STSL 14/15 H:12 | Beşiktaş 3-0 Trabzonspor | M.S | 7 Aralık - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:12 | Beşiktaş 3-0 Trabzonspor | M.S | 7 Aralık

Maçın başından beri en büyük sorun musa ve sefa diyorum bunu ben görüyorum mal ersun göremedi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Şerefsizlik diz boyu, bize 3 atan adamlar gidiyor 3 yiyor, bunlara 3 atanlar da gidiyor kendi sahasında şikecilere 2-0 yeniliyor..

Prandelli'ye laf etmiyim laf etmiyim diyorum ama yok arkadaş yine akla getiriyo herif kendini.Şu takımdan 3 tane yedik ya.Başakşehir'den 4 Balıkesir'den 2 tane gol yedik.Ah gerizekalı İtalyan ah.2-3 hafta önce yollansaydı Prandelli belki daha fazla puanımız olurdu şuan.

:D Bu Trabzon bugün ne yapti anladiysam arap olayim,gidip gidip geri döndü,belkide sifir sutlamaci bitirdiler,Bosingwa dümbügüde TR ye geldiginden beri en iyi futbolunu bize karsi oynadi,bugün resmen zicti adam

Prandelli'ye laf etmiyim laf etmiyim diyorum ama yok arkadaş yine akla getiriyo herif kendini.Şu takımdan 3 tane yedik ya.Başakşehir'den 4 Balıkesir'den 2 tane gol yedik.Ah gerizekalı İtalyan ah.2-3 hafta önce yollansaydı Prandelli belki daha fazla puanımız olurdu şuan.
Esas komnedi balıkesirden 2 yemekti renkdaş

Üst Alt