STSL 15/16 H:14 | Galatasaray 3-0 Bursaspor | M.S | 4 Aralık - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:14 | Galatasaray 3-0 Bursaspor | M.S | 4 Aralık

Sabri bu macta sari kart gorse ne guzel olur sampiyon olmus gibi sevinirim vallah :D
Ben sevinemiyorum ne yazık ki çünkü onun yerine oynayacak adam ondan da beter. Evet bunu başarmak aslında imkansız gibi gözükse de Tarık denen herif geriye kalıyor. Denayer sakat, Hamit sakat.

Bence Sabri yerine en iyisi Jem oynasın. Kimi koysak sorun çıkacak eldeki malzemeden. Koy Jem'i 90 dakika ceylan gibi sekip durur. En azından bir kaç ikili mücadele kazanır.

Söylersin adama rakibinin yanından bir saniye bile ayrılma diye. Sabri denen o kazma bir maç esnasında sağ bek dışında her pozisyonda buluyorsun, bir bakıyorsun herif rakip kaleciye pres uyguluyor bir bakıyorsun adam göbekte geziniyor.

Tarıka diyecek birşey yok zaten, asrın kazığı olabilir bence.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

__________Muslera___________
Tarık__Chedjou__H.Balta__Carole
_______Selçuk___Colak________
___Yasin___Sneijder___Poldi____
___________Burak_____________
Semih,Sabri,Umutsuz kadro kraldır,Carole dönsün artık.

Antrenman formalarına göre Balta yine sol bekte.Her gelen hoca yeni 1 icat çıkarıyor bıktım arkadaş.

f26b3f5b435f49e396f75ac75c2e58c7.jpeg

7500dc4d4a82477c88fbb6053280fa04.jpeg

Muslera
Tarık Koray Hakan Olcan
Chedjou Selçuk
Sinan Sneijder Podolski
Burak

Bu yoklukta ve kalitesizlikte daha iyisi cikmiyor.

Bu kadro ile kanat sistemi oynadığımız sürece defansif sıkıntı çekeriz...

Zaten kanat oyuncumuzda yok...

Muslera

Sağ Bek Ched Hakan Olcan

Selçuk
Jose Emre

Sneijder

Burak Poldi

bu sezonu çöpe atmaya az kaldı,ben artık geleceğe yönelik takviye peşindeyim.Carrillo-Mendy-Spalvis-Linnes ya da Wiel de sağa,hem kaliteli yabancı oyuncular hem yaş ortalamasını düşürme ve aç oyuncular getirme anlamında iyi iş olur

takım savunması yapamıyoruz...

bu sebeple oyunu mümkün olduğunca daraltarak oynamalıyız...

burak wesley yasin podolski aynı anda sahada olmamalı..wesley dokunulmaz olduğuna göre

muslera
sabri hakan chedjou olcan
selçuk bilal
emre wesley yasin
podolski

ile oynamaya başmalamalıyız...burak ikinci yarı duruma göre dahil olabilir...

semih mümkünse oynamasın

Üst Alt