STSL 14/15 H:27 | Trabzonspor 2-1 Galatasaray | MS | 19 Nisan - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:27 | Trabzonspor 2-1 Galatasaray | MS | 19 Nisan

Stad full olur

trabzon iç sahada ligin en iyi takımlarından biri gayet iyi sonuçlar alıyorlar duran top becerileride ortada çok zor maç olacak

bize sökmez istatistik filan.akhisar veya mersin deplasmanlarında puan kaybetmezsek diğerlerini kafadan 3 puan yazıyorum ben. rize maçında şampiyonluğu garantilediğimiz için sallamayız belki

Trabzon'dan galip çıkarsak, kuşlar büyük strese girer. Çünkü bu maça bel bağlıyorlar

Ceza sahası çevresi duran top vermemeliyiz. Trabzon'un medya aracılığıyla gaza getirileceğini çok iyi biliyoruz, bu filmi yıllardır izliyoruz. Ama her ne olursa olsun, bu maçta favori Galatasaray'dır. Akıllı oynarsak 3 puanı alır döneriz

Semih ve Burak banko olacaklar. Bir tane hazırlık maçı ayarlayıp Semihi oynatmamız lazım. Hakan rezalet bir futbol oynuyor gerçekten.

Tek çelişki Sağ kanatta kimin oynayacağı. Brumamı,Umutmu ? Sanki Umut oynayacak gibi geliyor. İlk başta Bruma olabilir diye düşünmüştüm ama sanki hoca Umutu oynatır gibi geliyor.

CCDs7x_WYAApCdE.jpg

Lider takımların gol yeme istatistiği.

hamza hoca yine izin vermiş takıma 3gün sakatlar için faydalı olur umarım bu izin

izin yapan 1-2 anadolu takımı dışında herkes çatır çatır idman yapıyor bizimkiler çok yoruldu anlaşılan

Bu maçta berabere kalırsak ve fener galip gelirse Averajla +7 averajla lider oluyorlar ve kalan haftalarda bu averajı eritmek çok güç. Biz çok gol yiyoruz ve Fener daha az gol yiyor. Onlara bu umudu vermemeliyiz. Bu maçı alırsak psikolojik şampiyonluk başlar ve rakiplerimiz tökezlemeye başlarlar.

biz fbden önce oynuyoruz bu maçı alıp fbyi psikolojik olarak baskı altına alabiliriz.zaten bu hafta onlar için kötü geçti.ya moralleri tamamen bozulacak yada bi gazla lige asılacaklar.ama herşeyden önemlisi biz kazandıkça fenerde moraller dahada bozulacak ve bu haftadaki ts maçına çok umut bağlamış durumdalar bu maçı alırsak hele rahat bi galibiyet olursa bu ligi götürürüz ....

Üst Alt