STSL 13/14 H:25 | Fenerbahçe 2-1 Kayseri Erciyesspor | MS | 16 Mart - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:25 | Fenerbahçe 2-1 Kayseri Erciyesspor | MS | 16 Mart

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu maçtan medet umanlar var.

diyelim yenildiler puan farki 5 oldu.

biz haftaya yine 4-5 tane atariz arenada ooo şampiyon cimbom, büyüksün mancini büyüksün drogba demeye başlarız.

bir sonraki deplasmanda yine leş bir futbolla mancini istifa, drogba bitmiş demeye başlarız.

ben anlamıyorum bu takımı bu hocayî.

bu oyuncular gaz ile mi çalısıyor illa 90 dakika boyunca taraftarin desteklemesimi gerekiyor.

10 tane transfer yaptik telles hariç kimse oynamiyor.

ULAN bari kendi evimizde oynadigimiz maclar da oynat mac 3-0 falan olunca ama nerde.

hala kodumun umutunu sokuyor oyuna, drogbayi cikariyor ceyhunu sokuyor, son dakikalarda 2 degisiklik yapiyor, sneijder cikiyor sabri giriyor.

aldiginiz para haram zikkim olsun size.

bu maçtan medet umanlar var.

diyelim yenildiler puan farki 5 oldu.

biz haftaya yine 4-5 tane atariz arenada ooo şampiyon cimbom, büyüksün mancini büyüksün drogba demeye başlarız.

bir sonraki deplasmanda yine leş bir futbolla mancini istifa, drogba bitmiş demeye başlarız.

ben anlamıyorum bu takımı bu hocayî.

bu oyuncular gaz ile mi çalısıyor illa 90 dakika boyunca taraftarin desteklemesimi gerekiyor.

10 tane transfer yaptik telles hariç kimse oynamiyor.

ULAN bari kendi evimizde oynadigimiz maclar da oynat mac 3-0 falan olunca ama nerde.

hala kodumun umutunu sokuyor oyuna, drogbayi cikariyor ceyhunu sokuyor, son dakikalarda 2 degisiklik yapiyor, sneijder cikiyor sabri giriyor.

aldiginiz para haram zikkim olsun size.

Sonuna kadar haklısın mac zaten farka gitmiş umutu alıyor.

Bu adam bela oldu takıma oyuncu değişikliklerinde hayatım boyunca gördüğüm en kötü teknik direktör

Zor maç. Bir çok yönüyle zor maç.

1- K.Erciyes can çekişiyor ve ligdeki 7 galibiyetinin 4 tanesini son 4 maçta aldı.

2- Uzun süredir sürekli kaybeden Kayseri ekibinde Hikmet Karaman üst üste kazanılan maçlar sayesinde hem öz güveni geri getirdi hem moral motivasyonu sağladı.

3- K.Erciyes illa galibiyet demeyecektir. Kadıköy'den alınacak 1 puan da altın degerınde.

4- Fenerbahçe, dün Galatasaray'ın 2 puan bırakmasıyla mutlaka galibiyet isteyecek ancak bu stres yaratabilir.

5- Fenerbahçe adına erken gelecek 1 gol oyunu rahatlatır ancak tersi durumda her geçen dakika Ercıyes'e yarar.

6- Bu biraz komplo teorisi ancak hiç kimse Fenerbahçe'nin haftalar öncesinden şampiyonlugunu ilan edecek duruma gelmesini istemeyecektir. 30 yıldır hiçbir sezon haftalar öncesinden kopmadı. Buna izin verilmedi çünkü puan farkının açılması başta yayıncı kuruluş, federasyon, basın, rakipler gibi kimsenin isteyeceği bir şey değildir.

Heriflerin şampionluk macı olur galiba. 8 puan kalan 9 macda... Hayler bitmez tabiki ama gercekci bakarsak çok zor be artık.

2ciliği kaptırmasak bari bide o zaman myc yerim galiba.

Keske Erciyes yarin bir Sürpriz yapsa..

Böyle gecen sene gibi Karabük,Antalya maci gibi ... imkansiz ama insan bekliyor iste. :(

fb yener bir şekilde en azından adamlar hırslı oynuyor mücadele ediyor. işin kötü tarafı arenaya bunlar 10 puan farkla gelirler gibime geliyor bana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt