STSL 14/15 H:1 | Bursaspor 0-2 Galatasaray | MS | 30 Ağustos - Sayfa 85 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:1 | Bursaspor 0-2 Galatasaray | MS | 30 Ağustos

şike surecinden sonra taraftarıda fbye dondu. her yerde fbjk yazıyor beşiktaşlılar. dortmund anderleçt ve arsenal'a başarılar yazanda onlar. istersen bjk forumlarına bak. musleranın ayağının kırılmasını mı, burakın kafasının kopmasınımı herşeyi isteyen var

Katiliyorum, ama donus daha cok yonetim tarafinda bence, o da suçlu ortakligi psikolojisi.

Forumlarda boyle yazanlar saglam bir dayagi hakediyor tabii, o ayrı.

Sent from my iPhone using Tapatalk

şike surecinden sonra taraftarıda fbye dondu. her yerde fbjk yazıyor beşiktaşlılar. dortmund anderleçt ve arsenal'a başarılar yazanda onlar. istersen bjk forumlarına bak. musleranın ayağının kırılmasını mı, burakın kafasının kopmasınımı herşeyi isteyen var

BJK taraftarı her zaman FB ye yakın olmuştur. Biz şampiyon olamayalım FB olsun isterler. Bunu Hasan Kabze nin son dakikada gol attığı maçta birebir gördük. O zaman şike falan çıkmamıştı ortaya.

Bence varmak istediğin sonuca ulaşmak için uçmuşsun. Yönetim bazında Beşiktaş fener arasında bir yakınlık olduğu kesin, ama Beşiktaş taraftarının fenere daha yakın olduğuna kesinlikle katılmıyorum.

Bizim son maçta şampiyon olduğumuz, fenere 18 dakika uzatma verildiği sezon sokakta sürüyle Beşiktaş formalı taraftar şampiyon Cimbombom diye bağırıyordu. Ben bunu bilirim. Hikaye terane yazmayın. Milleti boşuna aşağılamayın. Çirkin kızmış bilmemne, Galatasaray taraftarına yakışmıyor.

Ben de bunu bilirim ; Bu bir...

Hikaye zaten yazdığım. Gerçekte BJK kız değil. ;)

Milleti boşuna aşşağılamıyorum. Onlar kendini aşşağılatıyor. Kötüye kötü demek ne zamandır suç oldu.

Ne deseydim. Kadim dostumuz BJK mi. Yoksa hep bize iyilik yapmıştır mı ?

Fikonun bize söylemlerine ve Fenere söylemlerine bir kez daha bakmanı öneririm naçizane.

BJK gerçekten hep yancıdır. Öyle de kalacaktır.

Yazdığım 3-5 latife sözü sen böyle değerlendirip BJK yi aşağıladığım için beni eleştiriyorsun ama sen de beni aşağılıyorsun.

Ve bu benim haketmediğim bir eleştiri. Sen bu çıkışınla benim kafamda Galatasaraylı değil mi acaba sorusuna sebep oldun.

Ben de bunu bilirim.

Hızlı kanatlarimizin olması sevindirici geçen sene deplasmanlarda öne geçtiğimiz maçlarda bunu yapamiyorduk kontraya iyi çıkıyoruz ve bence en büyük sorunumuz oyunu kontrol altına alamiyoruz bundada burak selcuk ve melonun kötü olmasından dolayı pas yapamıyoru, prandelli iki iyi değişiklik yaparak iki pozisyon vermemize rağmen bursanın kanat ataklarini durdurdu buda iyi bir şey chedjou ve yektayi çok beğendim, bazıları burda brumayi eleştiriyor ama buraka yaptığı asist olsun ve sürekli oyun içinde olması iyiydi bu çocuk olacak merak etmeyin sneijder hazır degil ve en önemlisi tabikide muslera

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben de bunu bilirim ; Bu bir...

Hikaye zaten yazdığım. Gerçekte BJK kız değil. ;)

Milleti boşuna aşşağılamıyorum. Onlar kendini aşşağılatıyor. Kötüye kötü demek ne zamandır suç oldu.

Ne deseydim. Kadim dostumuz BJK mi. Yoksa hep bize iyilik yapmıştır mı ?

Fikonun bize söylemlerine ve Fenere söylemlerine bir kez daha bakmanı öneririm naçizane.

BJK gerçekten hep yancıdır. Öyle de kalacaktır.

Yazdığım 3-5 latife sözü sen böyle değerlendirip BJK yi aşağıladığım için beni eleştiriyorsun ama sen de beni aşağılıyorsun.

Ve bu benim haketmediğim bir eleştiri. Sen bu çıkışınla benim kafamda Galatasaraylı değil mi acaba sorusuna sebep oldun.

Ben de bunu bilirim.

Haha, çok da tın.

