STSL 13/14 H:6 | Galatasaray 1-1 Çaykur Rizespor | M.S | 28 Eylül - Sayfa 106 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:6 | Galatasaray 1-1 Çaykur Rizespor | M.S | 28 Eylül

Ne terim ne aysal ne şu topçu ne bu topçu. Burak Yılmaz diyorum başkada bir şey değil. Uğraşsan kaçmaz bunlar.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

İşte içimizdeki aysalsporlular bu mantığa yönetim başarısı diyorlar.

Aysalsporcu gibi tanim yapmak istemiyorum ben herhangi bir Galatasarayliya. onlarda kendilerine göre dogrularini destekliyor. saygi duymak gerekir.

bu camia her zaman yanlislari yapanlarin zamani geldigince faturasini kesmesinide bilmisdir. zamani geldiginde koltukda oturanlarinda ceza kesilir hatalari olduysa tabiki.

kaçan gollerde bizi verem etse de, göze hoş gelen bol gol pozisyonuna girdi takımımız. elbet karşılığını alacaktır.

işte bu yazdıklarım hep fatih terim'in eseri. allah senden razı olsun büyük adam, öyle bi takım yarattın ki puan kaybetsek bile kızamıyoruz takıma.

İnanmaya, güvenmeye devam dostlar. Bu takım bu sene şampiyonluğun en büyük favorisi.

Lig bitti neyin favorisi !! Deplasman da Melo - Selçuksuz Akhisar ı yenecen??

Her maç 1-3 gol yiyen takım. Niassa yi nasıl tutacak ?? komik olmayın..

Bütün yıla yaydığımızda yapacağımız puan kayıplarını 6 haftada yaptık sayılır. Ligin sonuyla ilgili bir şey söylemek için erken ama böyle puan kayıpları devam ederse iyice uzaklaşırız.

bi b.k olmiyor ...4-3-3 | 4-2-3-1 e gecis yapma zamani artik| hic olmazsa, farkli birseyler deneyelim 3-5-1-1 gibi fln...

Ya işte kadro herşey değil. diziliş için de aynısı geçerli.

bi örnek vereyim.

iki teknik adam da 4231 oynuyor, birisi kısa paslarla rakibin sahahasına yığmaya çalışıyor. takımın tekniğine yöneliyor verkaçları çalıştırıyo bi nevi barca yani.

diğeri de 4231 oynatıyor ama güçlü oyuncuları tercih ediyor. oyunculara bekleyip pas yapmayın hızlı oynayıp kontra ağırlıklı oynayın diyor.

üstelik teknik adamlar takımla topluca da konuşmuyor her oyuncudan istekleri farklı .

yani demem o ki yeni gelen adam aynı kadroyla çıkarsa önyargılı olmayıp oyununa ve dizilişine bakmak lazım. (gerçi aynı kadroyla ve dizilişle çıkacağına ihtimal vermiyorum ama :) )

evet biliyorum dediklerini. ben birilerini burda kizdirmak icin ve bukadar futboldan anlamayanlara icin demisdim aslinda :)

fatih hocayi elestirenlerin burda hic biri futboldan anlamadigini zanediyorum. almanyada egitim görmüs bir teknik direktör olarak bunu söylüyorum bunu bu arada bunlari.

fatih terime les hoca isi bilmiyor demek futbola ihanetir. eksikleri var veya hatalari var tamam ama her hocanin eksikleri var.

mükemmel kusursuza yakin belki 2-3 hoca var dünyada ki onlar bile hata yapior.

Senin elinde bir elit hoca var hemde türk hemde kendi camianin icinde cikmis. bu adami sen kovuyorsun sacma sapan nedenlerden dolayi.

ben buna ne anlam vere bilirim nede buna sevine bilirim. neyse saglik olsun bidaha.

bjk nin stadı yok t.d leri cezalı iken , fbnin başında şike meselesi ve men cezası var iken bizim bu seneyi kaybetmemiz çok üzücü olur.Bu sene şampiyon olamazsak gerçekten yazık olur.Şikeci kardeşlerin (bjk,fb,federasyon,siyaset) ekmeğine tereyağ çalınmış olur.

O da imkansız olduğuna göre?

valla yapcak birsey yok,muhakkak yenmeliyiz çünkü bu bneler bizim maça kadar puan kaybetmicek.

devre arası kaliteli bir golcü ile sağ açık aldıkmı ikinci yarı icerde-dısarda herkesi parçalarız.ikinci yarı başlayana kadar bu yvsklar ile puan farkını minimumda tutmalıyız.

fb zaten üzerine gelen takımlar karsısında panik yapan bir takım..drogba-sneijder büyüklüklerini gösterse,bruma'nında kazmalıgı tutmaz ise kazanırız.

valla yapcak birsey yok,muhakkak yenmeliyiz çünkü bu bneler bizim maça kadar puan kaybetmicek.

devre arası kaliteli bir golcü ile sağ açık aldıkmı ikinci yarı icerde-dısarda herkesi parçalarız.ikinci yarı başlayana kadar bu yvsklar ile puan farkını minimumda tutmalıyız.

fb zaten üzerine gelen takımlar karsısında panik yapan bir takım..drogba-sneijder büyüklüklerini gösterse,bruma'nında kazmalıgı tutmaz ise kazanırız.

Her sene aynısını diyoruz ama alabildiğimiz sadece 1 puan.Bu sene de farklısı olmaz.

evet biliyorum dediklerini. ben birilerini burda kizdirmak icin ve bukadar futboldan anlamayanlara icin demisdim aslinda :)

fatih hocayi elestirenlerin burda hic biri futboldan anlamadigini zanediyorum. almanyada egitim görmüs bir teknik direktör olarak bunu söylüyorum bunu bu arada bunlari.

fatih terime les hoca isi bilmiyor demek futbola ihanetir. eksikleri var veya hatalari var tamam ama her hocanin eksikleri var.

mükemmel kusursuza yakin belki 2-3 hoca var dünyada ki onlar bile hata yapior.

Senin elinde bir elit hoca var hemde türk hemde kendi camianin icinde cikmis. bu adami sen kovuyorsun sacma sapan nedenlerden dolayi.

ben buna ne anlam vere bilirim nede buna sevine bilirim. neyse saglik olsun bidaha.

sen Terim'i feci seviyorsun bunu bilmeyen yok zaten :)

bence de Fatih Hoca'nın bize verebileceği birşey kalmamıştı. Uzun zaman önce....

Malesef Takim (Teknik ekip, takim, herkez dahil) gecis yapamadi.

Terimin ilk senesin deki o "Bam bam bam" futbol ile oyuncu kadroso ile uyum vardi.

Ama o Ujfalusi,Engin,Emre,Elmander, Neco oyuncular yok...kadro degisikline gitdik, ama Sistem (daha dogru sistemsizlik) devam etdi, ve bu simdiki oyuncu kadrosu ile uymiyor.

Yeni T.D. , Terimin gidisatini destekliyorum.

Üst Alt