STSL 13/14 H:6 | Galatasaray 1-1 Çaykur Rizespor | M.S | 28 Eylül - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:6 | Galatasaray 1-1 Çaykur Rizespor | M.S | 28 Eylül

----------Muslera-----------

Eboue--Gokhan-Semih--Riera

-----Ceyhun-----Selcuk-----

Engin-----Sneijder-----Bruma

----------Drogba------------

Uzerine kadro cikmaz.

Sistemi görerek konuşmak gerek. Bence zorlanırız Rize bize kesinlikle gol atar.

Eğer düzgün bir kadro ve sistemle çıkarsak sorun olmaz gibime geliyor.

Sercan a dikkat çocuk affetmiyor.

Muslera

Sabri Chedjou Semih Hakan

Ceyhun Selcuk

Amrabat Sneijder Bruma

Drogba

Kadro kesinlikle böyle olmali. Burak artik kesik yemeli, Engin ve Dany gibi adamlara girmiyorum bile.

Melo yokken kesinlikle Ceyhun oynamali, baska ön liberomuz yok ve formayi hakediyor ayrica.

Sampiyonlar Ligi'nde Gökhan Zan ve Dany'i düsünmek bile istemiyorum, Chedjou'yu kolay kolay silemeyiz.

Eboue'nin burnu sürtmeye devam etsin, yine Sabri'yi oynatirdim ben acikcasi. Hakan Balta'nin önünde kanat oyuncusu olunca cok kötü oynamiyor.

Muslera

Sabri Chedjou Semih Hakan

Ceyhun Selcuk

Amrabat Sneijder Bruma

Drogba

Kadro kesinlikle böyle olmali. Burak artik kesik yemeli, Engin ve Dany gibi adamlara girmiyorum bile.

Melo yokken kesinlikle Ceyhun oynamali, baska ön liberomuz yok ve formayi hakediyor ayrica.

Sampiyonlar Ligi'nde Gökhan Zan ve Dany'i düsünmek bile istemiyorum, Chedjou'yu kolay kolay silemeyiz.

Eboue'nin burnu sürtmeye devam etsin, yine Sabri'yi oynatirdim ben acikcasi. Hakan Balta'nin önünde kanat oyuncusu olunca cok kötü oynamiyor.

Chedjou kısmı dışında katılıyorum.Chedjou'ya harcayacağım kontejanı Riera'ya harcamayı yeğlerim.

G.Zan,Chedjou kadar oynar.

bu maçlarda puan kaybı olmamalı artık. bizim puan kaybedeceğimiz maçlar deplasmanda oynayacağımız ilk 5 sıra takımları olmalı. diğer maçları içerde dışarda kazanmalıyız, yoksa şampiyon olamayız bu kadar net

Beyler bosubosuna Buraksiz kadrolar yazmayin. Fatih hoca Buraki kalan iki kritik milli mactan evvel kaybetmek istemiyor. Ne yapip edip bir ay daha oynatacak, bizde katlanacaz.. :)

Elazığ içinde öyle diyorlardı fener kadıköyde 4 tane salladı.Şu maçlarda puan kaybı yok hele bir de arenada maç.

Fener ligde Kasimpasa disinda zor mac oynamadi suana kadar. O maci da nasil aldiklarini söylememe gerek yok sanirim, o son gol ibretlik resmen ibretlik.

Biz öyle bir gol atsak suan ikinci ligde oynuyorduk. Bizim fikstür berbatti gercekten, sadece Antalya macindaki beraberlik sürpriz oldu. O beraberlik zorlu bir deplasmanda alinacak galibiyetle silinmeli..

____________Muslera___________

Sabri___Chedjou___Semih___Riera

_______Ceyhun___Selçuk_______

Engin______Sneijder_______Bruma

___________Drogba____________

----------Muslera-----------

Eboue--Ched-Semih--Balta

-----Ceyhun-----Selcuk-----

Burak-----Sneijder-----Bruma

----------Drogba------------

Üst Alt