STSL 13/14 H:3 | Fenerbahçe 5-2 Sivasspor | M.S | 31 Ağustos - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:3 | Fenerbahçe 5-2 Sivasspor | M.S | 31 Ağustos

Yav arkadaşlar bu skor yanıltmasın sizi .

Sivas felaket kötü bir takım.

Carlos da hoca moca değil.

Hiç düşünmeden Handikap verdim fenere iddiada .

Çünkü rakip rakip değil.

Şu kadronun aynısını bir deplasman maçında yada güçlü bir takıma karsı çıksında göreyim feneri.

Bu skor bence çok iyi oldu görüyorum fenerliler methiyeler düzüyorlar takımlarına .. Böylede dönek bir taraftar grubu işde bunlar.

Neyse bu sene fenerden zerre korkmaya gerek yok.

Beşiktaşı dikkate almak lazım.

UEFA danda atıldılar.

Tek konsantre olarak lige odaklanacaklar.

Haftada bir maç yapacaklar.

Üstüne birde iyi bir sol bek alırlarsa çok tehlikeli olurlar bu sene .

Şampiyonlugun anahtarı anadolu takımlarına en az puanı vermekdir.

Bu sene beşiktaş bunu yapacak gibi görülüyor.

bu utaka mutaka neyin nesidir. cokmu aramislar bunu acaba ?!

ya bazi yabancilari görünce haksizda bulmuyorum bu yabanci sinirini diyecemde türk oyuncularimiz daha da kötü

Yav arkadaşlar bu skor yanıltmasın sizi .

Sivas felaket kötü bir takım.

Carlos da hoca moca değil.

Hiç düşünmeden Handikap verdim fenere iddiada .

Çünkü rakip rakip değil.

Şu kadronun aynısını bir deplasman maçında yada güçlü bir takıma karsı çıksında göreyim feneri.

Bu skor bence çok iyi oldu görüyorum fenerliler methiyeler düzüyorlar takımlarına .. Böylede dönek bir taraftar grubu işde bunlar.

Neyse bu sene fenerden zerre korkmaya gerek yok.

Beşiktaşı dikkate almak lazım.

UEFA danda atıldılar.

Tek konsantre olarak lige odaklanacaklar.

Haftada bir maç yapacaklar.

Üstüne birde iyi bir sol bek alırlarsa çok tehlikeli olurlar bu sene .

Şampiyonlugun anahtarı anadolu takımlarına en az puanı vermekdir.

Bu sene beşiktaş bunu yapacak gibi görülüyor.

Bjk kısmına katılıyorum.

adamlar duran toptan gol attı yine bizde selçuk sneijder gibi adamlar var drogba chedjou gibi kafacı adamlar yinede kornerden gol atamıyoruz birkerede maç 0-0 giderken bir tane duran toptan gol atıp rahatlayalım

fd_111.jpg
4 tane yiyeceğiz demiyor.Emre Belozoğlu gibi Rabia işareti yapmış.Mısır'daki din kardeşlerine destek veriyor.

sivasın açık oynaması özellikle kanatları boş bırakması skorda etken oldu. cicinho zaten hiç yok defansta. sol bekleride berbat. yinede 1 puan önümüzdeler çokd eğil. ancak 5.haftada bjk deplasnmanında en kötü 1 puan şart hatta 3 puan almamız gerek şimdi. kadıköye kadarda kalan maçlarımızı kazanmamız lazım. fakat CL maçları öncesi en kolay maçta bile puan kaybetmemiz mümkün.

Şu Sivasspor'a göre bu şikecileri yorumlamak çok mantıksız. Hatta ve hatta Avrupa'da da yoklar yandık mandık gibi laflar sadece seni geyik muhabbetine malzeme eder. (Her hangi birine itafen yazmadım, maç sonu böyle bir kanı oluşacak genelde eminim.) 1461 Trabzon bile bunlardan iyiydi bugün yahu. :) Bu oyunla Sivas ligde kalamaz.

FB aynı oyunu gitsin Bursa'ya ya da o ayarda bir takıma oynasın o zaman korkulması gereken bir takım derim..

Üst Alt