STSL 14/15 H:14 | Beşiktaş 3-1 Akhisar Belediyespor | M.S | 21 Aralık - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:14 | Beşiktaş 3-1 Akhisar Belediyespor | M.S | 21 Aralık

Bjk'nin haftaya puan kaybetmesi daha muhtemel gibi.2 haftada 10 gol yiyen Aykut 11 ön libero ile çıkıp maçı kilitleyebilir.:)

Bana göre Zokora'ya yapılan faul idi, devamında da top BJK liden çıktı ama Akhisar'lıdan çıktı dedi.

Bu hakemler göz , beyin ve kalp yerine ne kullanıyor merak ettim.

Beşiktaş, top rakipteyken tüm futbolcular adam paylaşımı yapıp hemen adam adama markaj yaparak rakip futbolcuları rahatsız ediyorlar ve böylece rakip oyun kurmakta başarılı olamıyor.

Beşiktaş' ın tek numarası bu. Bunu akıl edip oyuna bu şekilde müdahele edecek bir hoca çıkmadı daha. Beşiktaş' ın bu direnci ancak kendisine aynı şekilde oynayarak kırılır.

GT-I9300 Tapatalk

Son düzenleme:
Akhisar teknik direktörü de tam bir korkak. Saidi ve Gekas disinda full savunmayla cikmis. Merter ve Ismail ne yapiyor sahada anlamiyorum, ikisi de les. Yap Zokora-Bilal al Mehmet Akyüz ve Kenan'i.

Merter bjk oyuncusu gibi adeta.Sahada ne yaptıgı belli değil tam bir çöp.Kenan filan girmesi lazım.Kargalarda koşmaktan baska hiç bir numara yok.Tahminimce bunları olimpiyata gömeriz.

Şu Anadolu kulüplerini anlamak gerçekten zor.Adamlar maç 0-0'ken full defans oynuyorlar ki bu şekilde oynadıkları zaman gol yiyorlar ancak ne zaman gol yiyorlar o zaman normal oyunlarını oynamaya başlayıp pozisyon bulmaya başlıyolar ve oyun dengeleniyo.Ulan şu performansınızı 0-0'ken niye göstermiyosunuz vallahi komedi:)

Şu Anadolu kulüplerini anlamak gerçekten zor.Adamlar maç 0-0'ken full defans oynuyorlar ki bu şekilde oynadıkları zaman gol yiyorlar ancak ne zaman gol yiyorlar o zaman normal oyunlarını oynamaya başlayıp pozisyon bulmaya başlıyolar ve oyun dengeleniyo.Ulan şu performansınızı 0-0'ken niye göstermiyosunuz vallahi komedi:)

Teknik direktörlerin halt yemesi, belli abi golü yiyecekleri maca baslama sekillerinden belliydi, 9 oyuncuyla topun gerisinde beklersen yersin golü. Bir anadolu kulübü gol atmadan büyük deplasmanlardan puan alamaz %90

Son düzenleme:
akhisar full defansif ortasahayla oynuyo.ilerde top tutacak,kaleye gidecek adam yok.alsana oyuna kenanı,brunoyu,kerimi..mehmet akyüz bile olur lan.yeter ki al oyuna.

Üst Alt