STSL 15/16 H:11 | Bursaspor 0-1 Beşiktaş | M.S | 8 Kasım - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:11 | Bursaspor 0-1 Beşiktaş | M.S | 8 Kasım

Kasımpaşa ve BJK yi yendiğimiz an devre arası 2-3 takviyeyle biz şampiyon oluruz.İddasına girmek isteyenle de her türlü iddasına girerim.Ama transfer olacak devre arası :D bu kadroyla şampiyon olursak zaten forumu terk edelim topluca
Transfer olacaginı zannetmiyorum.Olsa bile Mehmet Akyuz'u falan ister Hamza :D

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fenerin başında vitor olduğu sürece ancak kendilerini duman ederler.70 milyon harcadılar oynadıkları oyuna 70 lira vermem.Şampiyon oldular mı bi 50 daha harcarlar.Merak etme darma duman edecek kapasite yok fenerde

Ona rağmen adamlar kazanıyor. Biz de Hamza'ya rağmen kazandık geçtiğimiz maçları. E artık o da yemiyor. Varın gerisini siz düşünün. Sorun Vitor ise, biz de daha beteri var.

fenere ffp işleyecek artık. Raporları versinler bakalım. Aziz şerefsizi gerçigi bir yolunu bulup sahte evraklar yolar uefaya

Devre arasi Dursuna bagli hersey.

Yazin Hamzanin istedigi forveti alamadi. Kevini transfer etmeyi beceremedi.

Bu takim en acil olarak 1 forvete ve 1 on liberoya ihtiyaci var. Kevin gelince Sabri veya Yasinin durumuna gore sag bek veya sag acik oynar. Bence sag bek oyanamali Kevin. Sag acik yasinle gidicez mecburen. Seneye yazin da 1 forvet daha ve 1 sag bek veya sag acik alinir. Sonra umut hamit tarik emre c.vb copleri yollariz. Takim canavar gibi olur.

Ona rağmen adamlar kazanıyor. Biz de Hamza'ya rağmen kazandık geçtiğimiz maçları. E artık o da yemiyor. Varın gerisini siz düşünün. Sorun Vitor ise, biz de daha beteri var.

Hiç keçiboynuzu çiğnedin mi bilmiyorum da vitor'un oynattığı oyundan aldığın tat keçiboynuzundan aldığın tat kadardır.Bakma Hamzanın büyük hataları var.Yetersiz adamları takımda tutması,gereken yerlere transfer yaptırmaması,saçma sapan kadrolar yapması gibi ama bir noktada adamın hakkını yemem şu kadroyla ne kadar hatası olursa olsun aldığı puanı ne vitor ne de şenol güneş alabilirdi.Adam gibi bir kadroyu çok rahat şampiyon yapar hamza ama transfere karışmayacak,bir de yerlileri defedecek :D ya da şöyle düşün hamza fenerde vitor bizde olsaydı şuanda en az 8-9 puan fark yemiştik sadece fenerden

Son düzenleme:
Hiç keçiboynuzu çiğnedin mi bilmiyorum da vitor'un oynattığı oyundan aldığın tat keçiboynuzundan aldığın tat kadardır.Bakma Hamzanın büyük hataları var.Yetersiz adamları takımda tutması,gereken yerlere transfer yaptırmaması,saçma sapan kadrolar yapması gibi ama bir noktada adamın hakkını yemem şu kadroyla ne kadar hatası olursa olsun aldığı puanı ne vitor ne de şenol güneş alabilirdi.Adam gibi bir kadroyu çok rahat şampiyon yapar hamza ama transfere karışmayacak,bir de yerlileri defedecek :D

Ya Hamza bu kadroyla bir şey yapmıyor ki. Yaptıysa Muslera, Sneijder, Selçuk veya Podolski yaptı bu zamana kadar. Geçen sene de +Yasin. Tamamen bireysel, takım olgusu adına sahada bir oluşum yok. İç saha maçında bile yenildik bu sene, şaka gibi yav. Ben transfer sezonundan da hiç umutlu değilim. Hayırlısı olsun. İnşallah şampiyon Galatasaray olur tabii ki, sadece olaya dar bakmak beni garip bir şekilde Beşiktaş'ı korumaya itti. Yoksa banane Beşiktaş'tan.

Ya Hamza bu kadroyla bir şey yapmıyor ki. Yaptıysa Muslera, Sneijder, Selçuk veya Podolski yaptı bu zamana kadar. Geçen sene de +Yasin. Tamamen bireysel, takım olgusu adına sahada bir oluşum yok. İç saha maçında bile yenildik bu sene, şaka gibi yav. Ben transfer sezonundan da hiç umutlu değilim. Hayırlısı olsun. İnşallah şampiyon Galatasaray olur tabii ki, sadece olaya dar bakmak beni garip bir şekilde Beşiktaş'ı korumaya itti. Yoksa banane Beşiktaş'tan.

