STSL 14/15 H:19 | Fenerbahçe 0-0 Trabzonspor | M.S | 7 Şubat - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:19 | Fenerbahçe 0-0 Trabzonspor | M.S | 7 Şubat

Mamut gene kudurmuş :D

[FONT=proxima_nova_ltsemibold]Fenerbahçe Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, golsüz sona erenFenerbahçe - Trabzonspor maçı sonrası olay yaratacak açıklamalar yaptı.[/FONT]
[FONT=proxima_nova_ltsemibold][FONT=proxima_nova_thextrabold]İşte Mahmut Uslu'nun o sözleri:
[/FONT]"Bugüne kadar ki en rahat maçımızı oynadık, çok kolay bir maçtı. 10 gol kaçırdık ama yayıncı kuruluş hala başka şeylerden bahsediyor. Bugün ezilmiş bir takım gördünüz, bu takıma 4'üncü büyük diyorsunuz, nasıl 4'üncü büyük. Bu işler telefon işleriyle olmuyor. Rakip kulüplerin yöneticileri, teknik direktörleri hakemleri baskı altına almak için elinden geleni yapıyor, biz bunu yapmıyoruz. Çok iyi oynadık, golleri yapamadık ve bu bizim günahımız. Şampiyonluğa oynayan bir takımla oynadınız diyorlar ama biz böyle bir şey göremedik, 12 kişiyle savunma yaptılar, hakem Bülent Yıldırım da onlarlaydı. Biz bu sene inşallah şampiyon olacağız. Son 8 aydırki suskunluğumuzu yanlış anlamasınlar. Biz ülke futboluna da Türkiye'ye de hizmet ediyoruz. A.Gücü başkanı, bu şekilde hakemle konuşmuştu ve maçın hakemi değiştirilmiştir. Bülent Yıldırım bu şekilde maçı yönettiyse demek ki çok baskı altında kalmıştır."[/FONT]

tam bir ergen

Emenike dümdüz bir topcu bence. Hizi ve kuvveti ile fark yaratiyor sadece.

Bilmem dikkat ettiniz mi ama cogu vuruslarinda mesela belli oluyor, bilerek ve isteyerek vurmadigi, yani kontrolsüz vuruyor toplara. En az Burak kadar yetenek fakiri, Burakin bundan daha iyi özellikleri bile var.

Ben hic begenmiyorum bu hiyari.

Emenike dümdüz bir topcu bence. Hizi ve kuvveti ile fark yaratiyor sadece.

Bilmem dikkat ettiniz mi ama cogu vuruslarinda mesela belli oluyor, bilerek ve isteyerek vurmadigi, yani kontrolsüz vuruyor toplara. En az Burak kadar yetenek fakiri, Burakin bundan daha iyi özellikleri bile var.

Ben hic begenmiyorum bu hiyari.
Ben de hiç beğenmiyorum son vuruş 0 nasıl 10 milyon verdiler bu adama ben hala anlamıyorum

Emenike nin tek özelliği sürati.Baska hiç bir iyi denebilecek özelliği yok.Son vuruşları berbat ötesi, futbol bilgisi çok kötü tekniği zayıf.Kısacası leş ötesi bir forvet.Yukardaki arkadasın dediği umarım uzun yıllar daha fb de oynar.

1079944.png

Tam ibretlik olmuş

Diego resmen Medjani'nin ayagina takmiş ayagini. Penalti filan degil. Hep ayni şeyi yapiyor. Egemen'in tokati es geçilmiş üstüne.

tamam hakanın payı büyük puanda ama bu maçtan önce hacıosmanın yaptığı piskolojik savaş çok stratejik bir hamleydi burda birçok kişiye söyledim hakem eyyamını kısmende olsa ortadan kaldırdılar hacı bunların anladığı dilden konuşuyor...

Emenike çok iyi forvet ama 19 mac 3 gol yersen tabi.Ba yı katabiliriz bu ikiliye.Sowu da Emenikeyide katlar Ba.
Fener'in forvetleri Burak'tan daha kötü zaten, bunu Sneijder'in gecesinde gördük. Demba bi halt yapamadı Semih'e karşı.

Cardozo sadece iç saha oyuncusu, deplasmanda yanında biri olmazsa bi halt yapamıyor.

Emenike nin tek özelliği sürati.Baska hiç bir iyi denebilecek özelliği yok.Son vuruşları berbat ötesi, futbol bilgisi çok kötü tekniği zayıf.Kısacası leş ötesi bir forvet.Yukardaki arkadasın dediği umarım uzun yıllar daha fb de oynar.

Kimden bahsettiğini söylemesen burak yılmazdan bahsediyorsun zannederdim...Söylediklerin çok doğru ben buradan başka bir yere değineceğim...

Burakın da son vuruşları kötü,oyun aklı hiç yok,tekniği zayıf ama emenikeden farkı arkasında medya desteği var.Medyadaki abileri hiç gündeme getirmez bunları ve bizde bu sayede kendisini ''kral'' olarak biliriz.Mesela bu maçta emenikenin kaçırdıklarını burak kaçırsa eminim ''ama kral çok pozisyon giriyor'' diye övülürdü.Şimdi emenikenin kaçırdığı bu kadar pozisyondan ''sonra ama emenike çok pozisyona girdi'' diye savunsam kendisini çok saçma gelir herkese... işte bu yüzden kıralı her şekilde savunan arkadaşlar anlasınlar artık bazen sınırları zorladıklarını...

Artı emenike hakikaten topla çok hızlı..Tek forvet değil de sürekli kanat olarak kullanılsa çok çok etkili olur bu ligde.Forvette oyun aklı olmadığı için kaybolup gidiyor...Yani emenike en azından kanatta baya bi etkili ama burak efendi orada da kendini mahvetti...

Yani fener taraftarı ve özellikle fener medyası emenike gibi bir adamı uzun süre tek forvet olarak barındırmaz farkındalar zaten..Saçma sapan argümanlarla savunmazlar..Emenikenin daha da kötü versiyonu olanını da uzun süre bizde kalsın diye överler de överler akla hayale gelmeyecek şeylerle...Uzun lafın kısası bizim derdimiz çok daha büyük...

Üst Alt