STSL 15/16 H:13 | Fenerbahçe 2-0 Trabzonspor | M.S | 30 Kasım | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:13 | Fenerbahçe 2-0 Trabzonspor | M.S | 30 Kasım

a6752stsllogo.png

fenerbahce.png
v.png
trabzonspor.png

Spor Toto Süper Lig 15/16 Sezonu 13. Hafta
Fenerbahçe - Trabzonspor
30 Kasım Pazartesi
20.00

ligde iyi durumda olan kulüp sayisi cok az. medjani-constant gitti, ndoye-cardozo-mbia gibi isimler de ödemelerdeki gecikmeler nedeniyle orrtaligi karistiriyormus.

balın bu kadarı. mersin ile oynadılar, mersin'li futbolcular o hafta antremana cıkmadı.

ts ile oynayacaklar. ts icten karıstı, kacan kacana, muhtemelen bu hafta bir kac futbolcuda antremana cıkmamıstır.

gene aldılar gt bala bir 3 puan.

Trabzon

2010'dan beri Fenerbahçe'yi yenemiyor.
2012'den beri Fenerbahçe'ye gol atamıyor.(Burak atmış en son)
2010'dan beri Fenerbahçe'ye Kadıköy'de gol atamıyor.(Bunu da Burak atmış.Meşmur Timsahlı maç :D)
1997'den beri Fenerbahçe'yi Kadıköy'de yenemiyor.

Trabzon'un puan alabileceği tek skor 0-0.Gol yediler mi hayatta çıkaramazlar.

Böyle 1 kepazelik olmaz.Son galibiyetlerinde Serdar Özkan,Misimovic falan bizde oynuyordu.Güya düşmanlar.

O9daD3.png

Son düzenleme:
Son 4 macin 3 tanesi 0-0 bitmis. Son 2 macta (0-0 biten) Hakan Arikan harikalar yaratmisti yoksa Fener bunlara yine en az 3 tane cakardi, eh o da yok artik.

Trabzon da isler normalden daha da karisik bu sene, adamlarin takimi resmen dagiliyor parcalaniyor. Bu sezonu 8. falan bitirirlerse sasirmamak lazim.

Fener en az 2 tane atar bu mallara. Bize gelince de ölüm kalim meselesi gibi oynar bu gerizekalilar maci.

Son düzenleme:
Mbia-Okay-Ekici-Özer-Marin/Erkan-N'doye

ileri 6lısı maçı tutar gibi sanki , fener zaten 2 ön stoper oynatıyor banko

__________Volkan__________
Gökhan__Kjaer__Alves__Hasan
________Topal__Souza_______
____Nani___Diego___Alper____
___________RVP____________
Fener alır bu kadroyu oturttular son zamanlarda.

Trabzon

2010'dan beri Fenerbahçe'yi yenemiyor.
2012'den beri Fenerbahçe'ye gol atamıyor.(Burak atmış en son)
2010'dan beri Fenerbahçe'ye Kadıköy'de gol atamıyor.(Bunu da Burak atmış.Meşmur Timsahlı maç :D)
1997'den beri Fenerbahçe'yi Kadıköy'de yenemiyor.

Trabzon'un puan alabileceği tek skor 0-0.Gol yediler mi hayatta çıkaramazlar.

Böyle 1 kepazelik olmaz.Son galibiyetlerinde Serdar Özkan,Misimovic falan bizde oynuyordu.Güya düşmanlar.

O9daD3.png

97 ile 99 arasında pek fark yok renktaş bu analizi yapmasan iyiydi bence :red:

Ben mi paranoyaklık yapıyorum bilmiyorum ama Aziz'in "kaşarlanmış hakemler" açıklamasından beri özellikle Kadıköy'de genç ve tecrübesiz hakemler atanıyor...

3-4 haftadır dikkatli bir şekilde takip ediyordum. Bakalım Trabzon maçı gibi gergin bir maç atmosferine nasıl bir hakem verilecek diyordum ve yine garip bir hakem atandı.

DENİZ BİTNEL ATEŞ...

Kadıköy'e böyle hakemler atanıyor ki seyirci baskısı altında ezilsin...

Garip işler dönüyor. Beşiktaş ve Fener'in lehine hatalar sık sık oluyor ama bizde tam tersi baya baya doğruyorlar bizi...
Bulmuşlar mum gibi yönetimi.

Bu sene bizim 4. Yıldızı takmamızın cezasını kesiyorlar bize...

Son düzenleme:
Ben mi paranoyaklık yapıyorum bilmiyorum ama Aziz'in "kaşarlanmış hakemler" açıklamasından beri özellikle Kadıköy'de genç ve tecrübesiz hakemler atanıyor...

3-4 haftadır dikkatli bir şekilde takip ediyordum. Bakalım Trabzon maçı gibi gergin bir maç atmosferine nasıl bir hakem verilecek diyordum ve yine garip bir hakem atandı.

DENİZ BİTNEL ATEŞ...

Kadıköy'e böyle hakemler atanıyor ki seyirci baskısı altında ezilsin...

Garip işler dönüyor. Beşiktaş ve Fener'in lehine hatalar sık sık oluyor ama bizde tam tersi baya baya doğruyorlar bizi...
Bulmuşlar mum gibi yönetimi.

Bu sene bizim 4. Yıldızı takmamızın cezasını kesiyorlar bize...
*eklemeyi unuttum

Bence bariz şekilde kuşlar itiliyor...

Bir benze şikenin babası dönüyor yine. Feneri şampiyon yaparlarsa 4. Yıldızı takıyor veya Bjk'yi şampiyon yaparlarsa şampiyonluk hasretlerini giderirler. Her iki taraftan birinin şampiyon olması işlerine gelir ama bizim şampiyon olmamız arayı açmak demek...

ABV

Defansı iyi olan şampiyon olur....

Fb son 8 maçta 2 gol yemiş...

Fb bu senede şampiyon olamazsa kapatsın dükkanı Basketbola odaklansın...

Üst Alt