STSL 14/15 H:12 | Galatasaray 2-1 Akhisar Belediyespor | MS | 6 Aralık - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:12 | Galatasaray 2-1 Akhisar Belediyespor | MS | 6 Aralık

Telles'e bugün kötü diyemeyiz

Net olarak bir golü kesti

Herşeyden evvel kademeye girmeyi Öğrenmeye başladı

Aynı Bruma gibi bu çocukta oynadıkça kendini geliştirecek

Şu gerçekten nizami mi şimdi :

B4NA0ccIIAAxsd6.jpg

Telles, Bruma, Emre, Selçuk ve Chedjou çok çok iyi oynadılar. Hele hele Chedjou ve Bruma'yı çok beğendim. Takım oynayabiliyormuş mücadele edebiliyormuş demek ki. Herşeyi geçtim o Prandelli salağı şu Bruma'yı nasıl oynatmaz onu anlayamıyorum. Hiç mi futboldan haberi olmaz bir hocanın...

Semih iyidir kotüdür bilemem de bu pozisyonda Semihe bok atmak icin futbol oyun kurallarini yeniden yazmaya calismanin bir anlami yok. Net faul

LG-P920 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Bruma sahada tek başına oynamıyor, sahada 10 oyuncuyla beraber oynuyor. İki, üç hafta önce sahada kötü olan Galatasaray'da Bruma da olsa o kötü oyundan nasibini alırdı.

Buarada Yasin oyuna girerken Hamza'ya sarılıp yanak yanağa öpüşmeler falan altüstü oyuna gireceksin uzay yolculuğuna çıkmıyorsun. Prandelli'nin kalitesi bir kenara hakikaten yönetimler Prandelli'nin yanına Türk bir yardımcı koymayarak hataların en büyüğünü yapmışlar. Elemanlar resmen saha kenarında öpüşüp koklaşabildikleri bir Türk'e hasretmiş.

Prandelli ile Mancini'nin yanına Terim'i yardımcı oalrak koy ama kararları onlar veriyorsa yine aynı gericilik, yine ayrı takıntılı tercihler. Bir insan hem oyuncu, hem oyun hem de diziliş tercihlerinde bu akdar gerici ve takıntılı olabilir mi?

Kuyruklarını sıkıştırıp ülkelerine dönüyorlar ikisi de bir daha çıkamazlar kolay kolay o ülkeden zaten. İtalyan futbolu da bu tür 1980'lerde kalmış kafalardan kurtulmadan gram ilerleyemez...

Hamza Hoca'nın bir hava kattığı kesin ama hamlelerini geç yapıyor Bruma'yı daha erken çıkarıp Hamit'i ya da Olcan'ı sokması lazımdı o kanat bir ara otobana dönmüştü zira

Galatasaray, Hamza Hamzaoğlu yönetiminde çıktığı 2 resmi maçı da kazanırken, bu maçlarda hiç ofsayta düşmedi. (Fstats Analiz)

Üst Alt