STSL 13/14 H:26 | Gaziantepspor 0-3 Fenerbahçe | MS | 24 Mart - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:26 | Gaziantepspor 0-3 Fenerbahçe | MS | 24 Mart

Her takıma oluyor hemen hemen bunlar.Biz böyleysek Anadolu takımları ne yapsın?Daha beterleri geliyor onların başına.Ek olarak bu sezon diğer sezonlara göre çok daha kötüydü hakemler.Bize oyunlar oynanıyor demek yerine hakemlerin eğitiminin kalitesi veya hakemlerin kalitesi arttırılmalı.Her takıma kötüler çünkü.

Ha İlker Meral'in bize çalmadığı penaltı gibi hakem hatalarında haklısın.

Evet her takıma kötüler, ama fener'e baya baya iyilerdi bu sezon, bu bir gerçek. Bir tek Sivas maçında canları yandı, ortalığı ayağa kaldırdılar zaten. Sonrasında da lokum gibi hakem performansları izledik fener maçlarında.

Neyse olan olmuş biten bitmiş, benim tek düşüncem şu 2.liği de vermeyelim bari. Yoksa çok zor günler bizi bekliyor gelecekte.

terım olsaydı soyle bole demek sacma ama sunu bılıyorum caykur rıze ve karabuk deplasmanlarında yenılmezdık onu bılıyorum...ayrıca terımın varlıgı fenerlıler ıcın buyuk bı psıkolojık baskı olacagını da unutmamak gerek...takım ruhsuzken nası atesleyecegını eksıklerı yanında artılarını da gormek lazım hakkını yememek lazım...

Artık şampiyonlar.Bziim için tek hedef içeri de bunları yenip 2. olmak ve TR kupasını almak.Sezon sonu da Sneijder üstüne takım kurmak.

Üst Alt