STSL 13/14 H:24 | Galatasaray 6-1 Akhisar Belediyespor | MS | 8 Mart - Sayfa 76 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:24 | Galatasaray 6-1 Akhisar Belediyespor | MS | 8 Mart

Aga yanlış anlamayın ama iyi ki küfür ettik bu maçta fener maçından önce kapansın sakata gelmeyelim.

Bu arada başta Drogba - Melo - Sneijder ve Telles olmak üzere tüm takımı tebrik ediyorum. Selçuk yedek olsun lütfen.

muslera: KALECI

eboue: takimin en iyi sag beki

semih: o artik kaptan

h.balta: devri bitmis artik ancak yedek olur

telles: diyecek fazla bir sey yok: SOL BEK

ceyhun: görev adami

yekta: bu formda oynadigi sürece formayi selcuga vermez

hamit: iyi gördüm. burak'tan formayi kapacak ins.

melo: anlatilmaz, YASANIR

sneijder: maestro

drogba: oldie but goldie

hakan bitmiş ceygun görev adamı ha

epic failsin dostum

muslera: KALECI

eboue: takimin en iyi sag beki

semih: o artik kaptan

h.balta: devri bitmis artik ancak yedek olur

telles: diyecek fazla bir sey yok: SOL BEK

ceyhun: görev adami

yekta: bu formda oynadigi sürece formayi selcuga vermez

hamit: iyi gördüm. burak'tan formayi kapacak ins.

melo: anlatilmaz, YASANIR

sneijder: maestro

drogba: oldie but goldie

birtek baltaya katılmıyorum ceyhunla burakta eklenebilir

Jen Selter ‏@JenSelter 3 sa.

Champion #cimbom

Amerikalı Cassidy'i sallayın da bunu gördünüz mü ? :asd:

Hersey reklam icin...

Bu Cassidy de öyle....Galatasaray büyük bir taraftari var,Twitter de cogu türkler,Galatasarayli var,reklam icin 2-3 tane "Champion Galatasaray" ve 2-3 tane foto paylasiyorlar ve en az +10.000 takipciler kazaniyorlar etc. etc. Sen bunu forumda bile paylasiyorsun,iyi bir reklam iste.. :)

BiOlyXdCcAAvkpD.jpg

takım olağanüstüydü falan diye kimse maval okumasın. maçta farkı getiren 3 oyuncu vardı drogba-sneijder ve melo. bunların dışında telles ve yekta da biraz iyi diler. diğerleri her zamanki gibiydi. attığı gole rağmen burak, eboue vasat ceyhun ise berbattı. drogba bugün mükemmel oynadı attığı 2 gol ve buraka boş kaleye at dediği 2 golle işi bitirdi. 60 da oyundan çıkması doğruydu. bu adam 45-60 dakikadan fazla oynamamalı. Drogbayı iyi kullanırsan her maçı alırsın. melo orta sahayı tek başına parselledi ama takımı rahatlatan adam sneijderdi. telles çok yetenekli bir oyuncu ama daha da iyi olması gerekir. deplasmanda bu 3 oyuncuda vasat oynarsa yine puan kaybı gelir her zamanki gibi. takımda fark yaratan ve dünya klasmanında 3 oyuncuya sahibiz buna şükretmemiz ve bu sayıyı arttırmamız lazım.

Hersey reklam icin...

Bu Cassidy de öyle....Galatasaray büyük bir taraftari var,Twitter de cogu türkler,Galatasarayli var,reklam icin 2-3 tane "Champion Galatasaray" ve 2-3 tane foto paylasiyorlar ve en az 10.000 takipciler kazaniyorlar etc. etc. Sen bunu forumda bile paylasiyorsun,iyi bir reklam iste.. :)

insanlarin icini bilemeyiz. insanlar bazi takimlara sempati beslerler.

ben lyon ve ajax faniyim, unlu olsam ya da yeni yeni unlu olmaya baslayan biri olsaydim yine bu takimlari tutardim. Reklam icin degil sevdigim icin. belki bunlarda oyledir. iclerini bilemeyiz

insanlarin icini bilemeyiz. insanlar bazi takimlara sempati beslerler.

ben lyon ve ajax faniyim, unlu olsam ya da yeni yeni unlu olmaya baslayan biri olsaydim yine bu takimlari tutardim. Reklam icin degil sevdigim icin. belki bunlarda oyledir. iclerini bilemeyiz

lyon bozdu baya son yıllarda. şampiyonlar liginde 7 atmışlardı en son ondan sonra avrupada maç yaptığını hatırlamıyorum :)

Üst Alt