STSL 13/14 H:21 | MP Antalyaspor 2-2 Galatasaray | M.S | 17 Şubat - Sayfa 112 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:21 | MP Antalyaspor 2-2 Galatasaray | M.S | 17 Şubat

Durumu anlatayım ben size.

Sevgili hocamız durduk yerde Hajroviči keserek bir maceraya girişmiş. Antalyayı zaten yeneriz en iyisi Burdissoyu hazır tutuyum diye düşünmüş olacak ki oyunu sadece sol kanata Sneijder Telles ikilisine yıkmış. Antalya bunun önlemini alınca B planı olmayan hocamız ikinci golden sonra hiçbir hamle yapmadan uzun bir süre maçı izledi ve dakikalar 84ü gösterirken Emre Çolak ı aldı. Golü bulduk ama çok geçti artık.

Drogba beyzademiz atmosferi veya rakibi beğenmemiş olacak ki umursamaz tavırlarıyla ve bir o kadar kötü oyunuyla forvet hattında organize ataklarımızı kilitledi. Bir de çıkarken (eğer bilerek ise) Tugaya çok ayıp etti.

Sadece 1 2 kişinin oynadığı maçta 1 puan gayet iyiydi. Eğer ki deplasmanlarda B C D planlarımız olmazsa biz ikinciliği de zor görürüz hem de şampiyonluğa en çok umutlandiğımız dönemde.

Çok doğru azıcık ayağında top tutabilen Emre girince bile topu ileri daha rahat taşıdık.

Yazıklar olsun harbi diyorum yazıklar olsun. Kimse savunmasın Manciniyi ! Bu takım deplasmanda kazanamıyor arkadaş ! 6 puan fark inanın umrumda değil kapatamayacağımız bişey değil ama biz deplasmanda bişeyler başaramazsak nasıl şampiyon olacaz ? Sen antepte,antalyada,akhisarda,gençlerbirliğini deplasmanda yenemezsen hiç bişey olmaz..

O sahadaki ruhsuzlarada sövdüm sövmedim değil başlarını Drogba ve Selçuğun çektiği grup. Bazı radikal kararlar almayı bileceksin. Bak beşiktaşa sevmeyiz falan ama adamlar en iyi oyuncusu Fernandesi kesti yerine koydukları canla başla mücadele ediyor. Sende Selçuğu,Drogbayı keseceksin vuracaksın neşteri akılları başlarına gelecek gitmek isteyenede kapının yolu belli. Yeter lan

deplasmanda böyle aptalca 2 gol ?

zaten zorlaniyorsun deplasmanda birde bölye 2 gol inanilir gibi degil.

hadi 2 golde telles genc diyelim heycandan topu uzaklastiramadi diyelim

1 goldeki aptalik ne ? oyuncu kenarda sIkIsmIs orda sen bi hamle yapip adami kenara itemiyorsun.

nasil savunmacilik stoperlik bu ? burdisso GSde yapamaz.

chedjoudan yakiniyorduk bu ondan beter.

birde kalecide hic iyi görünmüyor o sutta.

cok basit kolay goller bundan sampiyonluk giderse yakinin.

sampiyon olacaksak sampiyon takimin kalecisi bunu cikarmali nebicim gol bu böyle.

ondan sonra gel toparlan ilk gelen suttan bu benim ilk elestirdigim degil muslerayi ne kadar iyi kurtarislari varsa cok da kolay gol yiyebiliyor.

Sahada kazanması gereken takım biz değil de sanki antalyaspordu. Kazanmayı hakedecek oyunu oynamadık.

6 puan farkla biz önde olsak bile bu deplasman performansı ile 6 puan daha yeriz.

Yazıklar olsun harbi diyorum yazıklar olsun. Kimse savunmasın Manciniyi ! Bu takım deplasmanda kazanamıyor arkadaş ! 6 puan fark inanın umrumda değil kapatamayacağımız bişey değil ama biz deplasmanda bişeyler başaramazsak nasıl şampiyon olacaz ? Sen antepte,antalyada,akhisarda,gençlerbirliğini deplasmanda yenemezsen hiç bişey olmaz..

