STSL 14/15 H:15 | Gençlerbirliği 1-1 Galatasaray | M.S | 26 Aralık - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:15 | Gençlerbirliği 1-1 Galatasaray | M.S | 26 Aralık

holding mf olmadan babalar gibi oynayan cok takim gordum son zamanlarda tbf. temposuz melo / rezil inan yerine colak-sneijder'in oyunu hizlandiracagi gorusundeyim. keza sneijder londra'daki arsenal macinda iyi parsellemisti o bolgeyi huh

Orta alan için hak veriyorum zaten.

Ancak Çamdal-Koray-Chedjou hepside hata potansiyeli üst düzey defans oyuncuları.

Koray çabuk değil.

Chedjou ve Tarık ise sürekli yer kaybeden oyuncular.

Aylardır doğru düzgün oynamayan Hakan'da bu maç iyi olsa da sırıtabilir bu maç.

---------------------------------------------------Nando-------------------------------------------------
Sabri--------------------------Ched------------------------------------Semih----------------------Telles--
Bruma---------------------------------Selcuk------------------Sneijder----------------------------Emre----
---------------------------------------------------Burak-----------------------------------------------------
---------------------------------------------------Umut---------------------------------------------------

Emre ve Wes rotasyon

Muslera

Tarık Chedju Semih Hakan

Sabri Selçuk Emre Bruma

Sneijder

Burak

Muslera

Sabri Chedju Semih Hakan

Bruma Selçuk Emre Telles

Sneijder

Burak​

2012 sezonuna benziyo.önce gençler sonra fenerle oynamıştık..ondan sonrası malum.şampiyonluk geldi...kazanmalıyız.başka bi ihtimali düşünmeyin bile.

Kazanmamiz lazim, son 2 mac'ta 6 puan alip sezonun ilk yarisini lider olarak bitirmeliyiz. Bu mac belki BJK macindan daha onemli bir mac.

bjk gol yiyince yorumlarda nasıl umutlandığınızı,liderliği nasıl istediğinizi gördüm ve dedim ki GS taraftarı üzülmemeli.o yüzden inancınızı yitirmeyeceksiniz.bu sezon bi oyun oynanıyo ve o oyunu bozacak olan da biziz.:hat:

3 sene önce de liderligi kaptigimiz bir derbi öncesi bir GB maci oynamistik. Ve uzun zaman kaptirmamistik bunu.

Üst Alt