STSL 14/15 H:18 | K.D.Ç. Karabük 1-2 Fenerbahçe | M.S | 31 Ocak - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:18 | K.D.Ç. Karabük 1-2 Fenerbahçe | M.S | 31 Ocak

Asıl ben buradaki konuşanlara şaşıyorum beşiktaşlıları geçtiniz siz. He Tolunay kulübeden Viola'ya golü atma son pası atma diyor. Valla sizin gibi herifleri görünce ülkenin hakettiği gibi yönetildiğini düşünüyorum. Adam İsmail Kartal'la kavga edecekti neredeyse geçen sefer. Ayrıca Karabük bu zaten önüne gelene geçiriyordu da fenere gelince durdu gibi tribe giriyorsunuz. Gayet iyiler dönebilir bile belki.

Asıl ben buradaki konuşanlara şaşıyorum beşiktaşlıları geçtiniz siz. He Tolunay kulübeden Viola'ya golü atma son pası atma diyor. Valla sizin gibi herifleri görünce ülkenin hakettiği gibi yönetildiğini düşünüyorum. Adam İsmail Kartal'la kavga edecekti neredeyse geçen sefer. Ayrıca Karabük bu zaten önüne gelene geçiriyordu da fenere gelince durdu gibi tribe giriyorsunuz. Gayet iyiler dönebilir bile belki.
Renktas haklı olabilirsin, ancak son 5 hafta içinde
Basaksehir,kasımpaşa, gençler gibi takımların bize karşı oynadıkları oyun ile fenere karşı oynadığı oyun arasında 180 derece fark olunca insanın aklına her türlü pislik geliyor ve inanıyorum ki bu pisliklerin hepsi gerçek.

Dostum,şikenin cezası verilmezse herkes böyle düşünecek.millet sinir küpü olmuş haksızlıklar karşısında.yoksa bu karabük geçen yıl çatır çatır yemişti bunları amma işte şike cezasız kalınca bu tepkiler normal.üstüne ilk yarıda adamlara paso penaltı verilince yaraya tuz basılmış gibi oldu.

Üst Alt