STSL 14/15 H:29 | Akhisar Belediyespor 0-2 Galatasaray | M.S | 4 Mayıs - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:29 | Akhisar Belediyespor 0-2 Galatasaray | M.S | 4 Mayıs

Şereflerini kaybedip, Aziz'den teşvik primi almasınlar yeter. Bugün Antep'li şerefsizlerin her biri CL'ye alacaklarmış gibi tüm maç zamana oynadılar, bu yıl açık ara en çok koşup mücadele ettikleri maçtı.

Sadece formamız bile yeter kazanmamız için. İstedikleri kadar teşvik primi alsınlar. İş bizde bitiyor. Aynı bugünkü maçta olduğu gibi.

Patates tarlası zeminde Sneijder'den pek birşey beklemiyorum. Ancak beklenenden kolay geçeceğini düşünüyorum ben. Hamza bey yine işi yokuşa sürmez ve kazanırız inşallah.

Şereflerini kaybedip, Aziz'den teşvik primi almasınlar yeter. Bugün Antep'li şerefsizlerin her biri CL'ye alacaklarmış gibi tüm maç zamana oynadılar, bu yıl açık ara en çok koşup mücadele ettikleri maçtı.

Öyle bir şey olmayacak,olacak olsa kendi maçlarını da bağlarlardı.1 puan bile alamadı Fb Akhisar'dan.Yenilsek bile kimse sövmesin o yüzden Akhisar'a Fener'e de böyle oynayın şerefsizler vs. diye.Adamlar 6 puan aldı daha napsın.

Fener Cumartesi,Bjk Pazar biz ise Pazartesi oynuyoruz.Onlar yenerse üzerimizde baskı olacak

----------Muslera-------
Sabri-Semih-Balta-Telles
--------Emre-Selçuk------
Bruma---Sneijder---Yasin
------------Burak----------

Hamit yetişirse Hamit ortaya,Emre sağa,Bruma kulübeye.

Öyle bir şey olmayacak,olacak olsa kendi maçlarını da bağlarlardı.1 puan bile alamadı Fb Akhisar'dan.Yenilsek bile kimse sövmesin o yüzden Akhisar'a Fener'e de böyle oynayın şerefsizler vs. diye.Adamlar 6 puan aldı daha napsın.

Ligin 10 bilmem kaçıncı haftasında yapılan maçlarla ligin sonu aynı değil. Bu dakikadan sonra puan kaybı demek belki de şampiyonluğu kaybetmek demek. Şike teşvik yapılacaksa şimdi yapılacak zaten.

-----------Muslera------------
Sabri---Semih---Hakan---Telles
--------Hamit---Selçuk---------
--Emre-----Sneijder----Yasin--
------------Burak-------------
Hamitin bu maça yetişmesi çok önemli ortasahada Melo yokken Hamit kesin olmalı.

Melo niye 2. Saridan kırmızı yi yemedi ..? ne güzel kupa maçında çekerdi.

Neyse bu tff 3 mac ceza verirdi :mad:

Üst Alt