STSL 14/15 H:28 | Eskişehirspor 1-1 Fenerbahçe | M.S | 25 Nisan - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:28 | Eskişehirspor 1-1 Fenerbahçe | M.S | 25 Nisan

bir-tek-funes-kaldiae6e28c4139062ea5945.jpg

Nolur nolur nolur!
Bu suç belki af bulur!
Nolur nolur nolur
Kendini bana ver!
Gözden çıkardım yari
Yalnız ölmesem bari!
Nolur nolur nolur!
Kendini bana ver

Yıllardır ortalıkta gözükmeyen emekli olmayı bekleyen hakem Mustafa Kamil Abitoğlu'nun bu maçta ne işi var? Jübileyi feneve 3 puan kazandırarak yapacak heralde. Emekli ikramiyesini de Azize'den alır artık.

3-6-1

|Boffin|
Diego Sezgin Yumlu
Cörekci_____Hürriyet____Ö. Cek
Gausic_Lawal Toko
Funes M.

352

|Boffin|
Diego Sezgin Yumlu
Cörekci______________Ö. Cek
Gausic_Lawal Toko
ÖmerS. Funes M.

böyle cikartsin Skibbe...Park the Bus 352/532 misali full defans bjk macinda gibi :D

eskişehirde fb 32 maca cıkmıs bu zamana kadar 8 tanesini kazanabilmişler

son 10 maçta ise 4 galibiyetleri var 2 kupa,2 lig macı

bu da demek oluyorki 4 maçta bir fb eskişehiri yeniyor orda

eskişehir düşmemeyi garantilememiş olsaydı puan kaybı kesin gibiydi ama işte

bursa maçının şokunu atamadım hala , bu adamların mac kaybetmesi cok zor, cok şanslılar. 80+ da atıp aldıkları kacıncı mac sayamadım.
2-1 alırlar muhtemelen yine 80 + golüyle

Eğer fener bu maçtan galibiyetle ayrılırsa şampiyon olur tatava yapmaya gerek yok ama ben en az 2 puan bırakacaklarını düşünüyorum.

eskişehir 0 - 3 fenerbahçe

ben başakşehir maçı hariç takılacaklarını düşünmüyorum.hele şikeci kardeşleri eskişehir ve sivas'a hiç takılmazlar!!

Ben bütün fner maçlarınıda izliorum ama bunu izlemeye gerek yok totem falanda yapmıyorum amaçsız eskişehir birde şikeci olmaları sebebiyle silahlı saldırıdan sonra morali bozuk olan fenere onlarda bir güzellik yapar.

Üst Alt