STSL 13/14 H:3 | Beşiktaş 2-0 Gaziantepspor | M.S | 1 Eylül - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:3 | Beşiktaş 2-0 Gaziantepspor | M.S | 1 Eylül

Sakin olun yahu. Bunlar eskişehir ile bursa deplasmanına gittiler mi ard arda?

Biz bu deplasmanlarda hiç bi zaman rahat galibiyet almayı bırak puanı zor aldık.

Takım toparlanacak rahat olun. Beşiktaş her yıl ilk haftalarda şampiyonluk hesabı yapar. Ondan sonra bu CL hesabına döner,sonra uefa hesapları yaparlar.

Ama diğer senelerden farklı olarak bu yıl iyi kadro kurdular. Ama ben yine bizim şampiyon olucagımızı düşünüyorum.

Beşiktaş 2.lik için büyük favori :)

hahahahaha hakem dün asist yapti bugün gol atti, bukadar olurdu. böyle 5 para etmez hakemleri tetikci diye maclara veriyorlar.

Herkes havalanmamasi gerektigini anlar atik yavas yavas. Gecen sene gibi salak olmaz rakipler.

Gecen sene kaybettigimiz puanlarin haddi hesabi yok. Rakipler salakti da götürdük mali.

Bu sene öyle olmayacak. Ayrica Besiktas´i da yenmek zorundayiz yoksa ilk ciddi darbeyi yeriz.

ben başka maç mı izliyorum almeyda denen kazma bizde olsaydı şu an herkes küfür ederdi. adam penaltıyı bile takoz gibi kullandı. adam tam takoz nesini beğeniyorlar bu adamın anlamış değilim​

Şampiyon olmak istiyorsak 5. haftada Beşiktaş'a rencide eder ağır koymamız gerek, yoksa bu gazla her geçen hafta daha da güçlenirler klasik küçük takım psikolojisi ile. Bizimkilerden hiç ümidim yok ama insan istiyor işte..

Biz Antep'e karşı bile ecel törleri dökerek kazanmıştık. Düşünün artık halimizi. Birilerinin kafasını takıma vermesi gerekiyor.

Bjk bu yakaladığı havayla Bursa ve Eskişehir'i deplasmanda da yener.Hâlâ bazıları zorlu deplasmanlara daha gitmediler diyor.Sorun bu işte,biz gibi üst üste o deplasmanlara gidip demoralize olmayacaklar.Aralara serpişmiş durumda o maçlar.Lige çok iyi başladılar ve zorlu maçların üstesinden daha iyi gelecekler bu moralle.Psikoloji diye birşey var futbolun içinde,dümdüz onlar daha o deplasmanlara gitmediler demek komedi resmen.

Rakibimizin lige iyi başlaması bizimkilerin aklını başına getirir umarım. Nasolsa şampiyon oluruz diyerek şampiyon olunmaz. Beşiktaş aç bir takım. Ayrıca bu sene iki rakimizde sadece lige odaklanacaklar.

geçen senede beşiktaş iyi başlamıştı sonra döküldü yavaş yavaş. gitsinler bir bursa eskişehir deplamanınada görelim ne kadar iyiler...

Türkiye´de basari biraz ruh ve hirs meselesi. Besiktas 2 sene önceki Galatasaray´a benziyor.

Türkiye´de hersey kaliteyle olmuyor. Bizim oyuncular acilen rehavetten kurtulup gercek kimligine bürünmek zorundalar.

Eskisehirspor macinda en cok kosan oyuncu Sneijder´se, o takimda ciddi sorun var demektir.

Erken uyari yapalim da, is isten gecmesin.

Üst Alt