STSL 15/16 H:1 | Sivasspor 2-2 Galatasaray | M.S. | 15 Ağustos - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:1 | Sivasspor 2-2 Galatasaray | M.S. | 15 Ağustos

Melo kadroda yok.

CMXbdr_WEAASoob.jpg

Galatasaray'ın Medicana Sivasspor maçı için kamp kadrosunda şu isimler yer alıyor:

Fernando Muslera, İsmail Çipe - Alex Telles, Aurelien Chedjou, Hakan Balta, Lionel Carole, Koray Günter, Tarık Çamdal, Sabri Sarıoğlu - Bilal Kısa, Jem Paul Karacan, Yasin Öztekin, Selçuk İnan, Wesley Sneijder, Lukas Podolski, Jose Rodriguez, Olcan Adın - Umut Bulut, Burak Yılmaz

Muslera
Sabri - Chedjou - Hakan - Telles
Bilal - Selçuk
Yasin - Sneijder - Podolski
Burak

Yedekler: İsmail, Tarık, Koray, Carole, Jose, Olcan, Umut.
Tribün: Jem.

Son düzenleme:
Galatasaray'ın Medicana Sivasspor maçı için kamp kadrosunda şu isimler yer alıyor:

Fernando Muslera, İsmail Çipe - Alex Telles, Aurelien Chedjou, Hakan Balta, Lionel Carole, Koray Günter, Tarık Çamdal, Sabri Sarıoğlu - Bilal Kısa, Jem Paul Karacan, Yasin Öztekin, Selçuk İnan, Wesley Sneijder, Lukas Podolski, Jose Rodriguez, Olcan Adın - Umut Bulut, Burak Yılmaz

Muslera
Sabri - Chedjou - Hakan - Telles
Bilal - Selçuk
Yasin - Sneijder - Podolski
Burak

Yedekler: İsmail, Tarık, Koray, Jose, Olcan, Umut.
Tribün: Carole, Jem.
olcanın tribüne çıkması lazım

Hava çok güzel olur. Sivas'la oynamak için en güzel zaman. Güzel bir skorla Podolski-Sneijder'in iyi oynadığı mümkünse gol attığı bir maç olur umarım.

sifir heyecan ,sifir motivasyon. maci izlemek bile icimden gelmiyor bugün itibariyle. rezalet futbol bekliyorum ben. cicinho aatif abalo üclüsü bize zorluk cikartir hatta yenilebiliriz bile. sabri hakan bilal gibi isimler yardirir yarin. oyuna girecek bir tane adam bile yok. olcan umut gibi iki yeteneksiz ve bitik oyuncudan beklentim yok

Son düzenleme:
Yanilmiyorsam kabus gibi olan 2010 2011 sezonu da Sivas deplasmaninda baslamisti ve 2 1 yenilmistik. Golude sarp atmisti.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Millet gider mersine biz gidiyoz tersine.

Avrupada adam gidio 16 yaşında çocuğu ilk 11 e koyuyo çatır çatır oynuyor.
Bizimkiler 21 yaşına gelmiş geçen sene a2 de rekor sayılabilecek golle gol kralı olmuş buram buram potansiyel kokan yıldız adayı oyuncumuzu 18 e bile almıyoruz.
Pişmesi için kiralama peşindeyiz ki onuda yapacakmıyız belli değil...

Bu Sinanın yerinde olsam 1 saniye durmam takımda çekerim resti.

Millet gider mersine biz gidiyoz tersine.

Avrupada adam gidio 16 yaşında çocuğu ilk 11 e koyuyo çatır çatır oynuyor.
Bizimkiler 21 yaşına gelmiş geçen sene a2 de rekor sayılabilecek golle gol kralı olmuş buram buram potansiyel kokan yıldız adayı oyuncumuzu 18 e bile almıyoruz.
Pişmesi için kiralama peşindeyiz ki onuda yapacakmıyız belli değil...

Bu Sinanın yerinde olsam 1 saniye durmam takımda çekerim resti.

Ayni düsünceleri paylasiyorum. Hamzayi korumak gibi olmasin ama cocuk sakatmis.

Ayni düsünceleri paylasiyorum. Hamzayi korumak gibi olmasin ama cocuk sakatmis.

Walla sakat olma ihtimali aklıma gelsede hamza hocayı bildiğimizden artık sakat olmasada oynamayacağını tahmin edebiliyoruz.

Bu çocukda Varupada ses getirecek kadar büyük potansiyel var ama oynaması lazım.

Bu çocuğu kötüde oynasa her maç 11 e monte edip güven vermek lazım...

Sen artık bu takımın 11 isin sağ açık sana emanet ister kötü oyna ister iyi ama kendine güven.

Her tabela kalkdığında sen yazacaksın diye korkma !

İşde bu güveni verince yetenekler kendini gösterir

Sen 1 maç oynatıp 3 maç yatırırsan her tabela kalkdığında oyundan alırsan o adam o baskyla o güvensizlikle kendini gösteremez

Üst Alt