Takımda yetersiz adam o kadar fazla ki,yeterli adamların öne çıkması bişeyleri değiştirmesi çok normal.Direk göze batıyo.Sen her bölgedeki adamlarını belli bir düzeye getirdin mi fişek gibi olursun zaten.Şu çıktı kurtardı bu çıktı çaktı şutu demeyiz.Bazı bölgelerde first class adamlar var diğer bölgelerde anadolu takımında zor oynayacak adam var.Yetersiz 4-5 tane adamla takım oyunu oynamanın zaten imkanı yok :D hele bu sene forvet bölgesindeki yetersizlik zirvenin de zirvesi yaptı.Resmen forvetsiz ve bir kişi eksik oynuyoruz.10 kişilik takımla ciddi diyorum şu puana şükür etmek lazım.Forvet katkısız,dediğin adamların katkısıyla ancak bu oluyo işte.Forvet de değil sadece,bir sürü adamın yollanıp düzeyin yükseltilmesi gerek

Hamzayi gomme modasi icin dun birkac sey siylemistim zaten. Hep sonuc odakli konusuyoruz. Hamzaya sira gelene kadar gomulecek Dursun basta olmak uzere bir dolu adam var.

Simdi Hamza gitse kim gelecek?

Neoklasikciler 71 yasindaki Lucescu, 70 yasindaki Denizli diye baslarlar!! :)

Sonra protestanlar gelir. Bielsacilar! 1 klup disinda hep basarisiz olmus Bielsanin Turkiyede yapabilecegine inanacak kadar romantiklerdir.

Sonra Boeingciler gelir. Sinir tanimayan ucuslarla Mourinho, Ancelotti, Klopp, Tuchel, Guardiola gibi adamlarin gelecegine inanir ffp kiskacindayken!!

Veya gelecek hocanin hamza gibi 6.4 milyon euro satis ve 5 milyon euro toplam bonservis alis ile yaz transfer donemini 1.4 milyon euro kar ile kapattigi icin mutlu olabilecek kadar kucuk dusunen baskan bozuntusu ile yapabilecegine inanan renktaslar bile mevcut!!

Hayranim bu sonsuz romantizme!!

Dursun= Kucuk bakkal ahmet abi modu!!

Bunu gorun artik.

Su an Hamza disinda bir TD onerin konusalim.

Takımda yetersiz adam o kadar fazla ki,yeterli adamların öne çıkması bişeyleri değiştirmesi çok normal.Direk göze batıyo.Sen her bölgedeki adamlarını belli bir düzeye getirdin mi fişek gibi olursun zaten.Şu çıktı kurtardı bu çıktı çaktı şutu demeyiz.Bazı bölgelerde first class adamlar var diğer bölgelerde anadolu takımında zor oynayacak adam var.Yetersiz 4-5 tane adamla takım oyunu oynamanın zaten imkanı yok :D hele bu sene forvet bölgesindeki yetersizlik zirvenin de zirvesi yaptı.Resmen forvetsiz ve bir kişi eksik oynuyoruz.10 kişilik takımla ciddi diyorum şu puana şükür etmek lazım.Forvet katkısız,dediğin adamların katkısıyla ancak bu oluyo işte.Forvet de değil sadece,bir sürü adamın yollanıp düzeyin yükseltilmesi gerek

Kulüpte para yok. Para edecek adamların belli. Ha para olmadan da yapılır tabii, o akıl da kulüpte yok. Türkiye'de sadece bu konuda en doğru işi Bursa yapıyor. Gerisi hikaye.

Sent from my iPhone using Tapatalk

beşiktaşa da bursaspora da helal olsun adamların capları bizden daha az bunu herkes biliyor ama iyi yönetiyorlar kulubu
biz bu sene mbia gomez cucak kono gignac ve diğer bonservissiz oyuncuları rahatça alabilirdik onlar yapıyor biz izliyoruz

Son düzenleme:
Kulüpte para yok. Para edecek adamların belli. Ha para olmadan da yapılır tabii, o akıl da kulüpte yok. Türkiye'de sadece bu konuda en doğru işi Bursa yapıyor. Gerisi hikaye.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu sezon için elzem 3 tane yer belirlersin.Planını programını yaparsın devre arası için uğraşırsın.Geri kalanını da sezon sonuna bırakırsın ama dursun denen kapasitesizle bunların yapılabilmesi mucizeye yakın

Bjk son 12 yilda Bursa kadar sampiyon olmus bir takim. 4 yildir yapilaniyorlar. O gun 22 yasinda olan futbolcular bugun 26 yasinda. Gordukleri ise 3.luk. stat mtat hikaye. Biz son 4 yilda 3 sampiyonluk bir cl ceyrek final, bir grup terfi , 3 kupa, 3 super kupa aldik ama bugun mutsuzuz! :) :)

Ben 14 yil bekleyen jenerasyondanim. 3 yasimdaki sampiyonlugumuzu hatirlamiyorum. Hatirladigim ilk sampiyonlugumuzu 17 yasinda yasamis biriyim!!!

