STSL 13/14 H:34 | Galatasaray 2-1 Kayseri Erciyesspor | M.S | Şampiyonlar Ligi'ndeyiz! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:34 | Galatasaray 2-1 Kayseri Erciyesspor | M.S | Şampiyonlar Ligi'ndeyiz!

Uefa lisansimizi onaylamis cl icin hicbir engel kalmadi yuppi

Başlık acsin yetkili arkadaslar

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3-1 kazanacağız.

----------------Muslera

Sabri-Semih-Chedjou-Alex

------------Melo--Yekta---------

-----Hajrovic-Snejder-Emre--

--------------Burak----------------

Bi' seferde böyle çıksak ne güzel olur.

melo elini sıkmadı diye bir ceza uydurdular sahayı kapadılar yıne. gerci bi iki yerde okudum. net bişey bilmiyorum bende

edit.Emir net haberi bulmus.

perşembe günü yeniden ceza yedik

1- GALATASARAY A.Ş.'nin, 03.05.2014 tarihinde oynanan GALATASARAY A.Ş. - GENÇLERBİRLİĞİ Spor Toto Süper Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde 5. kez gerçekleştirilmesinden dolayı takdiren 1 RESMİ MÜSABAKAYI KENDİ SAHASINDA SEYİRCİSİZ OYNAMA ve 150.000.-TL PARA CEZASI

bu nasıl bi federasyon aklım almıyor

maç zaten seyircisiz adamlar seyircisiz maçta seyircisiz oynama cezası verdi

yuh bu ne ya... kafadan sallayip ceza uyduruyorlar

Erciyes lig'de kalmayı garantiledi, rahat bir maç geçmesini bekliyorum. İnşallah Mancini'nin takımın başındaki son maçı olacak! Bize oynattığı rezalet futbol için teşekkür etmicem, Allah yolunu açık etsin...

Rahat bir galibiyet alırız. Ceza olmasaydıda güzel bir veda edilseydi takıma.

General Mobile Discovery Cihazımdan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi

Çok önemli bir maç. Umarım futbolcularımız da bunun farkında olur da bir kazaya uğramayız.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Drogba'ya adam veda bile edemeyebiliriz bu TFF yüzünden. 6+0(bu nedir aga)+4 kuralı yüzünden kadro dışı kalabilir. Üstüne maç da seyircisiz. Sezon finaline gel. :(

bu hakemden başka verecek hakem bulamamışlarmı? fb maçından sonra 2 ay maç alamadı fbyi yaktı diye cezayı yedi. şimdi bizim maça atanmasındaki mantık nedir?

Üst Alt