STSL 13/14 H:27 | Torku Konyaspor 0-0 Galatasaray | M.S | 29 Mart - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:27 | Torku Konyaspor 0-0 Galatasaray | M.S | 29 Mart

Muslera

Eboue-Semih-Balta-Telles

Yekta-xxx

xxx-Sneijder-xxx

Drogba

Şöyle bir kadroyla çıkmalıyız ama xxx'lerin yerine kim oynar gerçekten bilmiyorum.

Konyayı bilmem ancak icimden bir ses arenada fenere cok fena kayacagız hatta oyleki o mac nedenıyle butun kuskunlukler unutulack mancınıye bir sene daha sans verilecek diyor.

Konyayı bilmem ancak icimden bir ses arenada fenere cok fena kayacagız hatta oyleki o mac nedenıyle butun kuskunlukler unutulack mancınıye bir sene daha sans verilecek diyor.

Valla bende de ilginç şekilde Konya ve Fener'i üst üste yenecekmişiz gibi bir his var, uzun zamandır da böyle hissetmemiştim :) Son dönemde özellikle Rize maçından sonra genelde hep umutsuz oluyordum ve hakikaten de kötü sonuçlar aldık.

Muslera

Eboue-Semih-Hakan-Telles

Veysel-Ceyhun-Yekta

Hajrovic-Burak-Wesley​

şeklinde çıkabiliriz, Selçuk ve Drogba'nın durumları belirsiz.

Valla bende de ilginç şekilde Konya ve Fener'i üst üste yenecekmişiz gibi bir his var, uzun zamandır da böyle hissetmemiştim :) Son dönemde özellikle Rize maçından sonra genelde hep umutsuz oluyordum ve hakikaten de kötü sonuçlar aldık.

Valla konya konusunda cekıncelerım var deplasman oldugu icin ancak su son gunlerde oyuncuların falan yaptıgı acıklamalar hosuma gitti. Basının yaptıgı yalan haberler ters teptı bence acaip gaza geldiler. 2.side fenerli futbolcuların acıklamaları acaip gaza getirdi bunları bence. Hissiyatlarımda cok kolay yanılmam. Hayırlısı. Bu takımın ıhtıyacı olan suan arenada fenerı eze eze yenmek. Ondan sonra sene sonuna kadar butun macları alırız.

tahmine gerek yok.. böyle bi ilk 11 olcak.

Muslera Topcikartamaz

Veysel Yeni ----Semih Yeterli --Hakan Fenadegil---- Telles Beklenti

Ceyhun Özbek

---------Melo Reis-------------Selcuk BaskaDünya

Burak Isabetsiz ----------------------DrogDede---------- Sneijder NeSolcuNeSagci​

lig sonuncusunu ve teknik direktörsüz ve 5 eksikli bursaspor'u kendi sahasinda yenemeyen takimin ligde deplasman galibiyeti alma sansi sifir

Lig basladigindan beri Galatasarayin her deplasman macina beraberlik oynasam koselerden kose begeniyodum smdi Aymuno Quantum

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt