STSL 14/15 H:6 | Galatasaray 2-1 Fenerbahçe | MS | 18 Ekim - Sayfa 104 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:6 | Galatasaray 2-1 Fenerbahçe | MS | 18 Ekim

Korkak hocayla Sneijder olmasaydi büyük ihtimalle kaybederdik.

Rakip kirmizi kart yedikten sonra açildik.

BJK onlari neredeyse bitiren Arsenal ve Fenev'e karsi kirmizi karta ihtiyacimiz vardi

O kadar kötü durumdayiz.

Prandelli Sneijder'i her gün tesekkür etsin.

Elestirdigimiz Emre Colak su anda 3 tane Selcuk Inan eder. Takima da cok daha fazla katkisi olur, oyunumuzu da hizlandirir.

Neymis? Cok zeki degilmis. Sanki Selcuk Inan atom parcaliyor. Saga sola pas atiyor, digerleri de karavana zaten. Emre cok daha iyi.

Ligde:

__________________Muslera_____________________

____Tarik_____Semih_______Chedjou_______Hakan_______

________________Melo____Emre________________

_______Olcan_______Sneijder_______Bruma_________

___________________Burak_____________________

Bu kadroyla sampiyonluga yürürüz
Ilk 3'e bile giremeyiz Melo tek başına savunma mı yapacak? Bruma zaten savunmaya yardıma gelmiyor.

Dakika 60 dolaylarında

Hamit >>><<< Emre Çolak (Selçuk)

Dakika 70 lere doğru

Bruma >>><<< Olcan

Skora bağlı olarak maçta rahatsak 80/////80 Eğer sıkıntılıysa

Sneijder >>><<< Sinan Gümüş --------------------- Furkan Özçal >>><<< Umut

felaket kötü oynadık süper starımız sayesinde aldık maçı ama maç bittikten sonra baştan aşağı yorumları okumak inanılmaz zevkli oluyor yaaa bundan sonra güzel futbol ve farklı galibiyetlerle nice forumlara inşallah.:):):)

Tamam kötü oynadık ama bunu Fener bize hep yaptı. Kötü oynadıkları,tek kale oynadığımız çoğu maçtan puan ve puanlar alıp sevindiler. Şimdi sıra bizde :)

volkan ayısı bu sezon kendine gelemez.Sneijderin gollerinden sonra iki yıl g.tünün üzerine oturamaz.Doktorlar bile buna çare bulamaz.Bu sneijder varya bu sneijder adama ülkeyi terk ettirir,adamın aklını alır gece yatak odalarına girer.

Son düzenleme:
O değil de NE KOYDUK BEE!! WESLEEEYYYYY SNEIJDEEERRRR!!!! Adam bir koydu, kaçıranlar için döndü bir tane daha koydu. AYI volkan yediği füzelerden sonra bir süre kaba etinin üzerine oturamaz artık. Alayınıza GALATASARAY ulan!!! KOYDUK MUUUU??????? Şikeci cikcikler...

Gollere kadar kanser eden bir maçtı. Hamit girmeden önce takım top çıkaramıyordu Alves'in atılmasından sonra FB önde basmayı bıraktı da rahatladık biraz ama Prandelli'den önce oyuncu yapımız düşündürücü derecede.
Pas hatalarımızın çoğu affedilir gibi değil, orta saha ve kanat oyuncularımız baskıya hiç gelemiyor adam geçme gibi bir özellikleri zaten yok top benden gitsin de ne olursa olsun mantığıyla oynuyorlar buna bazı pozisyonlarda Sneijder'da dahil. Selçuk İnan dün inanılmaz top kaybetti rakipler artık onu biliyorlar biraz pres yapınca Selçuk'a ya topu kaptırır ya hatalı pas verir, ilk yarı oyunu o kurmaya çalıştı ve ne kadar başarısız olduğunu gördük . İkinci yarı Sneijder-Tarık ile Gökhan Gönül üzerine oynadık nispeten daha tehlikeli olduk ama sonuç gelmedi bundan da. Bence bu maç Prandelli'nin Selçuk ısrarının son maçlarından biri olabilir ısrarla onu son ana kadar oynattı ne yapacağını görmek için bu maçta da başarısızdı.

Diğer bir sorun yardımlaşmada oyuncular fazla yalnız kalıyorlar Dzemaili bir hayalkırılığı zira Selçuk'un aynısı klonu gibi ama dün bir Burak'a arapası vermeyi denedi çok iyidi GGönül kesti. Başka bir şey yapmadı ve geriyede katkısı az maalesef. Bruma yada Telles onun yerine tercih edilip Veysel ve Dzemali kenarda olmalı. Anadolu takımlarıyla olan maçlarda risk ne olursa olsun Muslera oynatılmamlı ve Pandev veya Bruma takıma alıştırılmalı Sinan Bolat var çok değerli yabancı oyuncu kontenjanını daha optimal kullanmalıyız.

Bu arada hem Veysel hemde Tarık bence Sabri'den daha iyi değiller. Geri gelmeli Sabri.

Katılıyorum ben buna..Maalesef kadro mühendisliği konusunda sınıfta kaldık. Takımda adam eksiltme özelliği olan, dikine oynayabilen oyuncu çok az ve yetersiz...Pas oyununu oynayabilecek tarzda futbolculardan da kurulu değiliz,belirli bir takım şablonunu oturtabilecek kadromuz yok..Sanki set oyunundan çok, kontraya dayalı oyunu daha iyi oynarız gibime geliyor(hani o da tam bir şablon değil de kötünün iyisi). Lakin bu Galatasaray gibi büyük bir takıma uygun bir oyun tarzı olmaz. Çünkü rakipler zaten bize karşı kapanıyorlar,işte o zaman oyuncu yapılanmamızın da hatalı olduğu gerçeği kabak gibi ortaya çıkıyor,kitleniyoruz. Bana göre Prandelli'den daha önemli sorunumuz, kadronun iskeletinin yetersiz olması...

Son düzenleme:
Abicim bu Emenike'nin pozisyonu nasıl penaltı ya dünden beri bakıyorum bakıyorum göremiyorum herkes penaltı diyor bir ben göremedim anlayan biri anlatsın Chedjou ne yapıyor orada..

Medya hic Fener'in beles golünü konusmuyor. Islerine geliyor ya, Sneijder'e taht kuruyorlar. Yeter ki kimse bu kara lekeyi anmasin.

Üst Alt