STSL 14/15 H:7 | Kayseri Erciyesspor 3-2 Beşiktaş | M.S | 27 Ekim - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:7 | Kayseri Erciyesspor 3-2 Beşiktaş | M.S | 27 Ekim

neden verilmeyecek ? bi durant top pozisyonda da atiba kafaya çıkaran rakibini sırtından itti sonra kafasına çarpan out'a gitti.çok ilginç kararlar var maçta.
Doğrudur, maci takip etmiyorum. Sadece bu pozisyon için penaltı verilmeyeceği görüşündeyim. Ama penaltı verilse de yanlış olmaz tabi, net bir müdahale var.

N5

Doğrudur, maci takip etmiyorum. Sadece bu pozisyon için penaltı verilmeyeceği görüşündeyim. Ama penaltı verilse de yanlış olmaz tabi, net bir müdahale var.

N5

Bence penaltıya daha yakın.Çünkü ersan pozisyonunu korumaya çalışmıyo direk rakibini engellemeye yönelik direk rakibe koluyla müdahale ediyo.omuz omuza bi pozisyon değil bence.

Bence net penaltı. Ersan direkt rakibe gidiyor , topla ilişkisi yok denecek kadar az. Haliyle de rakip düşüyor. Erciyesspor'lu oyuncu da biraz abartmış ama pozisyon net penaltı. Eeeee sezon Süleyman Seba Sezonu olunca işler değişiyor. Şimdi de ikinci yarı bedavadan bir penaltı almasın Bjk ? Alır mı alır dimi şaşırmamak lazım :)

2008de ağlıyodular hakem hakem diye,GS yın karıştığı bi dönemdi gine,lider bile oldulardı da necati koymuştu.2-3 haftaya biter pilleri.

Topla rakibin arasına giriyor da denebilir, ki ben öyle yorumladim. Çoğu ligde penaltı verilmez buna zannimca.

N5

Topla rakibin arasına girerken onun önüne doğru hamle yaparsın.önünü kesersin ki topa hamle yapamasın.ama ersan koluyla ittiriyo rakibini ki hafif bi ittirme de değil.tabi erciyes'li futbolcu fazla sallamış kendisini ancak bu ersan'ın rakibini ittirip düşürdüğü gerçeğini değiştirmez.

Daha gecende MHK Baskani konustu, hakemlerden en cok ceken BJK dir diye. Siz ne bekliyorsunuz anlamadim ki? Adamlar durumu 'esitliyor' iste..

Topla rakibin arasına giriyor da denebilir, ki ben öyle yorumladim. Çoğu ligde penaltı verilmez buna zannimca.

N5

Emin misin Talha'cığım ;)

B0-bbkqCYAAnDHZ.jpg

Üst Alt