STSL 13/14 H:24 | Trabzonspor 0-1 Fenerbahçe | Tatil Edildi | 10 Mart - Sayfa 64 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:24 | Trabzonspor 0-1 Fenerbahçe | Tatil Edildi | 10 Mart

Madem böyle bişey yapacaktınız bari o stattan canlı çıkarmasaydınız bu lüzumsuzları vatana bir faydanız dokunurdu en azından.

Şike dosyasını bu şekilde örtbas ederseniz sonuç bu olur. Eğer mağdur tarafa hakkını vermezseniz adaleti kendi sağlamaya çalışır, yöntem he ne kadar meşru olmasa da.

trabzon her zzman kendi kendine zarar vermiştir. 1994 te de öyle oldu. çok kolay galeyena gelen bir şehir. fb trabzona karşı psikolojik üsütünlük kurmuş durumda. ama benim ağırıma giden tsporlu oyuncuların sahada onursuz!! mücadelesi oldu. belkide taraftar bundan dolayı cezayı kendisi vermek istedi. tsporlu futbolcular sahada bu kadar centilmen olmamalıydı, adeta yürüdüler hiç agresif değillerdi. oysa bu maçları ölümüne oynayacksın.seyirci sahadaki futbolcudan bişey göremeyeince olaylar dahada arttı.

Adalet'in gasp eden tarafinda isledigi bir yerde gasp edilen Adaletini kendi verir. Aksi sozkonusu degildir. Trabzon tarafdarlari o saha'ya mac sonucu icin gelmedikleri bariz ortada yemisim mac sonucunu. Adalet eninde sonunda hak'dan yana gelecekdir.

emre beleşoğlu ve volkandan nefret ediyorummm bi insandan zor nefret ederim ama o golü attıktan sonra tribünlere doğru koşması olayı bitirdi neden bu taraftarı tahrik ediyosun zaten seni öldürmek için bahane arıyolar.. maçın sonucu ne olur bilmiyorum hükmen olursa bizimkilerde itiraz etmeli yeter artık allahım duy sesimi bu sene hakediyoruz şampiyonluğuu adamlar kümede kalması gerekirken 1.ligde oynuyo şaka gibi

bu kadar kolaymiya üc puan almak?

kaldigi yerden devam etmeli mac

eger ayi volkan basda olmak üzere provoke etmeselerdi bu kadar büyümezdi olaylar

abi kimse kusura bakmasın.herkeste bu maçın üstüne soğuk su içsin.maç 3-0 tescil olur net.ne yapıyosun arkadaş.daha dakika 20 saçma sapan olaylar vs.sanki dakika 90 da mağlubiyeti garantilemişsin gibi.ah ah ne saçma hareket bunlar.

Ts taraftarı aklı başında bi taraftar grubu değil tamam da şikeyle şampiyonluğu çalınan takımın Trabzon değil de Galatasaray olduğunu düşünün bi.Adamların yaşadığı kolay hazmedilecek bi olay değil şikeyle şampiyonluklarının çalındığı bütün mahkemelerde tescillenmiş ona rağmen hakları teslim edilmemiş hazmetmek,unutmak,hiç bi şey yokmuş gibi davranmak çok zor üstüne bi de karadeniz insanının agresifliği eklenince böyle bi manzara çıkıyo ortaya

birakin alsinlar 3 puan'i...Hatta Sampiyon olsunlar sene sonu yada onumuzdeki sezon dusseler bile 2 sampiyonluk ve 2 Turkiye Kupasi cikar muzelerinden.

4.yıldız için hazırlandık artık bu sene bu motivasyon var inşallah alnımızın akıyla şampiyon oluruz bundan sonra her maçı alalım yeter tek puan kaybı bizi götürür trabzon yalan oldu dangozlar bunlar

Herkes Trabzon taraftarına kızıyor ama bence ciddi manada provokasyon yapanlar vardı, zaten karadeniz insanı kolay galeyana gelen bi yapıda, bi de şike süreci-provokasyon-volkan gibi ayıların tahrikleri de eklenince bu sonuç ortaya çıktı, bu kadar kolay galeyana gelmemeleri lazım artık..

Provokasyon falan yok geçelim bu işleri .Olay çıkartan taraftarların her daim bahanesidir bu. Melo tahrik etti volkan tahrik etti yok gole sevindi yok dans etti vs vs. Adamlar ısınmaya çıktığı ilk andan itibaren anasına bacısına karısına kızına küfür ediliyor. Çakmağından şişesine betonundan taşına her şey atılıyor. En ufak bir hareketinde gene küfür kıyamet . Ondan sonra yok gole sevindi tahrik olduk , yok değişik dans etti tahrik olduk yok forma gösterdi tahrik olduk. Geçelim bu işleri. Dün akşam tahrik olmak için giden bi sürü vardı orada. Taraftarların kendilerini masum çıkarmak için sürekli söyledikleri bu tahrik bahanesini ben kabul etmiyorum ( ts veya başka takım özelinde demiyorum ) .İnandırıcı ve samimi de bulmuyorum.Adamın anasına söv o tahrik olmayacak o gole sevinince en tahrik olacaksın. Salak mısın sen.

her derbide olan olaylar aslında biz su şişesi atmıştık zamanında eziklere sonuçta fenerlilerin hareketleri tahrik edici unsur tabi ki tff fener lehine karar vercek her zamanki gibi deli oluyorum demirörene

benim inancim sonsuz. Maclari son saniyesine kadar umutla izleyen biri olarak. 10'da 10 bekliyorum.

feneri yenicez bence 3 puan kalıyo geriye 1 2 maç fener berabere kalsa bile şampiyonuz inşallah 10da 10 dünkü maçtan sonra bizimkilerin hırs yapması lazım insanlık yok fenerlilerde emre belözoğlu hazmedemiyosanız soda için demiş iki senedir şampiyon oluyoruz şikeyle şampiyonluklar ortada katil edicekler bizi yeminlen ortada ezici üstünlüğümüz var avrupada namımız yürüyo hala hazmetme muhabbeti tam bir labunya bu emre b.

feneri yenicez bence 3 puan kalıyo geriye 1 2 maç fener berabere kalsa bile şampiyonuz inşallah 10da 10 dünkü maçtan sonra bizimkilerin hırs yapması lazım insanlık yok fenerlilerde emre belözoğlu hazmedemiyosanız soda için demiş iki senedir şampiyon oluyoruz şikeyle şampiyonluklar ortada katil edicekler bizi yeminlen ortada ezici üstünlüğümüz var avrupada namımız yürüyo hala hazmetme muhabbeti tam bir labunya bu emre b.

zaten benim bu mac'dan umudum yokdu sirf olaylari seyretmek icin TV karsisina gecdim esim, kizim ve oglum TS kesin kazanir dediklerinde ben gulerek bu mac 0-3 olur hukmen dedim. Bu macda futbol bekleyen'ler ne yazik ki kordur.

İtalyadaydı sanırım boyle olaylar oluyor hatta biraz daha fazla, daha sonra soyunma odasına giriyor hakem sahayı boşaltıp boş tribünlere oynuyorlar

Üst Alt