STSL 13/14 H:31 | S.B Elazığspor 0-1 Galatasaray | M.S | 27 Nisan - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:31 | S.B Elazığspor 0-1 Galatasaray | M.S | 27 Nisan

Veysel beni cok sasirtiyor

40 yillik gs'li gibi oynuyor saglam da oynuyor. 2-3 kritik hamlesi vardi.

Berk'i de begendigimoynadigi surece. Bir hava topu indirdi hakan sukur styla :D teknik de bir oyuncu. Ben olsam onu oynatirim bundan sonra.

Ben Veysel'i sağ bek oynarken pek beğenmiyorum. Sağ bek oynarken savunması gayet iyi ama hücumda çok kötü. Veysel, orta sahanın ortasında daha başarılı oluyor. Benim düşüncem bu yönde.

Arkadaş hadi öyle böyle şampiyon oldun. Hadi Galatasaraylılarla dalga geçtin. Hadi şike yapmakla övündün.

İyi de be insafsız GSStore mağazasından ne istiyorsun. Tamam hayvanlık var içinizde ama bu kadarına hayvanlık bile demek imkansız...

Adamın işyerinden ne istiyorsunuz. G...tünüz yiyorsa kulübü basın, floryayı basın, yok yok daha fantastik bişey yapalım ;

Maç günü stad önünü basında brazzers yapalım sizinle...

Ulan zamanında fotomaç ne kadar doğru demiş; " Eşşekler adam olur Fener adam olmaz" diye... :badwords::ka10:

BmQY597CQAArXHv.jpg

Arkadaş hadi öyle böyle şampiyon oldun. Hadi Galatasaraylılarla dalga geçtin. Hadi şike yapmakla övündün.

İyi de be insafsız GSStore mağazasından ne istiyorsun. Tamam hayvanlık var içinizde ama bu kadarına hayvanlık bile demek imkansız...

Adamın işyerinden ne istiyorsunuz. G...tünüz yiyorsa kulübü basın, floryayı basın, yok yok daha fantastik bişey yapalım ;

Maç günü stad önünü basında brazzers yapalım sizinle...

Ulan zamanında fotomaç ne kadar doğru demiş; " Eşşekler adam olur Fener adam olmaz" diye... :badwords::ka10:

BmQY597CQAArXHv.jpg

Adamların hayat tarzı bu. Ama kızdığım nokta; senin de dediğin gibi Ahmet abi, adamın dükkanından ne istiyorsunuz?

Mancini hatalı, Mancini yanlış kadro çıkarıyor, Mancini yanlış değişiklikler yapıyor, Mancini kesinlikle gönderilmeli. Bunlara eyvallah.

Ancak her ne olursa olsun futbolcularda bitecek iş. 2 metre yanındaki adama pas atamamak, taçtan gelen topu kontrol edememek, boştaki adama pas atmamak ya da atamamak başka bir şey. Takımda bir kaç oyuncu hariç ( Muslera, Melo, Sneijder ve biraz Telles ) koşan, mücadele eden, rakibi ısıran yok.

Özellikle geçen hafta Umut'un, Berk'e atmadığı pas ne ile açıklanır bilemiyorum.

Devre arasında takımdan oyuncu gönderip, yerine alınan oyuncuların sorumlusu kim? Takımın kalitesiz olduğu bir gerçek ama takım kapasitesinin tamamını vermediği de apaçık. Şikeçiler çok mu kaliteli oyunculara sahip olupta iyi futbol oynayarak "şampiyon" oldular? Mancini haricinde futboldan anlayan biri bizim TD olsaydı kesin şampiyon olurduk.

Takımın iyi çalışmadığı da bir gerçek, oyuncuların yürüyecek hali yok. Bunları şampiyon olamadığımız için daha açık belirtiyoruz. Yoksa şampiyon olsak bunlar fazla ön plana çıkmaz.

Devre arasında takımdan oyuncu gönderip, yerine alınan oyuncuların sorumlusu kim? Takımın kalitesiz olduğu bir gerçek ama takım kapasitesinin tamamını vermediği de apaçık. Şikeçiler çok mu kaliteli oyunculara sahip olupta iyi futbol oynayarak "şampiyon" oldular? Mancini haricinde futboldan anlayan biri bizim TD olsaydı kesin şampiyon olurduk.

Takımın iyi çalışmadığı da bir gerçek, oyuncuların yürüyecek hali yok. Bunları şampiyon olamadığımız için daha açık belirtiyoruz. Yoksa şampiyon olsak bunlar fazla ön plana çıkmaz.

Mancini hatasız demedim zaten güzel kardeşim. Dikkat et son 10 maçtır kendini yırtan, parçalayan yabancı oyuncular. Bu oyuncular çalışmıyor mu? Ya da çalıştırılmıyor mu?

Mesela Selçuk ve Burak. Bu iki arkadaş gece hayatının içinde avare olmuşlar. Olsunlar ama işlerini de yapsınlar. Ronaldo ve Messi; bu iki adam gece hayatının en kralını yaşıyor. Ama sahaya çıktıklarında çatır çatır oynuyorlar.

Mancini ve bu tarz adamlar işe profesyonel bakar. Antrenmanını yaptırır ve gider. Biz Türk insanı bu anlayışı bir türlü kavrayamadık. Bize; yerli oyunculara bakıcılık yapacak biri lazım.

Besiktas´in kaybetmesi iyi oldu ancak haftaya Kasimpasa´ya da puan kaybetmeleri gerekiyor. Yoksa isimiz zor.

Trabzonspor bizi deplasmanda tartismasiz yenecegi icin hala avantaj bizde sayilmaz.

Trabzon´a rahat gitmeliyiz ki Erciyes´e karsi isi bitirelim.

ligi 2.bitirip , transfer döneminde akıllı hareket etmemiz gerekiyor

kadroda 8 yabancı : Muslera, Telles, Melo, Sneijder, Bruma ... ve transferler , stoper (Alex olabilir. bonservisi elinde.) .. Kanat (Lavezzi ya da bonservisi olmayan Menez) ve forvet (Gomis , onun da bonservisi elinde)

yerli olarakta mutlaka Selçuk'un yerine bir orta saha şart (Gökhan İnler en mantıklı görünen)

Erciyes e karsi büyük sIkIntIlar yasayabiliriz. Umarim Arenaya küme düsmemeyi garantilemis halde gelirler.

Yoksa iki takimin da (biz ile BJk) Genclerbirligi ic saha maci var. Onlarin deplasman maci ise cok daha kolay. Biz ligin en zor deplasman maclarindan birine giderken onlar en kolaylarindan birine gidiyor. Bide Kasimpasa yi agirlayacaklar. Yani onlarin fikstürü bence daha kolay.

Takim cok aciz görüntü verdi karamsarim ne yazikki. Önümüzdeki Gencler macini (buyük ihtimalle bombos statta) ne yapip edip yenmemiz lazim ki en azindan 3üncülügü garantileyelim. Aksi takdirde Trabzon ile de bir yarisa gireriz onlara kesin kaybedecegimiz icin.

Üst Alt