STSL 13/14 H:25 | Çaykur Rizespor 2-2 Beşiktaş | MS | 15 Mart - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:25 | Çaykur Rizespor 2-2 Beşiktaş | MS | 15 Mart

''Beşiktaş'ın borçlu olduğu bir TFF başkanı, lig ikincisinin direk Şampiyonlar Ligi'ne katılarak en az 30-40 Milyon TL para alması. Hakemlerin direk maç sonucuna etki ettiği bir lig.''

Beşiktaş %200 kazanacak bu maçı.

Tolga, Necip, Pedro, Ersan, Motta, Veli, Atiba, Olcay, Gökhan Töre, Oğuzhan, Mustafa Pektemek

Şu 11'i bizim kadro ile kıyaslayınca aynı puanda olacak olma ihtimalimiz bile utanç verici.

''Beşiktaş'ın borçlu olduğu bir TFF başkanı, lig ikincisinin direk Şampiyonlar Ligi'ne katılarak en az 30-40 Milyon TL para alması. Hakemlerin direk maç sonucuna etki ettiği bir lig.''

Beşiktaş %200 kazanacak bu maçı.

Aglama hakkimiz yok. Adamlarin dogru düzgün stadi bile yok, TT Arena'da bile daha iyi top oynadilar bizden. Bizim yönetim, hoca ve futbolcular utanmali.

lua lua sonradan girip iş yaparsa rize puan alır

uğur tütünekeri anlamıyorum şu denizi oynatarak neyi amaçlıyor antalya maçında hiç etkili değildi üstelik

Çeptalk

şu kargalar bile bizden daha istekli bizim ruhsuz topçu bozuntuları feyz alsın diyeceğim ama bizimkiler kim bilir hangi barda kutlama yapıyorlardır...

statları olsaydı çok net adamlar şampiyon bile olabilirlerdi çöp bir kadroları var ama neredeyse her deplasmandan 3 puanla dönüyorlar derbileri saymıyorum hep olimpiyatta takılıyorlar

Üst Alt