STSL 14/15 H:8 | Galatasaray 2-1 Kasımpaşa | M.S | 31 Ekim - Sayfa 75 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:8 | Galatasaray 2-1 Kasımpaşa | M.S | 31 Ekim

Şu 2 foto Burak'ın özeti gibi olmuş:

559ec84b40ec367be4ac8b8fb703759f_k.jpg
42310aacc449a5ef56289a22ee0a2c82_k.jpg

Dortmund deplasmanı
Muslera
Chedjou Semih Zan Telles
Bruma Melo Xhemaili Emre
Sneijder
Umut

Semih-Chedjou yer değişebilir. Tarık'ın olmasından iyidir. Kanatlar beklere yardımcı olmalı. Savunma geride kurulmalı ve oyunu kendi yarı sahamızda oynamalıyız. Kontra-ataklar deneyebiliriz, özellikle sağ taraftan Bruma ile. Sneijder gibi usta bir pasör, iyi kontra ataklara çıkarabilir bizi. Bu tür bir plan , Prandelli'nin 4-3-1-2'sinden hem sonuç hem oyun açısından çok daha tatmin edici olur.

Bu takımın Sistemi 4-4-2 dir ! Daha ne 4-2-3-1 kadroları yazıyonuz ya. Buradaki taraftar gerçekten futboldan anlamıyor veya kör. Umut girip takım 4-4-2ye dönünce Hem Selçuk hem Burak takır takır oynadılar. Biraz gözünüz açık olsun.
Muslera
Sabri-Chedjou-Semih-Telles
Hamit-Selçuk-Melo-Sneijder
Burak-Umut

Maceraya gerek yok. 4-4-2 Galatasarayın kanında vardır.

----------Muslera-----------
Sabri Chedjou Semih Telles
Olcan Melo Hamit Bruma
----------Sneijder-----------
----------Pandev-----------

Dortmund macina böyle cik be arkadas!

İlk defa maç çevirdik.. Ama bala kazandık buda net. Prandelli denen çapsız bugün Umutla-Chedjouya dua etsin.. Bu arada Sabriyide tebrik ederim. İşte bu yüzden affedilsin istiyordum. Veysel mi oynayacak ? Veysel oynayacaksa affedersin Sabriyi Sabri oynar ondanda iyi oynar. Sebebi buydu işte

sizi bilmem ama ben staddan izlediğim kadarıyla bugün en çok burak ve umutu beğendim . burak ilk kez forvet gibi oynadı. top indirdi duvar oldu arkadaslarını oynattı . takım olarak birşey gözüme çarptı ve ben bunu 10. dakikada gördüğüm halde kenardaki hoca bozuntusu bunu göremedi . takım hava toplarına "rakibi bozmak için " bile çıkmıyor . eğer sen hava topuna çıkmassan rakip stoper topu göğüsüne alır araya salar ve golü yersin . donk bugün 4-5 kez topu göğsüne aldı ve bizimkiler izledi .

Bu takımın Sistemi 4-4-2 dir ! Daha ne 4-2-3-1 kadroları yazıyonuz ya. Buradaki taraftar gerçekten futboldan anlamıyor veya kör. Umut girip takım 4-4-2ye dönünce Hem Selçuk hem Burak takır takır oynadılar. Biraz gözünüz açık olsun.
Muslera
Sabri-Chedjou-Semih-Telles
Hamit-Selçuk-Melo-Sneijder
Burak-Umut

Maceraya gerek yok. 4-4-2 Galatasarayın kanında vardır.
Hak vermemek elde değil de Burak gerçekten çok gıcık etti artık.. Şu Pandev bi denensin artık

sizi bilmem ama ben staddan izlediğim kadarıyla bugün en çok burak ve umutu beğendim . burak ilk kez forvet gibi oynadı. top indirdi duvar oldu arkadaslarını oynattı . takım olarak birşey gözüme çarptı ve ben bunu 10. dakikada gördüğüm halde kenardaki hoca bozuntusu bunu göremedi . takım hava toplarına "rakibi bozmak için " bile çıkmıyor . eğer sen hava topuna çıkmassan rakip stoper topu göğüsüne alır araya salar ve golü yersin . donk bugün 4-5 kez topu göğsüne aldı ve bizimkiler izledi .

Valla televizyondan hiç öyle gözükmedi.Burak her zamanki gibi berbattı.Aslında sorun şu bu adam o kadar kötü ki o kadar dibi gösterdi ki yanındakine olumlu 2-3 pas yapsa çok iyi oynadı gözüküyor.Bu adam bu takımın kanseri.Kesilmeden iyi futbol olmayacak.

Arkadaş bıkmadınız usanmadınız şu takım oturdu,takımın genlerinde şu sistem var gibi lafları tekrarlamaktan.

Sivas maçından sonra da sistem oturmuştu bazılarına göre sonuç arsenal deplasmanında facia oldu

fenerbahçe maçından sonra da zafer çığlıkları atıldı,rezillikler unutuldu sonuç tarihimizin belki de en karanlık 1 haftası yaşandı dortmund ve başakşehir faciaları.

Şimdi de yine berbat bir performansla ve vasat anadolu takımı kıvamında kazandığımız kasımpaşa maçı var.İnşallah önümüzdeki 2 maç olan dortmund ve karabük maçları facia olmaz ama büyük ihtimalle facia olacak yine.Çünkü takım çok kötü,çünkü takımdan hiç kesilmeyen selçuk,burak gibi adamlar berbat durumda,en iyi zamanlarında bile dalga konusu olan sabri takımın kurtarıcısı durumunda..Sneijder gibi adamın dışlanıp,sabri,burak,selçuk gibi adamların üzerine sistem kurulduğu bir yapı var ortada.Bu yapıdan umutlu olana allah akıl fikir versin.

Üst Alt