STSL 13/14 H:21 | Beşiktaş 1-0 Bursaspor | M.S. | 16 Şubat - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:21 | Beşiktaş 1-0 Bursaspor | M.S. | 16 Şubat

ilker meral bursa'nin 2 penaltisini vermedi

lakin bursa 10 kisiye karsi da cok mahkum oynadi

bakalim cakar rahatsiz olmus mu bu mactan?

biz 11 kisiyle 6-0 caktik, kötü bjk üstelik 10 kisiyle yendi - bursa'nin pozisyonu dahi yok

Bi arkadas bunlar Chelsea atkısı acmamısmı demisti az evvel,buyrun:D

BgmbLjdCAAAP1GM.jpg

fernandes'in o golü kaçıracağından çok emindim. adam acayip karşı karşıya rahat pozisyonların alayını kaçırıyor.

Adamlar önümüze geçtiler yalnız. Yarın kazanamazsak sıkıntı. Bunlar hep baskı unsuru işte.

3'lü yarıştan nefret ediyorum. :(

Isler kizisiyor, yarin biz de hakeme cok dikkat etmeliyiz, gerekirse hakemi de yenmemiz gereken bir mac olacak.

Bjkyi zorla potaya soktular, tupcu bjkyi sampiyon yapmak istiyor.

Once antalya ardindan bjk, 6 puan bizi sampiyon yapacak, kayipsiz atlatmaliyiz.

Ben BJK yi tinlamiyorum. Ister 10 puan önümüzde olsunlar. BJK kim ki? Kanı bozuk takımın diğeri işte onlarda. Haftaya madam ederiz rahat olun.

Gesendet von meinem GT-I9300 mit Tapatalk

Bu kargalara oldu olasi kiyak geçilir zaten. 11 olan şampiyonluklari 13'e çikardilar geri kalmasin diye. Tüpçü, Aziz ve RTE'nin yönettigi futbolu izlemek istemiyor artik insan. Eger bunlar Türk futbolunu yönetmeye devam edecekse FIFA Türkiye nin lisansini iptal etsin daha iyi.

Yine baslamis paket yapip yollariz muhabbetleri. Haftaya puan kaybi kacinilmaz oldu sayenizde.

power pad cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt