STSL 14/15 H:30 | Sivasspor 2-3 Fenerbahçe | M.S | 9 Mayıs - Sayfa 54 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:30 | Sivasspor 2-3 Fenerbahçe | M.S | 9 Mayıs

CEk0ydiWYAE4kaW.png

fikistur avantaji nasil fb'de olur veya nasil artik kolay bi sekilde 4-4 yapar diyorsunuz adamlar haftaya icerde kayseri erciyesle oyunayacaklar ondan sonra mersin ve basaksehir deplasmani ust usta biz o ara 2 maci iverde oyunayacagiz bizim icin sampiyonluk maci sali gunu oyunayacamiz mac aldikmi tamamdir.

Erciyesi balikesir bile yener.Ibb ise fenevin tescilli karisi.Hele ki semih oynarsa tamam.Mersin maci bi ihtimal ama o mersinle bizde oynucaz

Yazik lan valla yazik. 2. Yari hic oynamadilar, ayni balikesir maci gibi

Chahechoue veya burhan golu atsalar mac bitecekti... İkinci yariyi satmislar sanki

Bol şaibeli bir maçı daha geride bıraktık.Tiyatroya devam.Lavukları bastıran yok fenerli yavşaklar elini kolunu sallaya sallaya çok rahat oynuyorlar.şundan şüpheleniyorum:lavuklar hiç aceleci davravmıyor galibiyetten emin habire top çeviriyorlar.

Onca hücumcusu var. Bizim atçi Sergen orta saha çikarip forvet aliyor. Golü yiyor. bu seferde hücumcusunu oyundan aliyor. Tiyatro ligine çevirdiler ligi. 2. yari Fenerin üstüne gitmediler rezil herifler.

Bu 2 şikecinin maçlari ligin başinda olmali. Ligin sonunda yatiş işleri oluyor gördügümüz gibi.

bunlar volkana nasıl tahammül ediyorlar dua etsin fb kazanıyor yoksa taraftarları kovalardı bunu :) ben hala beşiktaş maçının şampiyonluk maçımız olacağını düşünüyorum,mersin maçından çok içerdeki gençlerbirliği daha zor geçer diyorum fenerin de mersin-ibb deplasmanı var unutmayalım

Üst Alt