Bursa maçında net olarak gördük ki beklerimiz kanat akınlarına destek veremiyor. Bu takımın çok ciddi bek sorunu var. Ya transfer yapılır ya da dörtlü çakılı oynar geride, skor yükü ilerideki oyuncuların sırtına biner.

Bence varmak istediğin sonuca ulaşmak için uçmuşsun. Yönetim bazında Beşiktaş fener arasında bir yakınlık olduğu kesin, ama Beşiktaş taraftarının fenere daha yakın olduğuna kesinlikle katılmıyorum.

Bizim son maçta şampiyon olduğumuz, fenere 18 dakika uzatma verildiği sezon sokakta sürüyle Beşiktaş formalı taraftar şampiyon Cimbombom diye bağırıyordu. Ben bunu bilirim. Hikaye terane yazmayın. Milleti boşuna aşağılamayın. Çirkin kızmış bilmemne, Galatasaray taraftarına yakışmıyor.

becekeye karşı bir sempatiniz mi var?

becekeye karşı bir sempatiniz mi var?

Fener kadar tiksinmiyorum diyelim. Demiroren ve tiyniyetsiz yoneticiler yuzunden bu kadar dusmanlasmak da hosuma gitmiyor.

Hiç unutmam Üsküdar'dan Beşiktaş'a motorla geçmiştim son maçta şampiyon olduğumuz akşam. Motorda sürüyle Beşiktaşlı, şampiyonluğumuzu kutluyorlar. Beşiktaşta da aynı şekilde. O yüzden bu kadar düşman ilan edip itin bir tarafina sokmaya gerek yok.

Herkes ateşe körükle giderse işimiz var, biraz empati ve seviye lazım.

beşiktaş ezelden beri çakaldır. tek başına bişey yapamaz hiç bir zaman

yeri gelir bizim kanatlarımızın altına girmeye çalışır işte 2006 da çıkıp ligi onlar kupayı biz alalım demeleri gibi

Adnan Polat veya Özhan Canaydın zamanlarında yakınlaşma çabalaır gibi

ya da 3 temmuz sonrası fenerin kanatları altına girmesi gibi.

tek başlarına bişey beceremezler. alın işte 2003 te sinan enginin açıklamaları gibi

adı üstünde beşiktaş semt takımı işte birileri olmadan bişey olmaz beşiktaştan.

net bir dostları düşmanları olmamıştır hiçbirzaman

Fener kadar tiksinmiyorum diyelim. Demiroren ve tiyniyetsiz yoneticiler yuzunden bu kadar dusmanlasmak da hosuma gitmiyor.

Hiç unutmam Üsküdar'dan Beşiktaş'a motorla geçmiştim son maçta şampiyon olduğumuz akşam. Motorda sürüyle Beşiktaşlı, şampiyonluğumuzu kutluyorlar. Beşiktaşta da aynı şekilde. O yüzden bu kadar düşman ilan edip itin bir tarafina sokmaya gerek yok.

Herkes ateşe körükle giderse işimiz var, biraz empati ve seviye lazım.

sormamın amacı beşiktaşı özenle büyük harfle yazmanız

ayrıca taraftarları tinerciler kafaları gidip geliyo

şampiyonluktan kastınız şu 20:45 olayı sanırım o sezon fb güçlüydü biz güçsüzdük dolayısıyla bjkliler bizim yanımızdaydı

ve şuan biz güçlüyüz bjkliler fbnin yanında buda YANCI olduklarını ispatlıyor. Ayrıca şike kardeşliği iyice bağlarını kuvvetlendirmiş durumda.

yani ne olursa olsun TİNERCİ ve YANCI oldukları gerçeğini değiştirmiyor. çünkü kendi başlarına bizim ya da fbnin karşısında duracak kadar büyük değiller ve potansiyelleri yok

sormamın amacı beşiktaşı özenle büyük harfle yazmanız

ayrıca taraftarları tinerciler kafaları gidip geliyo

şampiyonluktan kastınız şu 20:45 olayı sanırım o sezon fb güçlüydü biz güçsüzdük dolayısıyla bjkliler bizim yanımızdaydı

ve şuan biz güçlüyüz bjkliler fbnin yanında buda YANCI olduklarını ispatlıyor. Ayrıca şike kardeşliği iyice bağlarını kuvvetlendirmiş durumda.

yani ne olursa olsun TİNERCİ ve YANCI oldukları gerçeğini değiştirmiyor. çünkü kendi başlarına bizim ya da fbnin karşısında duracak kadar büyük değiller ve potansiyelleri yok

Bence güçle alakası yok, tamamen şikenin getirdiği suç ortaklığı psikolojisi. Hapise düşmüş iki eski düşmanın kaynaşması bence :) ayrıca ben bu sene fenerin şampiyonluğunu kutlayan Beşiktaşlı görmedim, siz gördünüz mü?

Sizin yaşadığınız deneyim ve vardığınız sonuç öyledir, benimki böyle. Saygı duyalım, devam edelim.

Üst Alt