Bu yeni jenerasyonu anlamiyorum!! :)
Sakin kardes, Gökhan ve Ozzy ikisi de daha 23 yasinda. Kerim Frei 22 yasinda. Tecrübeli bir oyuncuymus gibi gelen Necip bile daha 24 yasinda. Cenk 24 yasinda. Tolgay 25 yasinda. Nutkan vardi 21 yasinda, onu da almanyaya Redbull´a gönderdiler. Bu adamlar bir birilerini ezberlemeye basliyorlar.

Yani kabul etmek lazim, adamlar cok iyi bir yerli jenerasyonu yakaladilar. Gittikce, daha da isiniyorlar bir birlerine. Yabanci siniri kalkmasaydi, cok büyük avantaj elde ediyor olurlardi. Ben acikcasi en güzel futbolu Besiktas´da görüyorum, adamlarda sonlara dogru bir efficiency ve konsantrasyon problemi oluyor. Ve bence stad meselesi gecilecek bir olay degil, bu adamlarin yillardir ev sahibi oldugu maclarda performansi berbat, ve nerdeyse her sene deplasmanda zirvedeler.

Su bir gerçek: Fikret Orman son sezonlar iyi transfer yapiyor. Demirörenin aldigi çöplerden sonra neredeyse iflas olacak olan BJKi yeniden sampiyon adayi yapmayi basardi, geçen sezon avrupada iyi isler çevirdiler, ligde'de derbileri kazansaydilar belki sampiyon olurdular.

Ezik oldugu gerçegi degistirmiyor tabi

Sakin kardes, Gökhan ve Ozzy ikisi de daha 23 yasinda. Kerim Frei 22 yasinda. Tecrübeli bir oyuncuymus gibi gelen Necip bile daha 24 yasinda. Cenk 24 yasinda. Tolgay 25 yasinda. Nutkan vardi 21 yasinda, onu da almanyaya Redbull´a gönderdiler. Bu adamlar bir birilerini ezberlemeye basliyorlar.

Yani kabul etmek lazim, adamlar cok iyi bir yerli jenerasyonu yakaladilar. Gittikce, daha da isiniyorlar bir birlerine. Yabanci siniri kalkmasaydi, cok büyük avantaj elde ediyor olurlardi. Ben acikcasi en güzel futbolu Besiktas´da görüyorum, adamlarda sonlara dogru bir efficiency ve konsantrasyon problemi oluyor. Ve bence stad meselesi gecilecek bir olay degil, bu adamlarin yillardir ev sahibi oldugu maclarda performansi berbat, ve nerdeyse her sene deplasmanda zirvedeler.

Hic biri enteresan futbolcu degil.

Soyleki GT bir mac var 3 mac yok. Bencil.

Ozzy de oyle. Skora katkilari sinirli. Adamlar mac kurtariyor, sezonu degil.

Barda sabahlayip vurulan adamdan topcu oldugunu gormedim dunyanin hic bir yerinde.

Bjk da begenmedigimiz Selcuk gibi en olumcul anlarda mac cevirecek adam yok.

Veli vs topal gibi tek yonlu oyuncular.

Hamza Hamzaoğlu: "Biz de ihtiyacımız olanı aldık, istemediğimiz bir oyuncu alınmadı, razı olmadığımız hiçbir oyuncumuz gitmedi."

Hamza Hamzaoğlu: "Bu konuda Dursun başkan ve yönetime teşekkür ederim. Takımla ilgili planladığımız her şeyde yardımcı oldular."

Hamza Hamzaoğlu: "Biz de ihtiyacımız olanı aldık, istemediğimiz bir oyuncu alınmadı, razı olmadığımız hiçbir oyuncumuz gitmedi."

Hamza Hamzaoğlu: "Bu konuda Dursun başkan ve yönetime teşekkür ederim. Takımla ilgili planladığımız her şeyde yardımcı oldular."

Hamza tum roportajlarinda forvet istedi. Linklerini dunku mac topiginde verdim.

Kevini istedi onu da alamadi cibiliyetsiz.

Hamza meloyu da tutmak istedi. Bi dolu taviz verdi ama son gun parayi goren Dursun hem onu hem tek alternatifi olan dzemailiyi yolladi maasinin %70 ini odemeye devam edip ustelik.

Üst Alt