STSL 13/14 H:4 | Kasımpaşa 2-3 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 16 Eylül - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:4 | Kasımpaşa 2-3 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 16 Eylül

86 dk. da ön libero çıkartıp neden stoper alıyo arkadaş sanki o oyuncuda sorun var. al ilerden malkiyi koy bir tane orta saha oyna.

Şota Mota hikaye arkadaşlar. Paşa'nın defansı ligin en kötü defanslarından biri bence. Haa oraya transfer yaptırmadığı için eleştirebilirsin Şota'yı. Yoksa adam ne yapsın? Bi sürü pozisyon yakaladılar. Atsaydılar işte. Yada öyle saçma sapan goller yemeseydiler.

Hocam kusura bakma ama şu söylem benim en nefret ettiğim söylem , ligin başı sonu yok , her hafta her maç ortadaki her bir puan değerli , sezon sonu geldiğinde bu kaybettiğimiz abuk sabuk puanları çok ararız , 6 puan kaybettik tamamı kendi mallığımızdan ,

savunulur elle tutulur hiçbir tarafı yok bu durumun .

Geçen sene şampiyon olamasaydık CL başladığı zaman kaybettiğimiz puanlar yüzünden olacaktı saçma sapan içerde Karabük maçı filan neyseki rakipler kötüydü şampiyon olduk

Burak efendi Lazio ya gitmedim diye kalenin dibinde saçma sapan işler yapar 40 lık Webo bile 2 gol attı.. Lig böyle maçlarda kaybedilir arkadaşlar.

Fener bile son 20 dk müthiş baskı yapabiliyor. Bir GS baskı yapamıyor. Es-es tek kale oynadı bize. Bursa 2. yarı resmen ezdi geçti.

Doymuşluk mu var ciddiyetsizlik bilmem ama artık herkes aklını başına alsın.

Benim bu seneden tek umudum Yargıtay cezayı onar FB -25 puan alır. BJK de -12 alır. Biz götürürüz

Biz gol aticaz diye 4 forvet surup ortasahayi bosaltirsak daha cok bekleriz baski kurucaz diye.

20 yil oncesinin futbolunu oynuyoruz resmen.

4-4-2 cik maca, ondeysen 4-5-1'e don, gerideysen veya berabereysen 4-2-4'e don. Sonra sisir ileriye, doldur bosalt oyna, bekle biri indirsin diye.

Bal mal çevirdiler maçı...Biz olsak beraberliği buldukmu geri yaslanırdık. Kar sayardık 1 puanı Kasımpaşa deplasmanında.

Burak efendi Lazio ya gitmedim diye kalenin dibinde saçma sapan işler yapar 40 lık Webo bile 2 gol attı.. Lig böyle maçlarda kaybedilir arkadaşlar.

Fener bile son 20 dk müthiş baskı yapabiliyor. Bir GS baskı yapamıyor. Es-es tek kale oynadı bize. Bursa 2. yarı resmen ezdi geçti.

Doymuşluk mu var ciddiyetsizlik bilmem ama artık herkes aklını başına alsın.

Benim bu seneden tek umudum Yargıtay cezayı onar FB -25 puan alır. BJK de -12 alır. Biz götürürüz

es es maçini nasil izledin. eskişehir hiçbişey oynamadi. bizim 5 onlarin 2 pozisyonu vardi.

Neyse yapacak bişi yok adamlar bal mal alıyorlar.

Şota efendi 65.dk takımın pili bitti. 5 dk ara ile 3 oyuncu alsan FB oundan soğur.onu geçtim

Caner tek adam FB de yardırıyor. 90 dk aval aval izledin. Ver önüne sağlam bir adam 2 li sıkıştır.

Bize gelince hocalıkları tutar, tren öküz misali maçı elleriyle fenere verdi. Ben bile Tv de her an yiyecke Kasımpaşa diyorum.

Ersun denen hoca bozuntusu bile oyuncu değişiklikleriyle maç çevirdi ya :(

Fatih hocaya son 2 senede(son seneyi saymamak lazım aslında ama) yaptıklarından dolayı teşekkür edilip, milli takımda başarılar dilenmeli. Şimdi bunu yazdığım için büyük tepki alacağım büyük ihtimalle ama umrumda değil. Artık değişim zamanı geldi. Geçen yıl dahil takımın tek yaptığı mahalle maçı düzeninde top çevirmek. Top oynamıyoruz gram. Geçen yılki şampiyonluk da tamamen yeterli bir rakip olmamasından dolayı geldi. Takıma doğru düzgün top oynatacak bir hoca gelsinde kim olduğunun önemi yok.

-İgrenc transfer sezonu gecirdik.

-Terim hocanin ne yaptigi belli degil. - yonetim desen bir garip. Candan ercetin baskan yardimcisi mesela

Daha cogaltilir.

IDEOS X5 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Bjk 11 Gol

Fb 11 Gol

Biz 4 Gol

Gol atamazsan mac kazanamazsın... Oysa ki bizim hücum hattı hicbir takımda yok ama nedense gol atamıyoruz...

Webo bile diyosun da adamın verdiği katkı Drogba'dan fazla. Ben kadıköyde Drogba 2 tane atsın diye bekledim şahsen webo atsın diye değil..

Drogba tek forvet oynarsa atar. Orta geliyor mu? Sırf Caner 10 tane net orta kesti. G. Gönül ü saymıyorum bile

Bizde Amrabat topu alır içeri girer çalım yapar., H. Balta sürer geri pas yapar.

Drogba yı adam gibi beslesek sağlı sollu. Her maç 2-3 tane atar. Adam pozisyonu bile kendi yaratmak zorunda.

Sistemimiz sistem değil ki. 4-4-1-1 oynasak düzelcez

Üst Alt