STSL 15/16 H:1 | Sivasspor 2-2 Galatasaray | M.S. | 15 Ağustos - Sayfa 97 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:1 | Sivasspor 2-2 Galatasaray | M.S. | 15 Ağustos

Hamza ilk yarı Burak ı kulübeye çekerek maçın içine etti. Podolski santrafor, Olcan sağ açık, taşlar yerinden oynadı. Sonraki şanssız gol maçı zora soktu...İkinci yarı aklı başına gelince Burak ı aldı, maç değişti. Sneijder in olmamasına karşı iyi oynayıp iki gol attık. 3-4 tanede kaçtı.

Takımın iyi kötü bir omurgası var. Bozmamak lazım. Umarım hoca ders almıştır.

Resmen sansa aldik puani, en azindan buragin degerini anlamistir simdi Dengeoglu.
O nasil oyuna baslamak öyle cildirdim oynadigimiz oyunu gördükce, bu kadar olmaz arkadaslar.
Galatasarayimizin düstügü duruma bakin tam rezillik, Sampiyonlar Ligini düsündükce korkuyorum vallaha.

renktaşlar Transfere olcak diye beklemeyin Bence evet Bir transfer yapılcak oda üvey Evladı Niasse Gurbet ellerde dayanamıyor yokluguna hamza Getircek yanını onuda Burdan söylüyorum Niasse Gelcek !! baska transfer yapmaz bu hamklar !!!

-Melo'nun salak bir sekilde lisansinin yetistirilememesi.

-Bilal'in butun yumusakligina ve pas hatalarina ragmen 90 dakika oyunda tutulmasi

-Elindeki tek gercekci forvetin (Podolski, 2. forvet ve sol kanatta daha iyi, tek forvet kotu) Burak'in hicbir seyi yokken sonradan oyuna girmesi

-Ikinci yarida kurulan baskida Sneijder'in (eger sakatligi yoksa) hissedilen eksikligi

-Sabri'nin ve Olcan'in ve hatta Yasin'in bayagi etkisiz kalmasi

-Ilk yaridaki duragan bekleyerek oynanan sacma sapan taktik

Bunlar beraberligin ana sebepleri.

Sag bek, Chedjou'nun yanina saglam bir stoper ve sag acik en buyuk eksiklikler. Bunlar alinirsa ne ala. Alinmazsa husran var. Santrfor transferi de bunlardan sonra yapilabilir ama digerleri daha acil.

Biz size Aysal'ı da Mancini'yi de ararsınız demedik mi. Yabancı sınırı kalkmışken başımızdaki hocaya, başkana bak. Bu kadar rastlantı yerli korku filmlerinde yok..

Bir çok sorun var ama

Belli oldu ki Bilal çok tecrübesiz ve bu haliyle ilk 11 oyuncusu filan olamaz, hamle gücü olarak yedek başlaması gerekir.

Bilal çıkıp Jose'yi alması gerekirdi yapmadı Hamza.

ha birde Sabri - bak oglum git!
Futbol Yeteneklige ihanet dünya ya gelmis sagbek.

Orta acamasin
kafa toplarini kaybedersin
depar sonra arka ya kosamaszin

NE YAPARSIN SEN la?!

Kadro seçimi yanlış. Açıklamalar berbat. Oynanan oyun vasat bile değil. Alınan 1 puan altın şu durumda. Attığımız gol de ofsayt üstelik.

Haziran ayından beri söylediğimiz şeyler bir bir oluyor olmaya devam edecek ama kalın kafalı yönetim anlamamakta ısrarlı.

Son düzenleme:
Sabri rezalet
Bilal çok ağır
Olcan berbat
Podolski henüz hazır değil

Bu takıma kesinlikle sağbek ve sağ kanat lazım...

Sent from my iPhone using Tapatalk

renktaşlar Transfere olcak diye beklemeyin Bence evet Bir transfer yapılcak oda üvey Evladı Niasse Gurbet ellerde dayanamıyor yokluguna hamza Getircek yanını onuda Burdan söylüyorum Niasse Gelcek !! baska transfer yapmaz bu hamklar !!!
Gelsin Niasse başka adammı kaldı,ayrıca burada herkes Aatıf a salladı sene başında gelmesin diye ama adam her maç.ağzımıza ediyor. Kaldı ki senin dikine oynayan oyuncun yok,keşke sağ bek olarak Cicinho gelse sabri ve tarık ın toplamından iyidir

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Sivas 2 puan kaybetti, biz 1 puan kazandık. Bu rezalet oyuna göre çok süper skor. Rezalettik resmen. İzlerken utandım. Sivas hiç kasmadı bile. Her istediklerinde ceza sahamıza geldiler kolayca. Zaten önlerine kimse çıkmıyor adamların top sürerken.

Bu halde Real Madrid ile ne olur bilmiyorum. Rezillik çıkabilir. Keza Şampiyonlar Ligi de aynı şekil.. #HamzaDursunİstifa

Üst Alt