STSL 14/15 H:25 | Kasımpaşa 2-3 Galatasaray | M.S | 21 Mart - Sayfa 110 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:25 | Kasımpaşa 2-3 Galatasaray | M.S | 21 Mart

müthiş bir geri dönüş maçıydı.

herşey şike olsa bile azda kuşlar görsün bakalım nasılmış.

onların sezon sonu ağlamalarını görmek istiyorum.

evet bugün savunmamız berbattı ama hiçbirmaçta bukadar berbat degildi genelde vasat civarıydı hatalar olsa bile

kasımpaşadaki babel bizim bruma yerine bizde olsa hücümda fark yaratırdık kasımpaşanın hücum gücü çok iyi

kasımpaşanın başında adam gibi bir hoca olsa 2-3 yıldır enazından uefaya katılırlardı 3 yıldır şota anasını aglattı takımın

adamlardaki hücum zenginligi 3 büyüklerde bile yok

Ulan bu mutluluğu kim verir be kim verir ha Allahım nasıl huzurluyum nasıl misss yarın kıçımızı yaya yaya izleriz maçı yiyin birbirinizi şikeciler

Hamza inşallah akıllanır. Abi Umut bile 9 gol atmış biz hakediyoruz şampiyonluğu. Direk vermeliler yani. Bu arada Yasin-Sneijder-Selçuk 3lüsü muhteşemdi. Sorumluluk aldılar muhteşem işler yaptılar

yalnız hoca toplantıda güzel ve dogru birşey söyledi

yasin wesley uyumu çok iyi dogru ama sag tarafımızıda aktif kullanmalıyız bazı değişikliklerde o yüzden demeye getirdi

tespit dogru çözüm yanlıs

umutun kazandırdığı puanlar olmasa kaçıncı sıradaydık birde ona bakın.
tamam yeteneksiz olabilir kötü futbolcu olabilir ama o kadarda yerin dibine sokmayın.

bugün umut kafadan +10 puan getirdi.

Onu atamayanlar var şikecilerin über starı mesela.

emenike001.jpg

Bu maça şikeli diyenler, eğer yaşı yetmiyorsa videosunu bulup maçın tamamını izlesin; Fenerbahçe 4 - 3 Gaziantepspor (2001)

Antep takımından kaç oyuncu ertesi sene fener'e gelmiş ve o zamanki antep başkanı celal doğan fenerbahçe kongre üyesiydi ki hala öyle.

Öldüm öldüm dirildim,şampiyonluğa mal olacak bir maçtı umarım şampiyonluğu getiren maç olmuştur.Eve şimdi girdim keyifle antu ve forzayı okuyacağım.Çok mutluyum.Şans hata vs konuşmak istemiyorum bu maçtan sonra.

Yalnız basaksehir macında niye şike yapmadık lan mac 2 -0 dan 2-2 ye geldi ugur ucar ferhat öztorun mehmet batdal nasıl satın alamadık lan maçı iyi ki bu maçı satın almışız ha.

Üst Alt