STSL 14/15 H:25 | Kasımpaşa 2-3 Galatasaray | M.S | 21 Mart - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:25 | Kasımpaşa 2-3 Galatasaray | M.S | 21 Mart

Başakşehir karşısında kaybettiğimiz avantajı kazanmanın tam zamanı. Rakip formsuz olabilir ama ciddi bir kadroları var ve bizim için tahlikeli bir ekip. Hamza hoca saçma tercihler yapmazsa ve Umut oynamazsa kazanırız diye düşünüyorum.

Hamza saçmalamazsa birşeyler yapariz.Kral'da dönüyor.Yasin'e takıntılı olmazsa,Olcan'ı bekte kullanmaktan vazgecerse,Koray'in yerine Hakan Balta'yi monte ederse,Umut'u 18'e almazsa istedigimiz sonucu aliriz.Tabi Hamza sacmasapan oyuncu degiskilikleri yapmazsa her zaman ki gibi.

içimden izlemek gelmiyo.forumdaki herkese moral vermeye çalışıyodum başakşehir maçından sonra ama hamzanın yapacağı saçmalıklar aklıma gelince,yüreğimin bu maçı kaldırmayacağını düşündüm.

içimden izlemek gelmiyo.forumdaki herkese moral vermeye çalışıyodum başakşehir maçından sonra ama hamzanın yapacağı saçmalıklar aklıma gelince,yüreğimin bu maçı kaldırmayacağını düşündüm.
Sakin ol reis, bende hala sinirliyim ama şampiyon olacağız inşallah... Biz zirveye oynadığımız her sene şampiyon olduk.

Yasin Sneijder Burak üçlüsü bu maçı alır. Telles Balta oynar ve sağ kanatta Bruma veya Bulut Umut oynamazsa rahat alırız Allah'ın izniyle.

yeneirz bu kasimpasayi artik. savunmaya hakanda geliyor. burakda oynayacak. yeterki oyuncu degisklerde sacmalamasin hoca. skor 4-0 olsa ne yaparsa yapsin umtumda olmaz.

Sinan' ın oynaması yada fantaziye kaçarak Emre' nin sağ açıkta oynayacağı haftalarda değiliz.

Bu işler ancak kupa maçlarında olur.

GT-I9300 Tapatalk

Ne yapin edin alin bu maci, bir yerlerinizi yirtin galibiyet icin. Sahada ruhsuz gezen futbolcu görmek istemiyorum.

Hirslanin arkadas, sunun surasinda 10 hafta kalmis. Adam gibi oynarsaniz son haftaya kadar hepsini yeneriz. Ama sorun iste adam gibi oynamak ve oynatilmak.

Şu maçın önemini kavrayıp, 90 dakika ciddiyetle %100 konsantrasyon ve hırsla bitirirler maçı umarım. Kesinlikle boş takım değil K.Paşa, çok tehlikeli hücum silahları var + pek sevmediğimiz bir stad. Ayrıca, şampiyon olacak takım 3 maç üst üste puan kaybı yaşamaz. Ezip geçmemiz lazım, acımadan. Atabildiğimiz kadar atarak, rölanti yok. Zaten haftada 1 maç yapıyorsunuz, yırtın o koca kıçınızı futbolcu bozuntuları. Hocada artık saçma-sapan oyuncu tercihleri ve değişiklikleri yapmayı bırakıp doğru oyuncularla doğru oyunu oynamalı

Bence en dogru 11 bu.
Muslera
Sabri Chedjou Balta Telles
Hamit Selcuk
Olcan Sneijder Yasin
Burak

Kadroya bak be ayni Bayern gibiyiz masallah , sag kanatta sol ayakli, sol kanatta sag ayakli oyuncumuz var. (Gaz icerir)

Bence en dogru 11 bu.
Muslera
Sabri Chedjou Balta Telles
Hamit Selcuk
Olcan Sneijder Yasin
Burak

Kadroya bak be ayni Bayern gibiyiz masallah , sag kanatta sol ayakli, sol kanatta sag ayakli oyuncumuz var. (Gaz icerir)

Kesinlikle bu. Hiç bir fantezi içermiyor bu kadro, şu noktada çıkabilecek en doğru kadro. Aklın yolu bir

bundan sonra kayip olmamali. bjk haftaya fenerden 3 puan alirsa ve biz burda puan kaybedersek sampi... tinerspor olur galiba

Üst Alt