STSL 14/15 H:5 | Kayseri Erciyesspor 1-2 Galatasaray | M.S | 4 Ekim - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:5 | Kayseri Erciyesspor 1-2 Galatasaray | M.S | 4 Ekim

hadi Eskişehir neyse de Balıkesir'e puan vermek inanılır gibi değil. 13 puan alabilseydik + fener'i yenip henüz ligin başında 6 puanlık fark yapabilirdik.

İçerideki bütün maçlarımızı almamız lazım.Zira deplasman performansımız hiç iyi değil.Eskişehir'i de yenmeliydik.Defanslarında 2 PTT 1.Lig,1 TFF 2.Lig oyuncusu vardı ve biz bu defansa gol atamadık.

Son 3 sezon galibiyetlerimiz

2011/2012 : içerde 13, deplasman 10
2012/2013 : içerde 13, deplasman 8
2013/2014 : içerder 13, deplasman 5

Geçen sezonu deplasman formumuz yüzünden kaybettik. Bu sezon içerde 14, deplasmanda 10 galibiyetle şampiyonluğa ulaşabiliriz bence. Fener ve bjk eski hallerinde değiller. Daha iyiler.

aleni sorun:selçuk ve burak
gizli sorun : semih
selçuk filan o derece kötü ki semihin bitik fiziği ve rezalet hava topu etkisizliğini görmüyoruz.bir şekilde bu takım semihin yerine h.baltayı stopere burakın yerine umutu selçukun yerine ise hamit-dzemalli-yekta-emre ç.-umut g.-furkan dan hangisini koysa daha iyi oynar..
selçuk cidden bitmiş..amatör futbolcu daha verimli olur şu an..burakın yeteneği bu kadar elinden geleni yapıyor adam..

Gökhan Zan fena oynamadi geçen sezonlarda, hoca onu denese.
Furkan Özçal, Selçuk yerine denese
Umut Bulut veya A2den herhangi bir eleman, Burak yerine denese.

bence tam tersi renkdas. umut gayet yerinde olan bir performans sergiledi. en azindan burak gibi yerinde durup beklemedi. ama ikiside galatasaray'da oynayacak kapasitede degil

İşin özeti yerli forvet ihtiyacı açık ve net iki oyuncumuzda bitik durumda. Belki umut için yeterli süre alamadığından böyle bir düşünceye sahibim bilemiyorum. Arsenal maçından sonra düşünceler çorba oldu bende :(

Hasta mısınız nesiniz ? Yine rezil oyunmuş ıvırmış şöyleymiş böyleymiş...Günü kurtardığınıza bakın...Siz Barca-Bayern taraftarı olsanız yine eleştirecek şey mutlaka bulursunuz eminim ona...

Takım Çarşamba akşamı Londra'da dağılmış , 8000 km yol yapmış Cumartesi 18.30 maçına çıkıyor paşam hala iyi oyun derdinde...

İlk yarıyı izleyemedim ama ikinci yarı iyi oynadık , pozisyonlar da yakaladık...Burak yine karşı karşıya kaçırdı , Selçuk'un rezil ettiği 2 net pozisyon var Hamit'in net bir pozisyonu harcayışı var...Siz maçları nerenizle izliyorsunuz merak ediyorum...

Galibiyetlerden sonra bile içimiz rahat etmiyor artık. En son ne zaman geleceğe dair umut veren bir görüntüdeydik onu bile hatırlamıyorum ben şahsen.

30. Dakika'da Sneijder'i on libero'dan sol ice cektikten sonra daha iyi oynamaya basladik defansif ve Hucum anlaminda.

Üst Alt