STSL 13/14 H:23 | Çaykur Rizespor 1-1 Galatasaray | M.S | 2 Mart - Sayfa 115 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:23 | Çaykur Rizespor 1-1 Galatasaray | M.S | 2 Mart

Ya pardon yaşa baktımda sen haklısın kardeşim tamam anlaşamayız seninle ben.kaçtım

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Elbette kazandırdıkları var. Elbette olacakta. Bu yüzden eşek yükü ile hayal edemeyeceğimiz düzeyde para kazanıyorlar. Doğru mu ? doğru.

Peki kaybettirdiklerine bakalım bir de ? Neden o zaman alınganlık gösteriyor bazıları ?

Solda Sabri iç tarafta Sneijder oynayacaktı çift forvet çıkması bitirdi.Top yapamadık ilerde, çoğaldığımızda da geri dönemedik

Büyüyünce yine gel konuşuruz o zaman güle güle

Bak orda profil kısmunda yaşım yazıyor efendi olun biraz yakışmıyor senin doğduğun günlerde biz manuları yenmiş tura çıkıyorduk yakışmıyor GS taraftarı böyle olmaz böyle olursa GS taraftarı olmaz

Bak orda profil kısmunda yaşım yazıyor efendi olun biraz yakışmıyor senin doğduğun günlerde biz manuları yenmiş tura çıkıyorduk yakışmıyor GS taraftarı böyle olmaz böyle olursa GS taraftarı olmaz

Yaşıma laf atıp kelime yapan sensin.Futbol tartışmayı bilmiyorsan foruma üye olma.

Elbette kazandırdıkları var. Elbette olacakta. Bu yüzden eşek yükü ile hayal edemeyeceğimiz düzeyde para kazanıyorlar. Doğru mu ? doğru.

Peki kaybettirdiklerine bakalım bir de ? Neden o zaman alınganlık gösteriyor bazıları ?

Bu kpnuda sonuna kadar katılıyorum eşşek yükü ile para kazanıp profesyonelliği transferi geldiğinde hatırlıyor bizimkiler benim.derdim ne Burak ı savunmak ya da yermek bugün neden başkalarına laf söylenmiyor? Haksızlık bu Veysel.süpermiydi?

[attachment=8294:GSFB.jpg] fikstüre bakın fikstüre, deplasmanda hangisini yeneriz bunların, karabük konya elazığ sivas, trabzon, daha rizeyi yenemiyoruz, büyük taktisyen meloyu kaleye koyar, muslera sol açık oynar, e halamın da bıyıkları varsa tamamdır; şampiyonuz. Söyleye söyleye dilimde tüy bitti , be hoca sen kanatsız maç mı kazanacağını sanıyorsun, ontivero/hajroviç niye alındı, umut gündoğan niye alındı sabri oyuna girdiğinde bile kanatlar nasıl canlandı. sneijder selçuk umut ruh gibi gezdiler sahada anca 88'de aklına geldi çıkarmak. çözüm için; 1-kanatlı oyuna döneceğiz ister drogba/burak yedek kalsın ister sneijder 2- kim formdaysa o oynayacak selçuk/umut bulut kulübeye bile değil tribüne umut gündoğan sahaya 3-Her hafta silbaştan bi kadroyla çıkılmayacak 4-maç içinde 10 kere herkesin yeri değişmeyecek, herkes orjinal mevkisinde oynayacak 5-Korner ve duran organizasyonu top çalışılacak her antremandan sonra 6-Yönetim Federasyonu ve hakemleri hiç boş bırakmayacak, gerekirse FB'nin yaptığı gibi barkovizyonlu toplantılar yapacak.

Ekli dosyalar

• GSFB.jpg
    GSFB.jpg
    115.6 KB · Görüntüleme: 117
aylar önce dedim bu sene 2.olup cl ye gidelim bana yeter. fb şampiyonluğu bizden fazla hakediyor şimdiye kadar ama çirkef ve pislikler o ayrı.

Kazmalardan kurtar bizi yarebbi,bu sene sampiyonluk giderse bas sorumlu kazma burakdır,kraall diye höykürdük bi de buna,yazık bize...

Bu kpnuda sonuna kadar katılıyorum eşşek yükü ile para kazanıp profesyonelliği transferi geldiğinde hatırlıyor bizimkiler benim.derdim ne Burak ı savunmak ya da yermek bugün neden başkalarına laf söylenmiyor? Haksızlık bu Veysel.süpermiydi?

Değildi ama Veysel'in çapı aldığı ücret ve mevkii si belli. Veysel'in ilk görevi gol yedirmemektir ki rakip o kanattan gelemedi bile doğru düzgün.

Burak FT'nin gidişini hızlandırmış isimdir. Bugün arkasına sığınılan 6-1lik Real maçında 2 kez net gol kaçırdı. Skor 1-0 ve 2-0 iken kaçtı bu goller. Atsaydık bu sonuç olmayacaktı belki de. Ve belki de işler değişecekti. Öncesi de var. Ligin ilk maçlarını rica ediyorum bul izle. Neler kaçırıyor beyfendi.

