STSL 14/15 H:26 | Galatasaray 4-2 Kardemir Karabükspor | M.S | 5 Nisan - Sayfa 75 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:26 | Galatasaray 4-2 Kardemir Karabükspor | M.S | 5 Nisan

umut gibi birinin oynayıp pandev gibi bir adamın oynamamasının tek sebebi var KOŞMASI

emin olun terim bile olsa oynatmazdı pandevi koşmadıgı için

Moderatör tarafında düzenlendi:
Abartmıyorum, şu maçta Burak olsaydı Umut'un yerine 7-2 falan bitebilirdi. Umut 2 tane bom boş atamadı, Burak hat-trick yapardı %100.

bu savunmayla lider olmak cidden ligin rezilligini gösteriyor. tahminde 5-2 demistim ama cok labuali oynadilar 3'ten sonra bu lig böyle bitmez

iyi oynayıp zora soktuğu bir maçı daha wes ve muslera sayesinde kazanmayı bildi galatasaray h.hamzaoğluna en içten sevgilerimle

Maalesef sizler kadar sevinemiyorum. Tamam takım gol atıyor ama oyunu kitleme problemi var. Dişli bir takım olsaydı bu maç puan kaybetmiştik.

kusura kalmayin Sampiyonluk geliyor dusunenler bir kac daha dusunsun .. bu defans hatalari , pas hatalari , Sabrinin rakibe beles verdigi toplar .

BU TAKIM SAMPIYON OLMAZ !!!!!!

Haftaya trabzon'da boyle oynarsak yerler bizi .

Umut gibi bir oyuncuya muhtaç bırakan ft'ye selam olsun burdan bruma gayet iyiydi bugün yaptığı bir kaç hata dışında karabükten de furkan gerçekten güzel gol attı

10-0 , 9-0 olacak maçta 3-3 olacak mı korkusunu yaşattın ya hamza sen sene sonu kaçacak delik ara

ayrıca Galatasaray gibi bir takım nasıl 3-0 dan 3-2 maç getiriyor hayret ediyorum

Üst Alt