STSL 14/15 H:32 | Mersin İ.Y 0-1 Fenerbahçe | M. S. | 17 Mayıs - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:32 | Mersin İ.Y 0-1 Fenerbahçe | M. S. | 17 Mayıs

erciyesten umutsuzdum ama MİY normal oyununu oynarsa fişi çeker ama bjk sendeliyo sendeliyo düştü diyosun bala bir gol atıyo forvet çabasıyla sonra tekrar yarışa giriyo akhisar puan kapabilirse çok rahatlıcaz bjkyi 3leriz o zaman

Bu maç bizim maça bağlı biz gençleri yenersek bunlar puan kaybeder kesin. Ama biz gençlerde puan kaybedersek her türlü kazanırlar 90+9'da da olsa

ERCİYESSPOR Özetini tekrar izledim de hakem çok absurd kararlar almış , ofsayt diye kesilen gol , canerin faulu ve devamında eyyamlı weboya verilen faul.

diegonun kendini yere atması ve sarı kartın verilmemesi..

gökhan çok iyi kalecilik yapmış bu arada helal olsun.

Özette geçmeyen bir sürü -Erciyes aleyhine- verilen/verilmeyen faul pozisyonu dolu. M. Akgün'e verilen bir sarı kart vardır ki rezalet.

Basın yine sözde penaltıdan bahsetti tabii. :)

Üstteki bazi arkadaslar dedigi gibi bu mac bizim maca bagli.

Biz kazanirsak FB'nin puan kaybetme ihtimali artar, aksi takdirde napip edip kazanirlar diye düsünüyorum.

32. haftaya gelinmiş. 3 tane takım atbaşı gidiyor ama hala maçlar farklı günlerde oynuyor. Saçmalık ve şikeye davetiye resmen. 2 sezon önce Galatasaray 7 puan önde giderken bile son 4 hafta maçları aynı gün aynı saatte oynanmıştı. İşin adaletli ve heyecan verici tarafı böyledir. Şimdi Galatasaray yenilse hangi insan Aziz Yıldırım'ın Mersin maçını satın almayacağına ikna edebilir bizi. Ya da haftaya Beşiktaş'a kaybetsek ertesi gün Fb'nin Başakşehir'i bağlamayacağını..

mersin bize oynadığı gibi oynarsa fener bu moralle hayatta çıkamaz mersinden..çok ekstra işler yapabilmeleri lazım ki bu moralla çok zor.

[antu ergeni ağzı mode on]
Mersin tersten saplar !
[antu ergeni ağzı mode off]
edit:gerçi ordaki 45 yaşındaki adam da ergen,ulan antu demişken dün akşam çayımı demleyip gevrek gevrek gülerek okuduğum aklıma geldi

Üst Alt