STSL 13/14 H:33 | Trabzonspor 1-4 Galatasaray | M.S | 11 Mayıs - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:33 | Trabzonspor 1-4 Galatasaray | M.S | 11 Mayıs

muhtemelen yeniliriz. bütün iş elazığa düşüyor. en azından bi beraberlik koparmalı yoksa 2.lik gider. çünkü bizim top mop oynadığımız yok.

muhtemelen yeniliriz. bütün iş elazığa düşüyor. en azından bi beraberlik koparmalı yoksa 2.lik gider. çünkü bizim top mop oynadığımız yok.

Aynen biz puan kaybedip BJK yenerse ikincilik resmen gitmis olur. BJK son hafta da Sifo Mehmet'in takimini agirlayacak, banko alirlar. Elazig puan alip biz yenersek ikinciligi garantiliyoruz.

Ilginc bir hafta.

muhtemelen es es maçındaki kadroyla oynarız. bir ihtimal Semih ya da Balta yerine Eboue oynar. ya da yedekte Hajro olur

Balta yerine Koray'i koyarsak, ideal olur.

Dogru. Koray ben de görmek istiyorum ama Mancini yüzde yüz Baltayi oynatir..Telles icin daha iyi belki,eski bir Sol Bek olarak Hakan Tellesnin bosluklari daha iyi kapatiyor,böyle düsünyor Mancini heralde..

Umut Gündogan'de görmek isterdim,ama Mancini Kupa Maclarinda bile Sans vermedi,böyle bir risk asla almaz.

Gündogan Sol Kanat'ta oynabilicek,zaten eskiden Sol Kanat oynadi,ama Defans'ta yardim etmedi diye Mancini oynatmaz.

Koca bir sezon yattınız alacağınız bir tek maç var şu maçı adam gibi çıkın alın arkadaş yoksa çok kötü sallanırız inanılmaz önemli bir maç...

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Chedjou ve Semih oynamali bence, Chedjou nede olsa kafa toplarinda iyi. Sag bek Ebo ve sol bek Telles.

Muslera

Ebu - Semih - Chedjou - Telles

Selcuk - Yekta - Melo

Sneijder - Burak - Sabri(Malesef)

Böyle bisey olabilir mesela.

Trabzonda herhangi bir cezali oyuncu yada sakatlik varmi?

Defansta Hakan-Chedjou-Alex iyi oynadılar eses maçında o yüzden bozmaz. sağ beke kimi koyar hiç tahmin edemiyorum, Melo-Selçuk-Yekta-Sneijder-Burak'ta aynı kalır. sağ bek ve kanatta kimin oynayacağı önemli.

bu maç seyircisizdi ama tff cezayı düşürdü ve seyircili oldu maça gelecek olursak fenere yatmanın rahatlığıyla o maçtan beri gelene geçene vuruyorlar muhtemelen bizide köpek gibi oynayarak yenerler keza köpek gibi oynamalarınada gerek yok yenmeyeni dövüyorlar bizi özellikle deplasmanda

bu maç seyircisizdi ama tff cezayı düşürdü ve seyircili oldu maça gelecek olursak fenere yatmanın rahatlığıyla o maçtan beri gelene geçene vuruyorlar muhtemelen bizide köpek gibi oynayarak yenerler keza köpek gibi oynamalarınada gerek yok yenmeyeni dövüyorlar bizi özellikle deplasmanda

Cezayı ne zaman düşürdü,seyircisiz oynanması kararı bugün çıkmadı mı? Takip edemedim bugün.

Taptap

Elazığ mutlaka puan çıkarmak zorunda. Eğer kaybederse matematiksel şansı bile kalmayabilir. Fakat Trabzon da bizim yanımızda görünmesine rağmen hep kritik maçlarda normalden fazla çaba sarfeder, ilginç bir şekilde(!) Zor bir pazar olacak..

Semihin yerine sabri ve sabrinin yerine hajro yada eboue.

Selcukun yerine emre ç.

Gerisi es es macındaki gibi.

Koray veya ontiveroları asla oynatmam bu tür zor ve okadarda kritik macda.

Hajro en azından hem milli final (slovakya macı) hemde basel- grasshopers tercübesi var .

Edit: skor tahminim:Ts 3-1 Galatasaray.

Muslera

Eboue Semih Chedjou Telles

Melo Selcuk

Sabri Sneijder Emre

Burak

Kos koca Galatasaray takımında kanat oyuncusu yok yazık...

Üst Alt