STSL 13/14 H:8 | Galatasaray 2-1 Karabükspor | M.S | 19 Ekim - Sayfa 105 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:8 | Galatasaray 2-1 Karabükspor | M.S | 19 Ekim

1379932_10151966199064265_1694064167_n.jpg

Onu gördüm Melo,Sabri,Semih gidiyor yanına.Selçuk kaleönündeymiş golde orda sevindi bence önemli birşey değil bu.

Golü zaten 18 önünden attı..Orta sahadan atmadı ki herneyse bu önemli değil maçı izleyen herkes <Selçuk un Sneijdere pas atmaktan imtina ettiğini gördü herkes.. Ama bugün Chedjou Sneijder süper oynadı..Aydın bile oyuna girdiğinde Sneijdere yaklaşarak birlikte pas alışverişinde bulunduğu için hareketlilik getirdi

Aynı sistemi Terim ile oynayıp maçta 7-8 pozisyona girip 1-2 pozisyon verip maç bitiriyorduk yanlış kadro yok Terim lesh diyordu herkes. Şimdi Mancini aynı kadroyu daha da defansif bir şekilde hem de Ceyhun'u falan oynataraj sahaya sürüyor. Takım kırmızı kart görene kadar rakibi 1 pozisyona zor girmiş, ondan sonra da 1-2 duran toptan kafa dışında doğru düzgün pozisyonu bile yok. Karambol ortalardan seken topa Sneijder vurmasa maç ya böyle ve hatta belki 10 kişilik rakibe mağlup bitireceğiz.

Mancini geldikten sonra ne oynadığımızı kaç pozisyona girdiğimizi gören beri gelsin.

3 maçta 2+1+2= 5 gol atıp, toplasan 6-7 pozisyona ancak girip , 5 gol yedik ve o kadar defansif isime rağmen 3 maçta en az 12-13 tane de rakibe pozisyon verildi.Hadi Juventus neyse bizden güçlü ve deplasman onu çık yine 2 maçta verilen 6-7 pozisyon var.

Ulan biz daha baskılı oynayıp maç başına 7 pozisyona girip 1-2 pozisyon verip puan kaybederken oyuna lesh derken, o zaman bu ne arkadaşım. Objektiflikten bu kadar mı uzaklaştınız? Bir bitmediniz cidden yıllardır.

Ben diyorum hep FATİH TERİM BİLE YARIN MANCINI GİDİP 4.KEZ TAKIMIN BAŞINA GELSE OOO IMPARATOR DÖNDÜ DİYE HALAYA KALKMAM, KALKILMAZ. ÖNCE BAŞARILI OLAN BİR İSİM BİLE YENİ GELİŞİNDE YAPTIKLARI İLE DEĞERLENDİRİR. Tebrik ve takdiri haketmek o kadar kolay olmamalı çünkü futbolda dün değil bugün vardır. Ama daha ilk günden Mancini kral, Ünal Başghan, Terim'in enkazını temizledi diyenler çıkınca ayar oluyorum ayar.

Ben coguyla tartismaya girmiyorum. Futboldan anlamayanlarla bosuna kendini yorarsin

Kusura bakma ama herkesin kötü oynadığı bir maçta sen sadece Sneijder'e sallarsan(ki sen bunları yazarken sahanın en iyisiydi) bunda art niyet ararım

ben o mesajı maçın 15-20 ci dakikalarında attım iyi bak istersen hem takım kötü diye snejder kötü olmak zorunda değil

drogba takım kötü olduğu halde maç kurtardığınıda biliyoruz inşallah snejderin attığı goller ona moral olurda ilerleyen haftalardada böyle oynar tek isteğim o

birde diğer oyunculardan bahsetmişsin ama snejderden beklentimiz diğer oyunculara göre çok daha fazla onuda biliyorsundur umarım

İdeal kadromuz

----------------Drogba------------------

Bruma----------Sneijder--------------Aydın

----------Selcuk------Melo--------------

Riera-----Chedjou-----Semih---------Eboue

--------------Muslera-------------------

Ben Roberto Mancini´den artik degisiklik bekliyorum. Idare etmesin, degisiklik yapsin. Bunun icin geldi.

Sistemi degistirirken bundan daha kötü oynamayiz. Kanatsiz takim olmaz.

Böyle sakin ve kontrollü oynayacaksak, kanatsiz hic olmaz. Olmazsa olmaz yani.

Bruma genc anladik da, ama biz de Manchester City filan degiliz. Cocuga 10 Milyon verdik.

Kaldi ki mevcut kadroda ondan etkilisini de göremiyorum ben kanatlar icin. Kesinlikle oynamali

Maçtan yeni geldim. Uzun zamandır bu kadar sıkılarak maç izlediğimi hatırlamıyorum. Tamamen şansa kazandık. Karabük salakça 10 kişi kalmasaydı, karşımızda Karabük değil daha düzgün bir takım olsaydı veya bu kadar şanslı olmasaydık asla kazanamazdık bu maçı. Rakibin bu kadar fazla topla oynamasına nasıl izin veriyoruz aklım almıyor. Goller ve direkten dönen top dışında hiç bir ciddi pozisyonumuz yok. Böyle devam edersek çok sıkıntılı bir sezon bekliyor bizi. Gelecek için en ufak ışık vermedi takım.

Mancini kendi transferlerini yapmadan eleştiri bombardımanına tutmak saçmalık. Yönettiği takım Terim in takımı. Üstelik çorbaya dönüştürülmüş bir takım aldı...

Bunu düzeltmek zaman alacaktır.

Mancini kendi transferlerini yapmadan eleştiri bombardımanına tutmak saçmalık. Yönettiği takım Terim in takımı. Üstelik çorbaya dönüştürülmüş bir takım aldı...

2 senenin sampiyon takimi. Abartmaya bayiliyorsunuz. Bu kadronun neresi corba yahu?

Karabük, Akhisar inanilmaz takimlar da zaten, o yüzden zorlaniyoruz dimi?

Son 2 sezonun sampiyon takimini aldi. Eskisehir Bursa deplasmanlarinda 1 puan almis besiktasi deplasmanda yenmis bir takim aldi. Biz evimizde antalyayala berabere kaldigimizda 15 tane gol pozisyonuna giriyorduk. Bu orta saha duzeniyle maca baslarsa 10 kisi kalmis karabuge 15 dakika boyunca melo selcuk ceyhun orta sahasiyla baslarsa kusura bakma ben elestiririm.

Üst Alt