Umut zaten bakın zaten yeteneği kısıtlı ama fizik ve temposu ile sevilen efendi bir oyuncu. Bugün kaçırdığını ayrı tutuyorum tam bir kazmalık ama Sow'da kaçırıyor diye bir argüman çıkartabilir bazıları o ayrı mesele. Umut yeteneği düşük olsa da mücadele eden bir isim. Drogba-Burak ikilisi mesele resmen takımın 10 kişi oynaması gibi birşey hatta yer yer 9 kişi. O açıdan Drogba ya tek oynasın ya da Umut ile diyoruz. Umut bugün son dakika bile rakibe basarken Burak aval aval dolaşıyordu sahada. Bunlar da gerçekler.

Son olarak bu isimleri seçen ve oynatan hocamız. Baş sorumlu o'dur. Sneijder'e ise diyecek laf yok. Sneijder o golü atacak. Açıklaması dahi yok. Dünyadaki en teknik en yetenekli futbolculardan biri ve yine eşek yükü ile kazanıyorsa o golü atacak.

Umut denen hıyarın penaltı noktası üzerinden gelişine vurduğu topu kaleye isabet ettiremiyorsa ben bunu,bunu alanı,bu hıyarı takıma koyana bende koyayım.

Değildi ama Veysel'in çapı aldığı ücret ve mevkii si belli. Veysel'in ilk görevi gol yedirmemektir ki rakip o kanattan gelemedi bile doğru düzgün.

Burak FT'nin gidişini hızlandırmış isimdir. Bugün arkasına sığınılan 6-1lik Real maçında 2 kez net gol kaçırdı. Skor 1-0 ve 2-0 iken kaçtı bu goller. Atsaydık bu sonuç olmayacaktı belki de. Ve belki de işler değişecekti. Öncesi de var. Ligin ilk maçlarını rica ediyorum bul izle. Neler kaçırıyor beyfendi.

Umut zaten bakın zaten yeteneği kısıtlı ama fizik ve temposu ile sevilen efendi bir oyuncu. Bugün kaçırdığını ayrı tutuyorum tam bir kazmalık ama Sow'da kaçırıyor diye bir argüman çıkartabilir bazıları o ayrı mesele. Umut yeteneği düşük olsa da mücadele eden bir isim. Drogba-Burak ikilisi mesele resmen takımın 10 kişi oynaması gibi birşey hatta yer yer 9 kişi. O açıdan Drogba ya tek oynasın ya da Umut ile diyoruz. Umut bugün son dakika bile rakibe basarken Burak aval aval dolaşıyordu sahada. Bunlar da gerçekler.

Son olarak bu isimleri seçen ve oynatan hocamız. Baş sorumlu o'dur. Sneijder'e ise diyecek laf yok. Sneijder o golü atacak. Açıklaması dahi yok. Dünyadaki en teknik en yetenekli futbolculardan biri ve yine eşek yükü ile kazanıyorsa o golü atacak.

İşte sabahtan beri anlatmaya çalıştığım konu ve diğer konuda da yazdığım üzere ki.maç konusunda 70.dk.hoca.değiştiir diye yazımda var sorumlu Mancini ve uyarmadıysa Tugay dır Umut kötüydü Selçuk kötü ve kartlıydı Burak çıkamazdı en azından bugün Umuttan iyi idi golü yediren Umuttu ama onları da oyundan ben alacak değilim sen Chelsea maçında dk 25 lerde gencecik çocuğu oyundan alabiliyorsan ki doğruydu bunu Rize maçında neden yapmazsın tamamen küçümse bence

İşte sabahtan beri anlatmaya çalıştığım konu ve diğer konuda da yazdığım üzere ki.maç konusunda 70.dk.hoca.değiştiir diye yazımda var sorumlu Mancini ve uyarmadıysa Tugay dır Umut kötüydü Selçuk kötü ve kartlıydı Burak çıkamazdı en azından bugün Umuttan iyi idi golü yediren Umuttu ama onları da oyundan ben alacak değilim sen Chelsea maçında dk 25 lerde gencecik çocuğu oyundan alabiliyorsan ki doğruydu bunu Rize maçında neden yapmazsın tamamen küçümse bence

Katılmıyorum. Bak sen sadece gol pozisyonu olarak değerlendiriyorsun. İnanılmaz hatalısın şuan.

Burak Umut'tan hiçbir noktada iyi değildi. Geçelim onu bir kere.

Burak kaçak güreşiyor. Umut en azından bak en azından pres vs yapıyor koşuyor rakibi bozuyor. ORada o pozisyonda bulunuyor. Burak bir halt yapmadı bugün maalesef.

50 defa dedim umut burak ve drogbadan bi halt olmaz. bunlarla şampiyonluk hayal. çok beceriksiz ve yeteneksiz bi forvet hattımız var. drogba da yaşından dolayı oynayamıyor artık.

Üst Alt