STSL 15/16 H:1 | Fenerbahçe 2-0 Eskişehirspor | M.S | 14 Ağustos - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:1 | Fenerbahçe 2-0 Eskişehirspor | M.S | 14 Ağustos

Sonra diyorsunuz ki her biseyde sike aramayin. Lan kac kere gordunuz bizim macta boyle embesil olaylari.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Firat sen 2 yildir cok iyi gorev adami oldun. Demek ki evini basmak gerekir. Zor degil bi paket sigaraya adam oldurenlerin ulkesi bu ulke 100lira attin mi yusuflatirlar seni. Demek boyle seyden hoslaniyosun sen

Şu golü izledin mi. Ciddi ciddi tertemiz bir maç diyorsan birşey demiyorum artık. Bi daha da yazmıycam hiç bir yere.

[VINE]edLpYXVLAel[/VINE]

Her maç aynı tatava

O zaman geçen seneki pozisyon içinde elini çekti diyebiliriz ?

Geçelim artık bunları.Eğer dediğimiz gibi her maçta şike yapıyorlarsa bu herifler(Geçmişte olmuştur orası beni ilgilendirmiyor) neden son 4 senede 3 kere şampiyon olmamıza izin verdiler ?

Her maç aynı tatava

O zaman geçen seneki pozisyon içinde elini çekti diyebiliriz ?

Geçelim artık bunları.Eğer dediğimiz gibi her maçta şike yapıyorlarsa bu herifler(Geçmişte olmuştur orası beni ilgilendirmiyor) neden son 4 senede 3 kere şampiyon olmamıza izin verdiler ?

Tatava mı yaptığımı söylüyorsun. Yahu cidden sizi parayla mı tutup burada yazdırıyorlar

Melo o topu yere vurmaz yalniz hakeme dogru atmaz. Baska koseye atar kendini yer ama o sekilde mallik yapmaz

Lan istersen fener 10 sıfır yensin %90 pas başarısı vs vs vs vs olsun. Ne ağlak herifler var. Daha şimdiden şampiyonluk gitti diye ağlıyorlar. Siz hayatta nasıl başarılı oluyorsunuz merak ediyorum.

Ben 42 biliyordum Ahmet abi :D sözüm tek sana değil fener bir gol atar atmaz ya kaleciye para yedirdiler diyorlar yada aziz şike yaptı diyorlar. Böyle yaptiktan sonra antudan ne farkimiz kalıyo

Az önce yazmadın mı bu mesajı leo :asd22:

Ben 42 biliyordum Ahmet abi :D sözüm tek sana değil fener bir gol atar atmaz ya kaleciye para yedirdiler diyorlar yada aziz şike yaptı diyorlar. Böyle yaptiktan sonra antudan ne farkimiz kalıyo.

Üst Alt