STSL 13/14 H:27 | Torku Konyaspor 0-0 Galatasaray | M.S | 29 Mart - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:27 | Torku Konyaspor 0-0 Galatasaray | M.S | 29 Mart

Manciniyi bu zamana kadar savunanlardandim ama fatih terimi de egolari yuzunden asla savunmadim. Tek sozom var. Gecen hafta hayrovicin oyundan alinis bicimine ne kadar utandiysan bugun lucasin 93 te oyuna girmek icin sahanin kenarina gelmesine o kadar utandim. Yapilan futbolcuyu kucuk dusurmektir, yapilan patavatsizliktir , yapilan affedilemez bir seydir. Sirf bu yuzden bile Mancininin bu aksam istifa etmesi gerekir ve etmelidir. Oyunun kontrolunu , oyuncunun kontrolunu tamamen kaybetmis ve futursuzca hareket etmektedir. Manciniyi bu dakikadan sonra savunmak onun yaninda olmak yaninda olani da uzer, o yuzden olan destegimi cekiyorum ve istifa etmesini dusunuyorum. Elimizde olan kadronun herhangi bir turk t.d ile ligi gotireceginden suphem yoktur. Herkese iyi aksamlar.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Utanç verici.

Arkadaşlar, sevgili renkdaşlarım, bizim gençleştirme gibi bir gayemiz vardı. Geleceği takımı değil. Omurga zaten vardı. Gençleştirmek ayrı, gelecek takımı ayrıdır. Gelecek takımı çok fazla genç ve yeni oyuncu ile kötü takımı toplamaktır.

Bu takım, son iki sezonun şampiyonu ve CL'de çeyrek finalistidir. Rahatça şampiyon olmuştur onca sıkıntıalra oyunlara rağmen.

Yeter artık. Başlayacam taktiğe de manciniye de. Gitsin aga. Parasıyla değil mi yahu. Bu rezlaettir rezalet. 14 deplasman tık yok.

Yazıklar olsun sana mancini ne diyim ki sana basın bi yere erdimi 90+3 de oyuncu sokmak nedir

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Artık sinirlenmiyorum bile.

Şu Burak hafta'ya beş gol atsa bile görmek istemiyorum artık, tabii ki onu haftalarca 90 dakika oynatan hoca'yı da.

Mancini bizi rezil etmeye devam ediyor.

Selçuk - Sneijder - Yekta 3lü orta saha oynamaya yerine korkak oldugunu herkese yine gösteriyor.. Selçuk, Yekta ve Ceyhun orta saha olur mu yahu - oynadigin takim Real Madrid degil, kahrolasi Konyaspor.

Hadi hayirlisi.

Ne dedik, İtalyan Aykut Kocaman.Ne dediysek o.Neymiş EPL'de şampiyon olmuş.Yahu son dk'da geçtiği Manu ortasahasızlık emekli Schole'su oynatırken bu adamın yedek kulübesinde sağında Agüero solunda Nasri oturuyordu.

Üst Alt