STSL 14/15 H:2 | Galatasaray 0-0 Eskişehirspor | MS | 13 Eylül - Sayfa 80 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:2 | Galatasaray 0-0 Eskişehirspor | MS | 13 Eylül

Takımı izlerken çok kalitesiz izliyorum beklentim çok düşük kalıyor sizdede böyle mi

Yani geçen seneden tek fark Drogba nerdeyse ama sanki 2-3 level düşmüşüz sıradan oyunculara bürünmüşüz gibi

Gerçi Burak'ı görene kadar herkese eyvallahta bi Cekomuz falan olaydı

Bir kaç haftaya düzelmez bu takım fizik olarak yerlerdeyiz kötüyüz işte kabul edin umarım toparlarlar bir şekilde güven vermiyorlar hiç

Mancini döneminden beri devam eden temposuzluk sorunu halen devam ediyor. En önemlisi bu oyunla rakip üzerinde baskı olusturamamak. Bu baskı bize iki şekilde çok lazım.

1. Dünkü maçta da görüldüğü gibi anadolu takımlarının büyük bölümünün defans oyuncuları çok sıradan ve hataya müsait. Ama baskı hissetmedikleri zaman top kullanmada ve karşılamada yorulmadan maç bitirebiliyorlar.

2. Rakip takımlar ve hakemler üzerinde bir korku olusturamaz isek, sıradan bir takım gibi algilanacagiz. Bu da rakip takımın sahaya kazanmak için çıkmasını, agresif ve inançlı olmasını sağlayacak. Ayrıca hakem de muallakta kaldığı pozisyonlarda bizim aleyhimize karar vermekte bir sakınca gormeyecektir.

Bence bu nedenle temposuz oyun (istediği kadar iyi bir taktikle bezenmiş olsun), ligde kesinlikle şampiyonluğu kaybettirir.

takımın sorunu hücum 4 maçta gol yemedik ama 2 gol attık.bütün savunmacıları türk oynatırdım ben olsam ligte ilerisi de full yabancı yoksa böyle olmayacak.

Bazıları hâla skora ve iyi oyuna erken olduğunu, alışma aşamasında olduğumuzu düşünüyor. Bu kendini kandırmaktan başka bişey değildir. Sezonun başıda olsa sonuda olsa hele hele kendi evinde puan verirsen şampiyonluktan bahsetmeyeceksin. Bu yolda her maç çok önemlidir, sen alışıyım diye düşünene kadar bi bakmışsın fırsatlar kaçmış.

GT-I9300 Tapatalk

Mancini döneminden beri devam eden temposuzluk sorunu halen devam ediyor. En önemlisi bu oyunla rakip üzerinde baskı olusturamamak. Bu baskı bize iki şekilde çok lazım.

1. Dünkü maçta da görüldüğü gibi anadolu takımlarının büyük bölümünün defans oyuncuları çok sıradan ve hataya müsait. Ama baskı hissetmedikleri zaman top kullanmada ve karşılamada yorulmadan maç bitirebiliyorlar.

2. Rakip takımlar ve hakemler üzerinde bir korku olusturamaz isek, sıradan bir takım gibi algilanacagiz. Bu da rakip takımın sahaya kazanmak için çıkmasını, agresif ve inançlı olmasını sağlayacak. Ayrıca hakem de muallakta kaldığı pozisyonlarda bizim aleyhimize karar vermekte bir sakınca gormeyecektir.

Bence bu nedenle temposuz oyun (istediği kadar iyi bir taktikle bezenmiş olsun), ligde kesinlikle şampiyonluğu kaybettirir.
Çok güZel tespitler renktas.
10 dakika bile baskı yaratamiyoruz.
Umarım en kısa zamanda güzel top oynarız.

Geçen senede gol yemiyoduk kaç senedir ligin en az gol yiyen takımıyız zaten
yanlış taraftan bakarak kendimizi avutuyoruz anca
bu takım ligde vasat takımlara gol atamıyo clde nasıl atacak ?
clyide geçtim bu sene kek kalıbının içine girerken söz vermişlerdi hani böylemi tutuyolar sözlerini
misal selçuk efendi terinin son damlasına kadar mücadele edecekmiş
topu ayağına aldınmı buraktan başka bişey görmüyosun

Ne kadar kötü oynarsa oynasın, 0-0 giden bir maçta Sneijder' i çıkarmak hatadır.

Bruma daha çok genç, öğrenmesi gereken çok şey var, bir de böyle fiziğinin yetmeyeceği yerlerde oynatırlarsa korkarım ki Telles' in başına ne geldiyse aynısı Bruma' nın da başına gelir.

Burak bu haliyle bu takımın forveti asla olamaz, daha kaliteli, Drogba gibi gerçek bir santrafor almalıydık.

Yönetim de acilen tedbirler almalı, resmen bir savaş açılmış durumda Galatasaray' a. Saha kapatma cezaları, Melo' ya ceza. Dün gece TFF istediğini aldı. Bir şeyler yapmak lazım. Galatasaray' ın gücünü hissettirmek lazım.

Üst Alt