STSL 14/15 H:3 | Balıkesirspor 2-0 Galatasaray | M.S | 20 Eylül - Sayfa 77 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:3 | Balıkesirspor 2-0 Galatasaray | M.S | 20 Eylül

Fener kazanır bugün 3 puanı takar. Sonrası ne olacak bakalım. Tek umudum haftaya ıslıklanacaklar Arenada. Kimsede ıslık yanlış falan filan demesin sonuna kadar hakediyorlar

Sözüm taraftara değil baştan söyleyeyim.

Ulan başlarım Sneijder'inizede Burağınızada Selçuğunuzada Bruma'nızada. Ben göze hoş gelen Galatasaray'ımı istiyorum kardeşim. Bunun için hangi kelle gidecekse gitsin umrumda bile değil. Prandelli'ymiş, Aysal'mış zerre kadar önemsemiyorum.

Kim gelicekse gelsin, kim gidecekse gitsin yeter artık be bıktım artık maç boyu sövmekten stres olmaktan.

En başta Aysal - Ya planlamanı düzgün yapacaksın ya da kovmaktan beter olucaksın. Bkz : Adnan Polat.

Prandelli - Ligi tanıyacak zamanın yok. Galatasaray demek hücum futbolu oynamaktır. Saçma sapan takımlara karşı defansif oynamaktan vazgeçeceksin. Armanın gücünün farkında değilsin. Adaletli forma dağıtacaksın. İsmin yetmez kalmana. Yoksa sende kovmaktan beter olursun. Bkz : Rijkaard.

Futbolcular - Akıllı olun lan artık ! Karı gibi trip atmaktan yaptığınız başka hiçbirşey yok. Ömrümüzde göremeyeceğimiz paraları kazanıp yatıyorsunuz. Azıcık şerefiniz haysiyetiniz onurunuz varsa oynarsınız. Açık söylüyorum mücadele etmeyen, o formayı terletmeyen, değerini bilmeyen hangi futbolcu varsa şerefsiz ahlaksızdır.

Bıktırdınız be.

Dost dediğimz Trabzon bitirdi bizi
Trabzondan aldığımız oyuncular yüzünden hem takım hem de mali durum at üst oldu
Artık Trabzon ve Eskişehirden oyuncu görmek istemiyorum

Valla hiç ama hiç olmaması gereken bi zaman da aldık bu mağlubiyeti ve çok çok kötü oldu.
sezon içerisinde işler iyi giderken.almış olsa idik böyle bir yenilgi belki çok etkilemezdi takımı.
şu kaos ortamından çıkabilmemiz için en az 2-3 maç arka arkaya kazanmamız şart.

Takım can çekişiyordu bugün patladı. Ama defansif olarak o kadar kötü bir takım değiliz, bakmayın şanssız yediğimiz 2 gole. Ofansif açıdan bir anlamı olmasa da topu sürekli ayağımızda tutuyoruz.

Ama problemlerimiz fazla ve bir o kadar da derin. Bunlardan en önemlisi; ortasahamız resmen bitik. BAM dönemini özletecek kadar bitik hem de... Bilhassa Cemali ile Selçuk ikilisi yerine sokaktan herhangi kondisyonlu bir adam getirsek daha agresif ve kreatif bir futbol oynarız. İkinci önemli sebebi de kanatlarımız bitik. Sadece ortadan delmeye çalışıp hiçbir yaratıcılık örneği gösteremeden maç bitiriyoruz. Yardımlaşma ve pres konusunda ciddi sıkıntılar var. Büyük ihtimal bu takım bu şekilde düzelmez. Taktiksel açıdan ciddi değişiklikler şart, bazı futbolcuları da bir süre dinlendirmek ve kanat futboluna önem veren bir oyun anlayışını benimsememiz gerekiyor.

y6udapet.jpg

Beyler tartışmaya gerek yokki. Futbolu bilen, ilk onbir dizmesini bilen ve hangi oyuncuyu nerde oynatabileceğini bile ve kanat sistemi oynayan birini getireceksin dertler bitecek.

Bu adam futboldan gramm anlıyorsa allah belamı versin

Ya kardeşim bu kadar mal Türk futbolcunun başına ancak Türk bir antrenörle başarılı olursun. Yabancılar bir şekilde idare eder ama bu yabancı sınırında Türk bir futbolcuya yabancı bir antrenör kesik atamaz. Anca Sabri'ye Yiğit'e Engin'e atar, onların da ne mal oldukları belli. Şunun da farkındayız ki bu takımda Selçuk oynamasa Burak oynamasa diyecek ki herkes olası bir mağlubiyette bu herifler nasıl oynamaz ? Ulan oynuyorlar bu sefer de diyoruz ki nasıl oynarlar? Bunun sonu yok. Ya getirdiğin yabancı antrenör kardeşim benim kararım bu, bu adamların hiçbirini oynatmam gerekirse Türkleri alt yapıdan çıkarırım, o zaman tamam. Ama bu sefer yine kötü sonuçta herkes başlayacak getirilen adam bu muydu diye ? O yüzden takım biraz daha kıpırdansın diye bu sene Türk bir antrenör gelecekti ya da aşırı prensipli bir yabancı antrenör. İkisi de yok madem kötü sonuçların hepsinde herkes başını taşlara vuracak. Yapacak da bir şey yok.

Antrenman programı yok. Hiç gol çalışmaları yapılmamış. Oyuncular nereye pas atacağını bilmiyor. Tek pasla ekstra pas yapmaksız gol bulmak imkansız. Kabahat oyuncularda değil bunu yaptırmayanda

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

3lu orta saha arsenal, fb gibi maclarda gereklidir en azindan oyunu tutar maci dengede goturursun. Ama 3 lu orta sahayla anadolu maclarina cikarsan iste balkspor bile seni rezil eder. 180 dakika boyunca ne balikspora nede eskisehire karsi bir tane pozisyonumuz yok. Ama sorsan iyi oynadik derler:-) orta sahada top dolastirmak bi ise yaramaz TSL liginde. Prandelli bence inatci bir italyan ve turkiye liginide tanimiyor. Ama yaninda bir tane akilli yokmuki ona tslde futbol boyle oynaniyor diyecek. Transferleri ona gore yapacak. Pandev yerine hava hakimiyeti olan top tutan fizikli bir santrafor cemali yerine melo tarzi guclu yada cok daha teknik bir oyuncu alinmaliydi. İkiside gereksiz transferler.

Herkes suçun yerli futbolcularda olduğunu biliyor

Bence bilerek maçı satıyorlar ben olsam bende oynamam yalan değil yabancı kontenjanı var nasılsa benim düdüğüm çalar hocayı sevmezsem oynamam.

İşte türk futbolunun hali bu

Daha macin 5. Dakkasnda aynisini dusundum. Burak maca zaten triple basladi, sahada yurudu. Selcuk ve sneijderde oyle. Bencehocadan ziyade oyun sistemine, olcan ve hatta sabrinin kadro disi birakilmasina tepkililer. Bu mac bana sunu gosterdi. Sorun oyuncularda degil tamamen sistemde. Bu oyuncularla bu sistemle asla mac kazanamyiz. Fb gibi 3 forvetimizde golcu olmasi lazim. Orta sahamiz melo disinda cok yumusak ve yetersiz. Brumadan forvet zaten olmaz. Sorun cok buyuk kadro yapilanmasi bu sene kanatli oyuna gore yapildi ama simdide hoca takimi kanatsiz oynatiyor.

Üst Alt