STSL 15/16 H:15 | Beşiktaş 2-1 Galatasaray | M.S. | 14 Aralık - Sayfa 76 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:15 | Beşiktaş 2-1 Galatasaray | M.S. | 14 Aralık

O degil de hamza sana öyle beddualar ettim ki lan, sen nasil yaratiksin, benim gibi seker gibi bi insani su hale soktun ya, senin o patlican burnuna sokayim, agir irkci fasist. Senin yedi sülaleni cok güzel andim, en icten dileklerimle, sen var ya cehennem de cayir cayir yanarsin insallah

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Devre arasina kadar puan farkinin 10u bulacagi zaten bellliydi. Forvet yok, her mac 10 kisi oynuyoruz. Kanatta Guarinin kanat versiyonu var. Ön libero yok. Savunmada emaneten savunma yapan en az 3 yerli oynuyor. Takimda o kadar az sayida fark yaratan oyuncu varki, takimdaki kalitesiz oyunculari tolere edemiyoruz.

Yerli enkazini temizlemezsek, en az 2 yilimiz heba olacak. Sene sonunda görürüz falan hayallerini birakin. Fb ve Bjk, bu sene gecen seneki gibi fazla hata yapmiyorlar. Bu takim en fazla 3.olur.

Takimin finansal durumunu düsünen Hamzaoglu sayesinde mali kaybimiz en az 250 milyon TL.

Yerliler hepinizden iğreniyorumm nefret ediyorum hepinizden tüüü allah topunuzun belasını versin rezil karaktersizler sizi inşallah aldığınız milyonlar boğazınızdan geçmez de geberip gidersiniz en başta da trabzon tayfası + Semih+Sabri... Elin hollandalısı niye +3 dk verdin diye hakemle tartışıyor kaptan denen karaktersizin umrunda değil YAZIKLAR OLSUN HEPİNİZE VE DENİZLİ'YE

Ahhh kodumun dünyasında şuan İstanbul'da olmak vardı...

Florya'ya tek başına bile olsa basmayan şerefsiztir...

İstanbul'da olupta Galatasaray'lıyım diye gezinenler eğer floryayı basmazsa bırak futbolu falan bıraksın...

Şampiyonluk hayal olduğuna göre kelleleri alınmalı tek tek. Sabri,umut,olcan ve semih devre arası şutlanmalı bu takımdan.

Bu maçta nasıl gol attık gerçekten anlamıyorum Allahın işiydi yani. Adamlar söke söke yendiler nefes aldırmadılar. Sabri ve Umut inşallah eve giderken ölürsünüz bu mesaj gram ironi içermiyor ciddi düşüncelerim.

Üst Alt