O sahadaki ruhsuzlarada sövdüm sövmedim değil başlarını Drogba ve Selçuğun çektiği grup. Bazı radikal kararlar almayı bileceksin. Bak beşiktaşa sevmeyiz falan ama adamlar en iyi oyuncusu Fernandesi kesti yerine koydukları canla başla mücadele ediyor. Sende Selçuğu,Drogbayı keseceksin vuracaksın neşteri akılları başlarına gelecek gitmek isteyenede kapının yolu belli. Yeter lan

drogba ile selçuk ilk 11'i hakedecek güveni ve özveriyi vermiyor maalesef...

Muslera:melek:

Sabri :cower:

Burdisso :kick:

Semih :grey:

Telles :007:

Ceyhun :m05:

Melo :confused:

Selcuk :hopelessness:

Sneijder :strawberry:

Burak :distrust:

Drogba :sleeping-70:

-------------

Veysel o_O

Emre :listening_headphones:

Umut :confused-53:

Ekstra --> Selçuk & Burak :semi-twins:

kusura bakmayın ama bjk yi yarar geçeriz deplasmanda kazansak şampiyonluk geldi diyebiliriz ama kaybedince şampiyonluk gitmiyo dünkü fenerin oyununu anlayan varmı zorla maç kazandılar bizde bunu yapmalıyız oynamadan kazanamıyoruz fener en az 6 maç oynamadan son dakka golleriyle kazandı... bu arada drogba gerçekten bitmiş

Zaten moralimiz düşmüş üzerine x faktor bilmem ne ışığı programında bir anormal tip öğrencisini izleme gafletinde bulundum tansiyonum düştü şerefsizim. Kornealarımda sinir sıkışması oldu

Galatasaray-BeşiktaşSpor Toto Süper Lig 22. Hafta22.02.2014 -->0P

Beşiktaş
-MP AntalyasporSpor Toto Süper Lig 23. Hafta28.02.2014 -->3P

Beşiktaş
-EskişehirsporSpor Toto Süper Lig 24. Hafta09.03.2014 -->3P

Ç. Rizespor
-BeşiktaşSpor Toto Süper Lig 25. Hafta16.03.2014 -->1P

Beşiktaş
-Akhisar Bld.Spor Toto Süper Lig 26. Hafta23.03.2014 -->3P

KDÇ Karabük
-BeşiktaşSpor Toto Süper Lig 27. Hafta30.03.2014 -->3P

Beşiktaş
-KayserisporSpor Toto Süper Lig 28. Hafta06.04.2014 -->3P

T. Konyaspor
-BeşiktaşSpor Toto Süper Lig 29. Hafta13.04.2014 -->1P

Beşiktaş
-FenerbahçeSpor Toto Süper Lig 30. Hafta20.04.2014 -->3P

Sivasspor
-BeşiktaşSpor Toto Süper Lig 31. Hafta27.04.2014 -->1P

Beşiktaş
-KasımpaşaSpor Toto Süper Lig 32. Hafta04.05.2014 -->3P

SB Elazığspor
-BeşiktaşSpor Toto Süper Lig 33. Hafta11.05.2014 -->3P

Beşiktaş
-GençlerbirliğiSpor Toto Süper Lig 34. Hafta18.05.2014 -->3P

42 + 30 = 72 Puan

diğer yaptığın puan durumunda fenev:73 puan GALATASARAYIMIZ:74 doğru mu hatırlıyorum ben?:D

Şu bir gerçekki deplasmanda ne Fenerbahçe ne Galatasaray oynayabılıyor. Bundan sonraki haftalarda deplasmanda kim daha az hata yaparsa şampiyonluk ipini göğüsleyecektir.

Fenerbahçe'nin avantajı 5-6 puanlık fark. Beşiktaş ve Galatasaray'ın avantajı Fenerbahçe'yle evlerinde oynayacak olmasıdır.

Üst Alt