STSL 15/16 H:16 | Galatasaray 3-2 Akhisar Belediyespor | MS | 20 Aralık - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:16 | Galatasaray 3-2 Akhisar Belediyespor | MS | 20 Aralık

BİLGİ | G.Saray, Bilal Kısa'nın forma giydiği 9 lig ve kupa maçında 23 puan toplarken; Bilal'in oynamadığı 7 maçta sadece 6 puan alabildi.

burakı da hiç sevmem ama şu umut kalsın da burak gitsin diyenleri hiç anlamıyorum ikisi de kazma ama burak 4 kere topu sektiriyorsa umut 15 kere sektiriyor burak 1 yılda 20 gol toplam atıyorsa ummut 5 atıyor ikisi de gitsin deyin anlarım ikisi de bitti çünkü ama şu umut neyse de burak... lı cümlelere anlam veremedim valla burakı günahım kadar sevmem ama umut gibi futbolcu sayılmayan insanla kıyaslansam intahar ederim buradan burak iyi golcü anlamı çıkmasın o da leş ama umut leşten de öte

Burak'ın gitmesi daha zor olduğundan öyle diyorum. Ha bu arada bence Umut bireysel olarak Burak'tan kötü bir oyuncu ama Umut ile oynayan takımların Burak ile oynayan takımlardan daha yüksek performans veridğini düşünüyorum. Burak tam bir kanser. Bütün vücuda anında yayılan türden.

adamlar bizim sağ savunmanın pert olduğunu bildiğinden genelde sağ açık oynattıkları gürayı sol beke çekmişler

biraz zor kazanırız

Ilk 11 böyle olsaydi

-------------- Sinan -----------------

------ Poldi ----------------- José---

------------Sneijder------------------

--Selçuk --------------- Chedjou -----

--Olcan --- Semih --- HKB ---- Sabri --

-----------Muslera ------------------

_________Muslera__________
Tarık__Semih__Balta__Carole
______Chedjou__Colak______
__Sinan__Sneijder__Yasin___