STSL 14/15 H:1 | Bursaspor 0-2 Galatasaray | MS | 30 Ağustos - Sayfa 83 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:1 | Bursaspor 0-2 Galatasaray | MS | 30 Ağustos

Maci hic izleyemedim. Canli anlatimdan takip etmek zorunda kaldim.

Fazla bir aksiyon olmamis, Muslera 2 top cikarmis. Burak da bir gol kacirmis.

Chikura karsisinda dökülen Bursa'yi yenecegimizi düsünüyordum zaten. Bu yabanci sinirinda kücük takimlar cok zorlanir böyle.

Volkan Sen, Gökhan Ünal, Sercan gibi karaktersiz ve bitik adamlar ligde cirit atiyor.

Takim savunmasinda sorun yasamazsak her türlü seri galibiyetler aliriz. Hücum gücümüz biraz düsük yanliz, ic sahada döve döve aliriz ama deplasmanlarda SABIRLI oynamamiz lazim.

Bu takima yapilan maliyetli yabanci transferler bize zarar olarak geri döner. Bize lazim olan first class yerliler.. Ama Veysel, Hakan Balta gibi STSL'de bile idare etme kalitesindeki adamlarin yerine daha iyilerini almak biraz zor. Gökhan ve Caner gibi en iyi iki türk bek FB'de..

Maçtan önce hissetmiştim kazanacağımızı. Çok iyi oldu tamam Bursa eski gücünde değil. Ama sonuçta bizde süper güçlü değiliz. Bir Bursa deplasmanı ve ligin açılış maçı akabinde yemeden atılan iki gol ve lige üç puan ile başlamak bence çok güzel. Renktaşlar bence bunun tadını çıkaralım. Lige iyi başlamak moral motivasyon güç verir. Gelecek transferlerde umarım olumlu olur. Teşekkürler takım teşekkürler Cesar reis..

Bugün Burak'a topu vermeyen kopil buymuş...

https://twitter.com/hedefbenmiyimm

FBJK şikeci tayfası kahraman ilan etmiş. Dik duruş vs hesabı...

Ama yarın topu topu Kuyt'a veya Pektemek'e koşa koşa götüreceğine eminim.

Abi salak Beşiktaşlılar düşman oldular bize. Farkında değiller ki medya bunları 2-3 senedir gaza getiriyor bize düşman olmaları ve Fener'in yanına çekmek için.

Böyle adamlar gelir Cumhuriyet'ten dem vurur, medyanın insanları kötü yönlendirdiğini söyler. Bre gerizekalı sen baştan bu adamların tuzağına düşüyorsun. Hala ne konuşursun.

----------------muslera

veysel chedjou semih hakan

-------selçuk yekta melo

-----------------------------------bruma

--------------sneijder

--------------burak

---------------muslera

-------selçuk melo yekta

olcan

---------------sneijder

---------------burak

----------------muslera

-------selçuk melo yekta

olcan--------------------------yasin

----------------burak

sırasıyla böyle oyandık en son burak yerine umut girdi. bir kanadı sürekli yalnız bıraktık. volkan veysel'in kanadından elini kolunu sallaya sallaya geldi ama veysel de orada maç boyu yalnızdı. hatta bir pozisyonda sneijder'e bapırdı selçuk yardım etsene sağa dercesine.

umarım bu sistem bu maçlıktır. çünkü yasin ve olcan kanatlara geçince oyunu iki kanattan da oynayan takım rahatladı.

Abi salak Beşiktaşlılar düşman oldular bize. Farkında değiller ki medya bunları 2-3 senedir gaza getiriyor bize düşman olmaları ve Fener'in yanına çekmek için.

Böyle adamlar gelir Cumhuriyet'ten dem vurur, medyanın insanları kötü yönlendirdiğini söyler. Bre gerizekalı sen baştan bu adamların tuzağına düşüyorsun. Hala ne konuşursun.

Her zaman söylediğim bir sözü tekrarlamak isterim,

Beşiktaş Türk Futbolunun , mafya filmlerinde mafya babasının yanındaki elemandır. Onun yerine geçme hayaliyle yetişen bir eleman.

Kendide her zaman bunun olmayacağını görür ama bu hayalinden hiç vazgeçmez.

Hatta çoğu zaman komik durumlara düşer bu eleman. ama hiç vazgeçmez hayalinden. Bu bir...

İkincisi ise;

Beşiktaş her zaman 3.takım olmuştur. Olacaktır da... Aslında onları büyüten ve büyük tutan Galatasaray ve Fenerbahçe arasındaki rekabettir.

Bu rekabet sırasında Fenerbahçe'ye zıt söylemleri olmasına rağmen çoğu zaman Fenerin yanında yer alır.

Çünki Galatasaray'ın ve Galatasaray'lının buna ihtiyacı yoktur.

Ama Fenerbahçe sıkıştığı zaman Beşiktaş'a bir göz kırpar. Bunlarda mahallenin şişman,çirkin ve müzmin bekar kızının mahallenin yakışılıklı delikanlısına koştuğu gibi hemen koşar gider yanına.Fener bunun yanağından bir makas alır. Bunlar için yeterlidir. Mutlu mesut evine döner çirkin kız.

Ertesi gün hakkında her türlü kötü sözü duyacağını bildiği halde o (Fenerbahçe) delikanlıdan bunu yapmaya devam eder.

Çünki aslında o delikanlı aslında delikanlı bile değildir. ;) Bunu bildiği için ondan nasılsa bana zarar gelmez diye düşünür.

Gece gece roman yazdırdın bana Serhan :happy::happy::happy:

Selamu aleykum..

Bugun maci izleyemedim, yogun bir gun gecirdim..

Nasil oynadik, iyi mi kotu mu?

Kimler one cikti kimler vasat veya kotu du?

Selamu aleykum..

Bugun maci izleyemedim, yogun bir gun gecirdim..

Nasil oynadik, iyi mi kotu mu?

Kimler one cikti kimler vasat veya kotu du?

Aleykum selâm.

Valla takım çok da iyi oynamadı fazla pozisyon bulamadık ama pek pozisyon da vermedik rakibe.

Hızlı ataklarla kontralar ile etkili olduk bi kaç pozisyon da ve golleri de öyle bulduk.

Burak enfes bir gol attı hazırlanış itibari ile 2 gol de iyiydi.

Muslera yine çok iyiydi 2 net golü çıkardı diyebiliriz.chedjou da gene çok iyiydi.

Bruma fena değildi onun dışında takım vasat bir oyuna rağmen rahat bir galibiyet aldı.

Üst Alt