STSL 14/15 H:7 | Başakşehir 4-0 Galatasaray | M.S | 26 Ekim - Sayfa 78 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:7 | Başakşehir 4-0 Galatasaray | M.S | 26 Ekim

Beyler Prandelli futbol cahili, derhal kovulmali artik tamam. Ama birde Fenerbahce gibi örnek var. Onlarinda Ismaili futbol cahili, ama futbolcularin hepsi boku cikana kadar mücadele ediyor. Selcuk,Burak gibileride kesinlikle Prandelliyle birlikte kesilmeli.
onların aziz yıldırımı var. Selçuk ve burak fb de olsaydı aziz onları geçen sezon sonunda kovardı yada adam ederdi.

Beyler Prandelli futbol cahili, derhal kovulmali artik tamam. Ama birde Fenerbahce gibi örnek var. Onlarinda Ismaili futbol cahili, ama futbolcularin hepsi boku cikana kadar mücadele ediyor. Selcuk,Burak gibileride kesinlikle Prandelliyle birlikte kesilmeli.
boku çıkana kadar mucadele ediyor tek kulvarda ve aynı puandayız o zaman onların topçuları bizimkilerlden de yavşak diyebiliriz ki hakem yardımları da unutma :D

Ulan o milyon eurolar banka hesabınıza takır takır yatarken utanır insan. Ben bu paranın hakkını verebiliyormuyum ? Terimin son damlasına kadar mücadele edebiliyormuyum diye.
Ruhsuzlar ordusu. Yine milletin diline maskara olduk anasını satayım. Daha sinirim geçmedi kendime zor geliyorum. Yok mu lan bu futbolculardan bizim kadar takımı düşünen biri. Hiç mi Galatasaray'lı yok aralarında
Bide çıkıp açıklama yaparlar, yenildiğimiz zaman yok çok üzülüyoruz yok bizde günlerce uyuyamıyoruz falan filan diye.
Çok daha ağır konuşmak gerekte neyse ...

Mis gibi Mönchengladbach - Bayern maçına baktım, kafam rahat.

I am the one who knocks!
Ne güzel 2 tl ye 400 tl alıyordum renkdaşım ama bu dediğin maç benim 400 tl mi yedi :) Gittim haklı olarak 3,5 üstü oynadım. Ne tutmaz dediğim maçlar tuttu ama Roma gibi takıma 7 atan takımın maçı 3 gün sonra golsüz bitti ;( Hayatımda Bayern'e bu kadar sövdüğümü hatırlamıyorum :D :D

Bu sonuç göstere göstere geliyorum dedi...

Balıkesir maçı sonrası Sivas maçına uyumsuz oyuncular ile 3-5-2 çıktık , çok şanslı olmasak o maçta 4-5 tane yerdik...

Ama CL'de her şey ortaya çıktı , Arsenal 10 kişi kalmasa Beşiktaş'ın rekorunu kırardık , keza Dortmund maçında da Kloop durdurdu , yoksa 2.yarı üzerimize gelseler rahat 7-8 olurdu maç , özellikle Reus birçok müsait pozisyonda geriye dönüp durdu...

Daha sabah yazdım , çekirge 3 kere sıçradı bir daha sıçramaz dedim , hezimeti yaşadık...

Haftaya da görün Kasımpaşa'ya yenileceğiz...

Ne güzel 2 tl ye 400 tl alıyordum renkdaşım ama bu dediğin maç benim 400 tl mi yedi :) Gittim haklı olarak 3,5 üstü oynadım. Ne tutmaz dediğim maçlar tuttu ama Roma gibi takıma 7 atan takımın maçı 3 gün sonra golsüz bitti ;( Hayatımda Bayern'e bu kadar sövdüğümü hatırlamıyorum :D :D
Yazık olmuş vallah, böyle gol makineleri olan takımlar yatırdı mı daha fena koyuyor adama.. Ben beraberlik oynadım :)

I am the one who knocks!

Buradan SAYDIRIYORUM

Yildirim Demirören ve TFF ye
Ünal Aysal ve yönetimine
Fatih Terim'e
Cesare Prandelli'ye
Galatasaray üzerinden milyoner olan menajer'lere
Eray Zan Balta Veysel Tarik Selcuk Dzemaili Yekta Gündogan Aydin Pandev Burak Umut lara

Hepiniz'i güzel güzel aniyorum.

Öfkem geciyor.

Sonra tekrar aklima geliyor.

Daha da güzel aniyorum hepinizi.

Bu arada söylemeden edemeyeceğim sorunu sadece hocada aramak yanlış. Terim'li 6-7 haftada da Galatasaray kötüydü. Mancini ile doğal olarak daha kötü oldu. Bu Prandelli ile de devam etti. Oyuncular rezil halde. Dün çok güvendiğimiz Koray nası hareket edeceğini bilmiyor bırak topla mücadelesini adam tutmasını.

Oyuncuları revize etmek gerek. Toplu halde yatıstalar. Dün koşmamış bile reziller. İlk 5 oyuncu arasında tek oyuncumuz var koşanlardan. 6-7km fark atmış Başakşehir. Rezillik resmen.

Dün yağmurdan Olcan topu göremiyorum diye sitem ediyordu bi pozisyonda. İçimden "gördüğünüzde çok iyi oynuyodunuz zaten" geçmedi değil. Net kararlar alınmadığı sürece (td haricinde) sonumuzu hiç iyi görmüyorum. Izdırap bir sezon bekliyor bizleri.

Her takımın kötü zamanları olur.Buda öyle bir durum diyelim.
Ben takımımla gurur duyarım her zaman.Belki o formayı üzerine geçirenlerin çoğu haketmiyor olsada o formayı,beceriksiz basiretsiz yöneticiler gelip geçsede hiç birisi alçaklık şerefsizlik namussuzlukla şike yapıp,hakemlerle uyduruk penaltılarla maç almıyor.
Kötü bir takımız evet berbat bir futbol oynuyoruz. Müzemizdeki her kupayı nasıl alın terimizle kazandıysak bu günleride atlatacağız.
Şerefimizle namusumuzla alın terimizle şaibesiz ter temiz bir şekilde.

maxresdefault.jpg

Üst Alt